klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Modne fryzury - cięcie midi bob to hit na upalne dni
Fryzury

Modne fryzury - cięcie midi bob to hit na upalne dni

Midi bob odciąży ciężkie włosy na lato, nadając im przy tym objętości. Modna fryzura jest cięciem, które pokochała m.in. Kendall Jenner.
Marta Średnicka
czerwiec 03, 2020

Midi bob to modna fryzura, która jest nieco dłuższą wersją klasycznego boba. Jest lekkim cięciem, które zapewnia przewiewność, łatwość w stylizacji i układaniu. Jest więc doskonałym rozwiązaniem na lato. Co więcej, jest fryzurą uniwersalną. Midi bob nadaje się do każdego kształtu twarzy, należy jednak właściwie dopasować jego długość. Posiadając twarz okrągłą, średniej długości bob musi sięgać nieco poniżej brody. W taki sposób wysmukli twarz i nie podkreśli krągłości. Fryzura midi bob jest natomiast bardzo korzystna dla osób o twarzy kwadratowej. Łagodzi rysy twarzy i nie podkreśla ostrych kątów. Należy uważać jednak eksperymentując z grzywką - ta na bok może pomóc, ale ta prosta i rozchylona może podkreślić mankamenty.

Zobacz także: Fryzura "A line bob", która zwiększy objętość twoich włosów

Modne fryzury na wiosnę 2020

Na czym polega modna fryzura midi bob?

Midi bob to fryzura sięgająca maksymalnie do ramion. Może być cięciem na prosto, gdzie włosy luźno opadają na twarz, jak również ścinana poprzez pracę na warstwach. Dobry stylista fryzur powinien stworzyć modną fryzurę z efektem volume, jednocześnie pozbawiając włosy zbędnego obciążenia. To sprawia również, że na cięciu zyskać mogą posiadaczki gęstych, grubych włosów, które chciałyby zapobiec ich przetłuszczaniu się i niewygodnej ciężkości w sezonie letnim. Midi bob nawet po wyprostowaniu włosów nie będzie wyglądał na "płaski", czy bez objętości. Jest modną fryzurą wielowymiarową, która dobrze sprawdza się zarówno w wersji klasycznej, messy, czy też z falami i bujnymi lokami.

Zainspiruj się swoją wersją midi boba w naszej galerii.

Zobacz także: Fryzura bob w nowej wersji - power bob 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

1 z 6

Modne fryzury - midi bob z falami

Modne fryzury - midi bob z falami
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/121456521188247076/

Midi bob sprawdza się w wersji z falami, zwłaszcza przy przeciągniętych odrostach i refleksach, jak i na mocno kręconych włosach.

2 z 6

Modne fryzury - klasyczny midi bob

Modne fryzury - klasyczny midi bob
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/306315212156662212/

Klasyczny midi bob w wersji z prostymi włosami, dzięki swojej wielowymiarowości i pracy na warstwach, nigdy nie wygląda na pozbawionego objętości.

3 z 6

Modne fryzury - midi bob z refleksami

Modne fryzury - midi bob z refleksami
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/630081804101854299/

Modna fryzura midi bob podkreśla koloryzację z refleksami. Na tej długości są one wyeksponowane, a stylizacja włosów jest znacznie łatwiejsza.

4 z 6

Modne fryzury - midi bob i wywinięte końce

Modne fryzury - midi bob i wywinięte końce
Pinterest https://www.pinterest.de/pin/360921357636185008/

Modna fryzura midi bob uwielbia wszelkie załamania - jeśli nie lubisz prostych włosów z wyraźną linią cięcia, możesz skorzystać z wywiniętych końców.

5 z 6

Modne fryzury - midi bob w stylu messy

Modne fryzury - midi bob w stylu messy
Instagram https://www.instagram.com/salsalhair/

Styl messy hair jest z nami od wielu sezonów i nie zamierza słabnąć. Midi bob jest modną fryzurą, która kocha wszelkie niedoskonałości w stylizacji.

6 z 6

Modne fryzury - midi bob z efektem volume

Modne fryzury - midi bob z efektem volume
Pinterest https://www.pinterest.co.uk/pin/534169205803327246/

Kładąc punkt ciężkości modnej fryzury midi bob po jednej stronie głowy sprawiamy, że nabiera ona jeszcze większej objętości.

Komentarze