klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Modne fryzury 2020: Grzegorz Duży o najmodniejszych akcesoriach do włosów

Nie macie pomysłu na fryzurę? 2020 rok przynosi wiele interesujących propozycji. W nadchodzącym sezonie liczą się nie tylko cięcia oraz koloryzacje. Prym wiodą także dodatki.
Milena Majak
styczeń 07, 2020

Dodatki w postaci opasek, apaszek czy spinek to must have na 2020 rok! W ubiegłym sezonie pojawiło się całe mnóstwo propozycji zarówno od światowej sławy projektantów, jak i zwykłych sieciówek. Najnowsze kolekcje zdradzają, czego nie może zabraknąć w waszych włosach!

Modne fryzury 2020: akcesoria do włosów

Jedni mówią, że perłowe akcesoria do włosów odchodzą w zapomnienie, a inni, że tylko umocnią swoją pozycję. Jednak wśród nich przebijają się jeszcze inne ozdoby. Zwracają na siebie uwagę nie tylko zdecydowanie większym rozmiarem, ale także bogactwem. Często wyglądają jak drogocenne klejnoty, broszki z kolorowymi kamieniami. Nie możemy w tym miejscu zapomnieć również o opaskach - zarówno tych materiałowych, jak i skórzanych czy nawet plecionych.

Modne fryzury 2020: kanekalon

Kanekalon to syntetyczne włosy farbowane na wszystkie kolory, jakie tylko możecie sobie wyobrazić. Można je kupić online lub w sklepie z fryzjerskimi akcesoriami. Kosztują nie więcej niż 20 zł, a potrafią doskonale urozmaicić nudny splot. Kolorowe warkocze noszą nie tylko nastolatki i widać je już nie tylko na festiwalach muzycznych. Jakimś cudem stały się tak samo popularne, jak farbowanie na blond czy brąz.

Aby potwierdzić nasze przypuszczenia, postanowiłyśmy porozmawiać z Grzegorzem Dużym, właścicielem marki Shake Your Head oraz stylistą fryzur. Współpracował z takimi gwiazdami jak Agnieszka Kaczorowska, Kaja Paschalska, Anna Dereszowska. 

Czy to już koniec ery perłowych spinek? Czy kolorowe wakacje mają szansę przetrwać dłużej niż jeden sezon? Które akcesoria do włosów będą najbardziej popularne w 2020 roku? Zobaczcie nasze wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Komentarze