Odżywka z keratyną Revoss niedawno pojawiła się na półkach w drogerii Rossmann. Kosztuje 14,99 zł, ale w dniach 01.08-16.08.2023 kupimy ją jeszcze taniej - za jedynie 11,49 zł. Sprawdziłam ją na sobie! Wygładza pasma i dodaje im blasku, aż lśnią w słońcu.

Reklama

Spis treści:

  1. Jak działa odżywka do włosów z keratyną
  2. Skład keratynowej odżywki w sprayu
  3. Wady i zalety keratyny w płynie z Rossmanna
  4. Opinie o odżywce do włosów z keratyną

Jak działa odżywka do włosów z keratyną

Odżywka do włosów Revoss Professional, Liquid Keratin to kosmetyk do włosów suchych, z tendencją do łamania się, puszenia i falowania. Dzięki swoim właściwościom widocznie wygładza pasma i nadaje im zdrowego połysku, i to już przy pierwszym użyciu. Wystarczy spryskać włosy tuż po umyciu, aby po wysuszeniu zauważyć pozytywne działanie odżywki na fryzurę.

mat. prasowe

Odżywka stosowana regularnie, poprawia sprężystość i elastyczność pasm. Włosy z czasem stają się także bardziej miękkie i zdyscyplinowane. Mniej się plączą i łamią, a to dzięki wypełnieniu ich od środka budującymi proteinami. W efekcie włosy nie tylko wyglądają zdrowiej, ale rzeczywiście kondycja pasm ulega poprawie. Kosmetyk ten działa więc na dwa sposoby - natychmiastowo poprawia ich gładkość i pozytywnie wpływa wzmocnienie zniszczonych pasm. Mnie przede wszystkim zachwycił efekt jak tafla wody już po pierwszym zastosowaniu.

archiwum prywatne

Skład keratynowej odżywki w sprayu

Jak sama nazwa wskazuje, głównym składnikiem odżywki jest keratyna. To nieoceniony składnik w pielęgnacji zniszczonych włosów. Regeneruje włosy i szybko poprawia ich kondycję. W odżywce w sprayu Revoss została wzbogacona o olej z awokado, który potęguje odżywienie i skutecznie wygładza włosy.

Zobacz także

Wady i zalety keratyny w płynie z Rossmanna

Zaletą stosowania odżywki z keratyną jest łatwość jej aplikacji, z kolei wadą może być fakt, że nie każde włosy lubią dużą dawkę protein. Niektóre osoby mogą więc odczuwać chwilową poprawę, ale zbyt intensywnie używany kosmetyk może przeproteinować pasma.

Opinie o odżywce do włosów z keratyną

Wizażanki pokochały tę odżywkę do włosów za miękkość i elastyczność pasm po użyciu. Zauważyły także, że kosmetyk jest wydajny, łatwo dostępny w Rossmannie i że ma dobry stosunek jakości do ceny. W naszym KWC keratyna w płynie Revoss ma ocenę 4,8/5.

Świetnie się sprawdza przy moich puszących się włosach, bardzo łatwa aplikacja - nie jest to ani trudne ani czasochłonne. Po zastosowaniu włosy są gładsze, bardziej lśniące, mniej się puszą i wyglądają zdrowiej

-

Odkąd zaczęłam stosować płynną keratynę z olejem z awokado, mogę śmiało powiedzieć, że włosy stały się jak nowe. Już się nie puszą jak wcześniej, są super wygładzone i miękkie w dotyku
Reklama

-

Reklama
Reklama
Reklama