klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Nowa odsłona blondu to Rooted Citrine Blonde - będzie hitem jesieni?

To nie sombre ani nie balayage - w tym sezonie stawiamy na jasny blond z ekstremalnym odrostem!
Laura Osakowicz
sierpień 26, 2019

Już jesienią i zimą najmodniejsze będą włosy w naturalnym kolorze beżowego średniego blondu, czyli tak zwanego mysiego blondu. Jego posiadaczki dotychczas raczej nie były nim zachwycone i zwykle rozjaśniały włosy, by uzyskać jasny blond. Wystarczy jednak spojrzeć na zdjęcia z wybiegów z tygodnia mody, aby przekonać się, że beżowo-szare włosy teraz będą bardzo hot!

Zobacz także: Pasemka w stylu lat 90. wyparły balayage 

TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Blond włosy z naturalnym odrostem

Powrót do naturalności wymaga jednak czasu, a zanim włosy w pełni odrosną pojawia się odrost. Aby pomóc przejść kobietom przez ten trudny okres zapuszczania włosów, fryzjery stworzyli specjalną koloryzację, która nosi nazwę Rooted Citrine Blonde. Teraz takie włosy nosi także Margot Robbie, która zagrała w Pewnego razu... w Hollywood.

Włosy w tej koloryzacji farbowane są tylko na końcach, a odrost pozostawiany jest w pełni naturalny - okazuje się, że teraz im jest dłuższy, tym lepiej! Reszta rozjaśnianych wcześniej pasm poddawana jest koloryzacji po to, aby kolor płynnie przechodził w jasny, beżowo-złoty blond. Jeśli wcześniej włosy były w całości rozjaśniane, dodaje się kilka pasemek, aby ułatwić przejście koloru. Po wykonaniu Rooted Citrine Blonde możemy nie farbować włosów później nawet przez pół roku, a fryzura nadal będzie wyglądać dobrze! 

Jeśli zastanawiasz się nad powrotem do swojego naturalnego odcienia blondu, to ta koloryzacja zdecydowanie jest dla ciebie. Zobacz naszą galerię, gdzie znajdziesz więcej zdjęć przedłużonego odrostu w wydaniu blond! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 4

Rooted Citrine Blonde

Rooted Citrine Blonde
Instagram https://www.instagram.com/p/Bxh5ryRlTuf/?utm_source=ig_embed
2 z 4

Rooted Citrine Blonde

Rooted Citrine Blonde
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/408209153718224067/
3 z 4

Rooted Citrine Blonde

Rooted Citrine Blonde
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/497718196318218440/
4 z 4

Rooted Citrine Blonde

Rooted Citrine Blonde
Pinterest https://pl.pinterest.com/pin/450641506462672473/
Komentarze