klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Modne fryzury 2020: Grzegorz Duży o fryzurze, która podkreśla rysy twarzy

Nie macie pomysłu na nową fryzurę? Przygotowałyśmy dla was najmodniejsze cięcia i razem z Grzegorzem Dużym z Shake Your Head oceniami ich potencjał trendowy!
Milena Majak
styczeń 07, 2020

Rozpoczęłyście już poszukiwania modnych fryzur na 2020 rok? Jeśli chodzi o włosy, w Nowym Roku czeka was sporo niespodzianek. Największą zmianą jest zdecydowanie to, że do gry wkraczają krótkie włosy. Chodzi nie tylko o zadziorne pixie cut czy buzz cut, ale również wszystkie cięcia, których głównym bohaterem są włosy krótsze niż do ramion. Wolicie pozostać przy obecnej długości włosów? Bez obaw - dla minimalistów też znalazło się kilka ciekawych rozwiązań :).

Modne fryzury 2020: bob

Chyba nikogo nie powinno dziwić, że wśród modnych fryzur na 2020 rok pojawił się bob. Znowu? Tak! :) Bob to bez wątpienia ponadczasowa fryzura. Bob nie bez powodu jest uważany za cięcie doskonałe dla każdej kobiety. Można go dowolnie modyfikować i dopasować do kształtu twarzy. Właściwie trudno znaleźć kogoś, do kogo nie pasuje. W dodatku dobrze ostrzyżony, układa się sam. Dla wielu kobiet ważna jest wygoda noszenia, dlatego bob triumfuje już od wielu dekad i nie wróżymy szybkiego końca panowania tej fryzury.

Modne fryzury 2020: krótkie włosy

Bardzo krótko obcięte włosy odrzucają wiele kobiet. Niektóre twierdzą, że taka długość zarezerwowana jest wyłącznie dla mężczyzn. Drugie nie chcą wyglądać mało kobieco, a jeszcze inne mają długie włosy tylko dlatego, że takie lubi ich partner. Tymczasem wielu stylistów udowadnia, że pixie może być stylowe i dodawać więcej uroku, ale też zadziorności niż inne fryzury. Okryte złą sławą pixie ma jednak wreszcie swoje przysłowiowe pięć minut. Niespodzianką jest to, że do tej fryzury dołącza również buzz cut.

Modne fryzury 2020: grzywka

O ewolucji grzywki można naprawdę długo pisać. Jej historia jest tak samo długa i kręta jak boba. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że co sezon pojawia się nowa odsłona grzywki, a wiele kobiet od razu idzie za trendem. Która wersja jest najmodniejsza? Trudno powiedzieć, bo patrząc na pokazy, wybór jest naprawdę ogromny - grzywka o długości do połowy czoła, zasłaniająca brwi, układająca się jak zasłona, postrzępiona...  

Aby potwierdzić nasze przypuszczenia, postanowiłyśmy porozmawiać z Grzegorzem Dużym, właścicielem marki Shake Your Head oraz stylistą fryzur. Współpracował z takimi gwiazdami jak Agnieszka Kaczorowska, Kaja Paschalska, Anna Dereszowska. 

Czy grzywka umocni się jako trend w 2020 roku? Czy krótka fryzura dodaje więcej uroku niż długie włosy? W jakiej wersji tym razem objawi się bob? Zobaczcie nasze wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Komentarze