klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

O włosach tej Polki piszą wszyscy. Są tak długie, że może je nosić, jak sukienkę

W czym tkwi sekret bardzo długich włosów Małgorzaty Kulczyk? Ten składnik zna każda z nas.
Milena Majak
październik 16, 2017

O włosach Małgorzaty Kulczyk rozpisują się serwisy urodowe na całym świecie. W Polsce dopiero teraz zaczyna powoli zyskiwać rozgłos. Jej fryzura jest naprawdę imponująca i aż trudno uwierzyć w to, że od 25 lat nie obcinała włosów, a od 2015 roku nie podcina nawet końcówek. 

Jaką fryzurę wybrać na ślub?

Polka z najdłuższymi włosami

Małgorzata Kulczyk jest Polką, ale mieszka w Londynie. Obok jej fryzury po prostu nie da się przejść obojętnie. Kobieta może pochwalić się rekordowo długimi włosami. Wyobrażacie sobie, że suszenie ich zajmuje niemal 30 minut?

Oprócz tego włosy Kulczyk są również perfekcyjnie wypielęgnowane. Ich niebywale błyszcząca i falowana struktura to coś, czym 32-latka może się pochwalić. Dość rzadko zdarza się, aby bardzo długie włosy wyglądały tak zdrowo i zachowały predyspozycje do skrętu

Małgorzata chętnie dzieli się zdjęciami włosów na Instagramie. Sama przyznaje, że kiedy miała siedem lat mogła się pochwalić kosmykami, które sięgały pupy. Od tamtej pory nie zdecydowała się ani razu na drastyczne cięcie. Zdecydowała, że skoro włosy są w tak dobrej kondycji, nie ma sensu pozbywać się nawet centymetra. 

Nie umiem sobie wyobrazić ścięcia ich. Nie umiem sobie wyobrazić, że mogłabym mieć krótką fryzurę. Nikt by mnie nie rozpoznał. Długie włosy są moim znakiem rozpoznawczym. Ludzie bardzo pozytywnie na nie reagują. Uśmiechają się i komplementują je - powiedziała Małgorzata Kulczyk w rozmowie z mediami.

Jak udało się jej osiągnąć tak spektakularną długość włosów? Zarówno sama długość, jak i kondycja kosmyków 32-latki, to zasługa jednego składnika

Jak zapuścić długie włosy?

Lśniące, mocne, a przede wszystkim zdrowe włosy to zasługa pielęgnacji. Historia Małgorzaty Kulczyk pokazuje, że wystarczy dawać kosmykom to, czego potrzebują najbardziej, a odwdzięczą nam się niemal natychmiast.

Polka zdradziła, że zna oczywiście wiele receptur na wzmacniające i przyspieszające porost maseczki. Ale od jakiegoś czasu jej ulubionym składnikiem upiększającym włosy, jest olej kokosowy. Nakłada go na kosmyki, a po upływie 30 minut zmywa zwykłym szamponem. Ponieważ bardzo zależy jej na takiej fryzurze, jaką ma teraz, rytuał powtarza kilka razy w tygodniu. 

Zobacz także: Tak może skończyć się rozjaśnianie włosów w domu...

My uwielbiamy przepis, w którym wystarczy zmieszać trzy łyżeczki oleju kokosowego z jedną łyżeczką oleju arganowego. Duża zawartość witaminy E oraz antyoksydantów są głównymi czynnikami stymulującymi porost włosów. Dodatkowo odżywiają suche oraz zniszczone końce. 

A w naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć pięknych włosów Małgorzaty Kulczyk :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/miss_longhair

1 z 5

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk
Instagram https://www.instagram.com/p/BSG8fuej5iD/?taken-by=miss_longhair
2 z 5

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk
Instagram https://www.instagram.com/p/BUzaK2ODPHx/?taken-by=miss_longhair
3 z 5

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk
Instagram https://www.instagram.com/p/BYWPt3jB9_9/?taken-by=miss_longhair
4 z 5

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk
Instagram https://www.instagram.com/p/BYdEs1dBs7S/?taken-by=miss_longhair
5 z 5

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk

Długie włosy Małgorzaty Kulczyk
Instagram https://www.instagram.com/p/BV5CGXsBEfK/?taken-by=miss_longhair
Komentarze