W 1909 roku założyciel marki Eugène Schuller stworzył pierwszą nieszkodliwą farbę do włosów. Od tamtej pory marka L'Oréal Professionnel Paris nieustannie rewolucjonizuje profesjonalną koloryzację i pielęgnację. Począwszy od kluczowych innowacji, takich jak gama iNOA – pierwsza bezamoniakowa farba do włosów oparta na formule olejowej – po wejście w świat Metaverse. Marka dostarcza profesjonalistom kreatywnych inspiracji, aby stale podnosić swoje umiejętności artystyczne.

Reklama

2 nowe stylizacje kolorystyczne inspirowane mlecznym blondem, najgorętszym trendem w tym sezonie

Mleczny blond to rodzina bardzo modnych odcieni. Trend ten szybko zyskał popularność w mediach społecznościowych, a #MilkyBlonde ma ponad 14,5 miliarda wyświetleń na TikToku. Na ten sezon marka L'Oréal Professionnel Paris zainspirowana viralowym trendem, stworzyła dwie nowe odsłony kolorystyczne, uzyskane dzięki profesjonalnym technikom balayage.

imgCD0psN-4ef4826
mat. prasowe

Obie stylizacje kreowane są w salonach fryzjerskich dzięki profesjonalnej, dwuetapowej usłudze oraz specjalnej technice French Balayage, podzielonej na dwa kluczowe etapy i wykorzystującej najlepsze produkty:

  • Etap 1: rozjaśnianie włosów za pomocą Fioletowego balsamu rozjaśniającego Blond Studio od marki L'Oréal Professionnel Paris.
  • Etap 2: zastosowanie spersonalizowanej mlecznej mieszanki z wykorzystaniem półtrwałej koloryzacji kwasowej Dia light.

Obie stylizacje są odpowiednie do każdego rodzaju włosów, dając możliwość uzyskania delikatnych i kremowych odcieni oraz świetlistych mlecznych barw włosów.

Blond Studio: kluczowy produkt stojący za trendem French Balayage

Aby pozostać liderem innowacji, L'Oréal Professionnel Paris powitał nowy produkt w portfolio gamy Blond Studio, która jest popisowym narzędziem do dekoloryzacji włosów od marki. To Fioletowy balsam, który dzięki formule na bazie olejków rozjaśnia włókno włosa w jednym kroku, natychmiast neutralizując niepożądane refleksy i oferując najlepsze profesjonalne rezultaty kolorystyczne.

Ponadto Fioletowy balsam rozjaśniający wzmacnia włókno włosa od wewnątrz. Technologia bonder inside składająca się z kwasu cytrynowego i glicyny chroni wewnętrzną strukturę włosów, a 29% olejów odżywczych zawartych w produkcie Blond Studio dodatkowo potęguje efekt pielęgnacyjny.

Technika balayage jest jednym z kluczowych filarów w świecie koloryzacji włosów. L'Oréal Professionnel Paris oferuje jej autorską odmianę "à la française", która zapewnia bardzo naturalne i spersonalizowane rezultaty. Dwuetapowa usługa z wykorzystaniem produktów z gam Blond Studio i Dia light to doskonałe połączenie techniki rozjaśniania z odżywczym blaskiem, oferujące naturalny i świetlisty efekt, bez niepożądanych miedzianych tonów.

Przedłużenie trwałości koloru

Chcąc utrzymać efekt koloryzacji i jak najdłużej cieszyć się odcieniem jasnego latte czy karmelu, warto sięgnąć po produkty z gamy Metal Detox od L'Oréal Professionnel Paris. To kosmetyki, które oczyszczają włosy z metali negatywnie wpływających nie tylko na kondycję pasm, ale też intensywność koloru. Rozwiązaniem jest właśnie gama Metal Detox, której kluczowym składnikiem jest glikoamina. Jej mikroskopijne cząsteczki wnikają w głąb włókien włosa, neutralizując obecne w nich metale.

imgb0dnb2-ebd0d2d
mat. prasowe

Na gamę tą składa się aktualnie 5 produktów – pielęgnacja przed szamponem, szampon, maska, krem bez spłukiwania i skoncentrowany olejek. Razem produkty te tworzą doskonały zestaw oferujący kompleksową ochronę przed mikropęknięciami, metalami w wodzie oraz innymi szkodliwymi czynnikami. Ich współpraca sprawia, że włosy stają się nie tylko silniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia, ale też możemy dłużej cieszyć się efektem koloryzacji, np. tej zrobionej zgodnie z trendem French Balayage Milky.

Reklama

Materiał promocyjny marki L'Oréal Professionnel Paris.

Reklama
Reklama
Reklama