Wejdź
Przezroczysty suchy szampon Drybar Detox Clear Invisible Dry Shampoo
Fryzury

Powstała zupełnie nowa formuła suchego szamponu. Teraz jest przezroczysty!

Ten suchy szampon rozwiąże najczęściej popełniany błąd z suchym szamponem. Już nie musisz się obawiać białych plam!
Milena Majak
kwiecień 12, 2019

Suchy szampon to kosmetyk, który zrewolucjonizował rynek włosowy. Jest multifunkcyjny i co najważniejsze- skuteczny na każdym polu. Za pomocą tego jednego produktu odświeżymy włosy, uniesiemy je u nasady, a do tego utrwalimy na cały dzień. Niestety, charakterystyczny biały proszek, który pochłania nadmiar sebum, bywa problematyczny.

Wiele kobiet nie radzi sobie z aplikacją, przez co fryzurę pokrywają siwe plamy. Jednak dzięki nowej wersji suchego szamponu raz na zawsze możemy zapomnieć o tym problemie! Nowa formuła tego kosmetyku już teraz budzi ogromne zainteresowanie.

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Przezroczysty suchy szampon Drybar

Mimo że na rynku włosowym pojawia się coraz więcej suchych szamponów dopasowanych do koloru włosów, niektóre kobiety nadal się ich obawiają. Znalezienie ulubieńca może więc zająć trochę czasu. Ale po co czekać, skoro można zakochać się od pierwszego użycia w Drybar Detox Clear Invisible Dry Shampoo?

Nie tak dawno zachwycałyśmy się suchym szamponem w formie pasty, który jednocześnie stylizuje włosy. Zupełnie nieoczekiwanie na rynku pojawiła się konkurencja w postaci niewidzialnego suchego szamponu. Alli Webb, założycielka marki Drybar powiedziała, że konsumenci wręcz dopytywali o przezroczystą wersję, która będzie lżejsza od oryginalnej formuły Detox Dry Shampoo dającej mocniejsze utrwalenie, absorbuje więcej sebum i nadaje włosom większej objętości i tekstury.

Otwartość na sugestie konsumentów zaowocowała wyprodukowaniem lepszej i bardziej uniwersalnej formuły suchego szamponu

Nasz szampon Detox Dry Shampoo jest dopasowany do wszystkich rodzajów włosów. Mogą go używać nawet mężczyźni. Jest to również lżejsza formuła dla tych, którzy nie potrzebują mocnego utrwalenia. Chcieliśmy mieć pewność, że Detox Dry Shampoo będzie mógł używać każdy bez względu na płeć i wierzę, że nasz nowy produkt świetnie sprawdzi się w tej roli - powiedziała Alli Webb.

Formuła Drybar Detox Clear Invisible Dry Shampoo opiera się na skrobi ziemniaczanej i ma mniej pudrowe wykończenie. Suchy szampon jest bardzo lekki i delikatny, ale nadal sprawia, że po użyciu włosy są odświeżone. Produkt został dodatkowo wzbogacony o cudowny zapach - to mieszanka kokosa, wanilii oraz bursztynu. Cena tego włosowego cacka to 23 dolary, czyli około 87 zł. Myślicie, że ta cena jest warta nowatorskiego rozwiązania?

Fryzura wieczorowa? A może casualowa, na co dzień? Sprawdź urządzenia do pielęgnacji włosów na stronie MediaMarkt promocje.

Zdjęcie główne: Instagram.com/thedrybar

Komentarze
Fryzury Czy suchy szampon może zaszkodzić włosom?
Jest wybawieniem dla zapracowanych kobiet. Ale czy suchy szampon naprawdę może zastąpić mycie włosów?
Aneta Wikariak
listopad 04, 2016

Suche szampony zmieniły nasze życie. Są ratunkiem, gdy rano nie zdążysz umyć włosów lub gdy chcesz je odświeżyć wieczorem. Pojawiły się nawet opinie (i to nie byle gdzie, bo w opiniotwórczym „The New York Times"), że zwykłego szamponu należy używać raz, góra dwa razy w tygodniu. Czy w pozostałe dni można się wtedy ratować suchym szamponem? Nie! Trycholodzy i fryzjerzy podkreślają, że suchy szampon powinien być tylko ratunkiem, gdy nie jesteśmy w stanie umyć włosów. I przestrzegają - zbyt rzadkie mycie włosów może je zniszczyć. I choć jesteśmy fankami suchych szamponów (zobacz suche szampony, które najbardziej cenią wizażanki) , to przemawiają do nas ich argumenty. – Czysta skóra głowy to zdrowe włosy - podkreśla Elizabeth Cunnane Phillips, trycholog z kliniki Philip Kingsley w Nowym Jorku.  – Włosy zasługują na równie częstą pielęgnację jak twarz. Badania wskazują, że długie przerwy w myciu włosów prowadzą do problemów ze skórą głowy, a nawet do utraty włosów. Oczywiście to, jak często myjesz włosy jest uzależnione od rodzaju włosów i trybu życia. Jeśli masz suche, zniszczone włosy, codzienne mycie i suszenie może pogorszyć ich stan (wtedy myj je np. co drugi dzień). Gdy jesteś fanką siłowni czy fitnessu, myj włosy po każdym treningu. Specjaliści podkreślają, że suchy szampon w żadnym wypadku nie może zastąpić klasycznego szamponu. Stosuj go okazjonalne, nawet gdy masz przetłuszczające się włosy.  - Suchy szampon zawiera na ogół skrobię kukurydzianą lub ryżową, których zadaniem jest pochłanianie nadmiaru zalegającego na włosach sebum - tłumaczy  Elizabeth Cunnane Phillips. - Tymczasem skrobia zatyka pory i jeśli skóra głowy nie jest z niej regularnie czyszczona, jest w gorszej kondycji. Poza tym suchy szampon wchłania nadmiar sebum, ale go nie likwiduje. A nadmiar sebum, który gromadzi się na skórze zatyka mieszki włosowe i...

Przeczytaj

Nasze akcje