Reklama

Domowa kwarantanna związana z pandeminą koronawirusa daje się we znaki wszystkim. Nie tylko zamknięto szkoły, teatry, kina, muzea i galerie handlowe, ale skutki przymusowej kwarantanny oraz zakazu zgromadzeń odczuły także liczne salony piękności, SPA, czy zakłady fryzjerskie. Jak się okazuje, ten stan doprowadził do tego, że nasi rodzimi celebryci nie tylko odnaleźli w sobie muzyczny i taneczny talent, którym chwalą się na TikToku (mistrzami tej konkurencji są niezaprzeczalnie Julia Wieniawa oraz Anna Lewandowska i Robert Lewandowski), wymyślają rozmaite wyzwania na Instagramie, jak Doda czy Marina i Wojtek Szczęsny, ale też postanowili wziąć swój wizerunek we własne ręce i odkryć w sobie głęboko drzemiące zdolności fryzjerskie.Zobacz także: Farbowanie odrostów – jak pofarbować odrosty w domu?

Reklama

Celebryci sami obcinają i farbują sobie włosy podczas kwarantanny

Podcięcie końcówek, czy nałożenie farby na pozór wydaje się dziecinnie proste, jak się jednak okazuje, nawet najlepsze chęci nie zawsze gwarantują, że efekt będzie taki, jak po wizycie u specjalisty. Ku zdziwieniu wszystkich, najgorętsze nazwiska polskiego show biznesu całkiem nieźle radzą sobie w roli stylistów fryzur. Idealnym przykładem jest Paulina Sykut-Jeżyna, która niedawno sama farbowała sobie włosy, czy Blanka Lipińska, lub Małgorzata Kożuchowska, które postanowiły pójść w jej ślady. Co ciekawe, zmiana koloru włosów to nie wszystko! Niektóre celebrytki postanowiły iść o krok dalej i samodzielnie skrócić sobie włosy. Do śmiałków należała m.in. Doda, czy Viola Nowasielka z „Hotel Paradise”.

Efekty domowych zabiegów pielęgnacyjnych celebrytów bywały naprawdę różne. Jedni z zachwytem nie mogli się nadziwić swoim talentem, inni z kolei żałowali, że postanowili samodzielnie majstrować przy swoich włosach. Niestety, zgodnie z rozporządzeniem rządu gwiazdy muszą teraz pogodzić się z efektami swoich czynów i cierpliwie czekać na moment, kiedy salony fryzjerskie wreszcie zostaną otwarte.Zobacz także: Jak obciąć męskie włosy w domu? [EKSPERT RADZI]

Reklama

Koronawirus: kiedy salony fryzjerskie będą otwarte?

Jak wynika z nieoficjalnych planów rządowych dotyczących stopniowego otwierania gospodarki, otwarcie salonów fryzjerskich nastąpi najwcześniej 20. kwietnia. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy niezbyt roztropnie podeszli do samodzielnego obcinania czy farbowania swoich włosów.Jaka gwiazda wykazała się największym fryzjerskim talentem i już na dobre będzie mogła zrezygnować z usług specjalisty? Zajrzyjcie do naszego wideo i oceńcie sami.Zdjęcie: Instagram/Instagram

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane