Nasze włosy, paznokcie i skóra zbudowane są z keratyny. Jej niedobór objawia się między innymi słabą kondycją włosów. Dlatego tak bardzo lubimy produkty keratynowe – pomagają uzupełnić niedobory i odżywić pasma. Maska Cafe Mimi ma wszystko, czego potrzebujesz. W zależności od drogerii jej ceny wahają się od około 6 do około 10 zł!

Reklama

Do jakich włosów jest maska keratynowa Cafe Mimi?

Keratynowa maska Cafe Mimi przeznaczona jest do włosów problematycznych. Jeśli masz problem z puszeniem się, dużą łamliwością włosów lub ich wypadaniem i osłabieniem – może być to znak, że Twoim włosom brakuje keratyny. Przy niedoborze tego składnika pasma stają się cienkie, pozbawione elastyczności i bardzo kruche. Wówczas stosowanie takich kosmetyków, jak produkt Cafe Mimi może pomóc polepszyć ich kondycję. Keratyna przeznaczona jest także dla osób regularnie korzystających z zabiegów fryzjerskich lub codziennie modelujących włosy przy użyciu wysokiej temperatury. To również dobry produkt do stosowania w celach zapobiegawczych – wówczas wystarczy używać jej w pielęgnacji raz lub dwa razy w tygodniu, aby zbytnio nie obciążyć pasm.

mat. prasowe

Jak działa maska keratynowa Cafe Mimi?

Maska keratynowa ma prosty i czysty skład, bez dodatków SLS. Jej głównym składnikiem jest hydrolizowana keratyna, która pomaga odbudować pasma. Aminokwasy pomagają przywrócić nawet bardzo zniszczonym włosom elastyczność i gładkość. Olej z amli indyjskiej tonizuje włosy i wzmacnia ich blask. Wygładza włosy i naprawia ubytki. W składzie znajduje się również wyciąg z oczaru wirginijskiego, który ma silne działanie nawilżające.

Prosty, ale silny w działaniu skład otula pasma i dodaje im blasku. A przy tym wszystkim wcale nie obciąża włosów! Maska może być stosowana w metodzie OMO jako pierwszy lub ostatni krok pielęgnacji.

Maska keratynowa Cafe Mimi - opinie

W KWC maska zbiera bardzo dużo pochlebnych, pięciogwiazdkowych opinii. Jest jednym z nieco mniej znanych, ale zdecydowanie zasługujących na uwagę produktów.

Zobacz także
Maska ma super krótki i czysty skład, na samej górze olej i emolient, zaraz za nim keratyna. Nic zbędnego (...). Włosy po niej stawały się miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesywały, skręt był podbity i... po prostu gwarantowała wszystko czego wymagam od odżywki

-

Najlepsza proteinowa odżywka/maska, którą miałam okazję testować. Poważnie, bije na głowę dosłownie wszystkie produkty polecane na włosowych grupach. Dodaje objętości, w moim przypadku świetnie podbija skręt, jeszcze nie udało mi się nią przeproteinować włosów
Reklama

-

Reklama
Reklama
Reklama