klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pasemka w stylu lat 90. wracają. Nosi je już Kim Kardashian
Fryzury

Pasemka w stylu lat 90. wyparły nawet nowoczesny balayage. Wyglądają supermodnie

Fryzury modne w latach 90. wracają jedna po drugiej. Mimo że większość z nich została unowocześniona, o tej styliści zapomnieli. Pasemka w starym wydaniu wracają!
Milena Majak
sierpień 08, 2019

Pamiętacie pasemka na włosach z końca lat 90.? Wyraźnie odznaczały się kolorem, ale mimo to nie wzbudzały nawet najmniejszego niesmaku wśród fryzjerów oraz ich klientek. Po kilku poprawkach unowocześniających tę koloryzację, jej ostateczna wersja jest jeszcze bardziej zaskakująca. Przypomina tę z ubiegłego wieku, ale jest naprawdę ładna. Kim Kardashian przetestowała ją jako pierwsza.

TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Pasemka z lat 90. wracają!

Pasemka to jeden z tych rodzajów koloryzacji, które nadają fryzurze wielowymiarowości. Dzięki nim możemy stworzyć wrażenie objętości, uniesienia od nasady lub nawet optycznego wydłużenia. Do tej pory fryzjery raczej próbowali wtapiać je w naturalny kolor włosów lub stosować nieznacznie jaśniejsze odcienie. Pasma wyglądały dzięki temu jak naturalnie muśnięte słońcem.

Jednak moda na tego rodzaju pasemka powoli (o dziwo) zaczyna przemijać. Na ich miejscu pojawiają się takie, które są zdecydowanie bardziej widoczny i odcinają się od bazowego koloru włosów. Jakiś czas temu na taką fryzurę zdecydowała się Jennifer Lopez. Niestety wyglądała w niej dość niekorzystnie i szybko przefarbowała włosy. Teraz na nowoczesną wersję pasemek postawiła Kim Kardashian.

Nie ma co ukrywać - Kim Kardashian może sobie pozwolić na zmianę fryzury praktycznie każdego dnia. Najczęściej są to oczywiście peruki, których gwiazdy (również w Polsce) używają coraz częściej do szybkich metamorfoz. Wszyscy chyba jednak doskonale pamiętamy okres w życiu Kim, kiedy była zakochana w blondzie - nawet tym platynowym. Od dłuższego czasu nosi jednak kruczoczarne włosy. Nic dziwnego, że ostatnio na swoim Instagramie zapowiedziała, że to idealny czas na zmiany. No i proszę - królowa Hollywood zdecydowała się na pasemka. 

Brązowe włosy z czekoladowymi rozjaśnieniami są bardzo w stylu lat 90. W dodatku rodzaj cięcia, które wybrała Kim Kardashian, świetnie współgra z tą koloryzacją. To bardzo modna długość, która już zyskała iście instagramową nazwę, czyli collar bone.  Musimy przyznać, że to jedna z lepszych decyzji w kwestii włosów, jaką podjęła celebrytka.

Podoba wam się jej nowa fryzura? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/kimkardashian

Komentarze