Wejdź
Taft Shine
materiały PR
Fryzury

Linia Taft Shine - jesień w pełnym blasku!

Trendy w modzie i makijażu nie pozostawiają żadnych wątpliwości – w tym sezonie trzeba błyszczeć! Dlatego Taft wprowadza nową formułę linii Shine - bo blasku nigdy dość!
Anna Jastrzębska
listopad 06, 2013
Taft Shine

Linia Taft Shine została stworzona z myślą o kobietach, które szukają produktów do stylizacji zapewniających nie tylko skuteczne utrwalenie fryzury, ale również dodatkowy, długotrwały blask. Tak właśnie działają produkty z linii Taft Shine, które dzięki formule wykorzystującej polimery odbijające światło zapewniają efekt jak po laminowaniu włosów. Rezultat to nie tylko do 50% więcej połysku, ale również skuteczne utrwalenie fryzury.

Linia składa się z lakieru oraz pianki. Każdy z produktów stanowi niezawodną i natychmiastową pomoc w tworzeniu stylizacji zgodnych z aktualnymi trendami.

Lakier do włosów Taft Shine cena ok. 14zł/250ml

Pianka do włosów Taft Shine cena ok. 14zł/200ml

Komentarze
Odżywka Bamboo&Oils
materiały PR
Fryzury Bamboo&Oils - ochronna odżywka w sprayu
Ekspresowa Odżywka ochronna Bamboo&Oils w sprayu opracowana z myślą o włosach suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji, oparta na innowacyjnej formule, wykorzystującej wzmacniające właściwości ekstraktu z bambusa i odżywcze działanie olejków roślinnych.
Anna Jastrzębska
grudzień 09, 2014

Wysoce skuteczna receptura odżywki  Bamboo&Oils o wielokierunkowym działaniu: optymalnie nawilża i odżywia włosy, odbudowuje ich strukturę i wzmacnia je od cebulek aż po same końce, chroni włosy przed wpływem czynników zewnętrznych, które przyczyniają się do ich osłabienia: promieniami słonecznymi, wiatrem, chlorowaną wodą, wysoką temperaturą w trakcie stylizacji włosów, ułatwia rozczesywanie i redukuje efekt puszenia, zapewnia miękkość i zdrowy połysk. Dodatkowo zapewni ochronę koloru w przypadku włosów farbowanych. Mgiełka nie obciąża i nie skleja włosów. Cena - 14zł/200ml

Przeczytaj

Nasze akcje