klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Nowy trend na włosach! Spróbujecie... złotej folii? Wygląda naprawdę pięknie :)

Grudzień to miesiąc, w którym myślimy głównie o świętach, a zaraz później o sylwestrze :). Ale po drodze mamy jeszcze kilka innych imprez do zaliczenia i na nich również miło byłoby się wyróżniać spośród tłumu. A my właśnie znalazłyśmy na to ciekawy sposób.
Milena Majak
grudzień 08, 2016

Wcale nie musisz zwracać na siebie uwagi wysokimi szpilkami i krótką sukienką. Oczy wszystkich na parkiecie będę zwrócone w Twoją stronę zwłaszcza wtedy, gdy zaszalejesz z fryzurą. Z całego worka pomysłów wyciągnęłyśmy metaliczny efekt, który zdominował jakiś czas temu kobiece dłonie. Tym razem jednak w nieco delikatniejszym akcencie, ale dalej mieniącym się, przenosimy go na włosy.

Na pewno kojarzysz popularne folie na paznokcie, które przykłada się do płytki, a następnie szybko zrywa. To samo możesz zrobić na swoich kosmykach. Nie zapomnij tylko uprzednio pokryć wybrane miejsce lakierem. Foliowanie może okazać się imprezowym strzałem w dziesiątkę.

Zobacz także: Brokat na włosach i przedziałku? Tak ukryjesz odrosty!

Stylistka marki Kevin Murphy – Sarah Lund – stworzyła pełny look imprezowy. W tym celu użyła lokówki z grubym wałkiem, lakieru do włosów oraz wspomnianej folii. W sklepach z rękodziełem czy z akcesoriami do paznokci znajdziesz je w różnych kolorach. Mogą być złote, srebrne, a także takie, dające efekt benzyny. 

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/43558321372150691

Komentarze