Wejdź
pielęgnica fale koki loki
materiały PR
Fryzury

Profesjonalna pielęgnica do włosów Fale Loki Koki

Zniszczone włosy, matowy kolor i brak połysku? Wypróbuj profesjonalną pielęgnicę do włosów Fale Loki Koki!
Anna Jastrzębska
listopad 06, 2014
Pielęgnica Fale Loki Koki

Nowoczesna technologia pozwoliła na opracowanie urządzenia wykorzystującego dobroczynną moc promieniowania podczerwonego nazywanego przez naukowców „światłem życia”. Pozwala na wykonanie zabiegów nawilżających i regenerujących strukturę włosów. Pielęgnica Fale Loki Koki Premium Nº 501 umożliwia profesjonalną pielęgnację i odbudowę włosów wykonaną samodzielnie w domu. Zmieniając strukturę cząsteczek, przemienia wodę w parę wodną w temperaturze pokojowej i umożliwia dotarcie wody, białek i substancji odżywczych bezpośrednio do kory włosa. Zamyka pochewkę korzenia i łuskę włosa co sprawia, że włosy są jedwabiste i lśniące. Włosy w krótkim czasie stają się zdrowsze, delikatniejsze i bardziej miękkie, a ich kolor i połysk głębszy.

Przed użyciem pielęgnicy wykonaj test mgiełki:

Podłącz pielęgnicę do źródła prądu. Delikatnie skropl srebrną płytkę kilkoma kroplami zimnej wody i rozprowadź je palcem po powierzchni. Zbliż płytki urządzenia na odległość około 8 mm (słyszalny dźwięk kliknięcia oznacza, że urządzenie jest włączone). Z urządzenia powinna wydobyć się lekka mgiełka, ponieważ wibracje fal ultradźwiękowych doprowadzają wodę do stanu gazowego. Oznacza to także, że urządzenie działa prawidłowo (przy użyciu maski lub odżywki do włosów mgiełka nie pojawi się).

Cena pielęgnicy Fale Loki Koki: 399 zł

Sprzęt jest dostępny wyłącznie w sieci sklepów Fale Loki Koki.

Komentarze
materiały PR
Fryzury Fakty i mity na temat wpływu temperatury na kondycję włosów
Faktem jest, że ciepło powoduje zniszczenia, szczególnie w zewnętrznej warstwie włosów, czyli w łuskach. Jak więc dbać o włosy i jakich preparatów używać, by cieszyć się zdrową i piękną fryzurą? Wokół tematu wpływu temperatury na kondycję włosów krąży wiele stereotypów. Nie zawsze jednak warto im wierzyć.
Materiał partnera
grudzień 10, 2015

1. Używanie suszarki Mit : Naturalne wysychanie włosów jest dużo lepsze niż traktowanie ich suszarką. Fakt : Naturalne wysychanie włosów może powodować dużo zniszczeń w kompleksie błony komórkowej (CMC). Jest to część włosa, w której znajdują się proteiny, lipidy i kwasy tłuszczowe. Ten międzykomórkowy cement jest odpowiedzialny za wiązanie łusek, czyli sprawia, że włókna włosów są sprężyste i mocne. Jeżeli decydujemy się na spanie „z mokrą głową”, to musimy zdać sobie sprawę, że przygniecione włosy będą miały dłuższy kontakt z wodą. Może spowodować to rozpad CMC i pogorszenie kondycji naszych włosów. Włosy należy suszyć szybko i w odpowiedni sposób . Trzeba pamiętać, że nawiew suszarki powinien być letni, w żadnym wypadku gorący. O wyborze najlepszego sprzętu do suszenia włosów, powinno zadecydować to, czy ma on funkcje jonizacji, chłodny nawiew i regulację temperatury. Suszarka PROtect z najnowszej kolekcji marki Remington, oprócz wymienionych funkcji, posiada technologię ThermoCare, dzięki której włosy są suche w krótszym czasie i z wykorzystaniem mniejszej ilości ciepła. Suszenie włosów w odległości nie mniejszej niż 15cm od głowy, zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, domyka łuskę włosów i sprawia, że są one gładsze i bardziej odporne na uszkodzenia. 2. Prostowanie wilgotnych włosów Mit : Prostowanie na mokro sprawia, że efekt gładkich włosów utrzymuje się dłużej. Fakt : Prostowanie wilgotnych włosów w bardzo wysokiej temperaturze sprawia, że włosy dosłownie się gotują. Włosy poddawane takim „zabiegom” szybko stają się porowate i kruche. Bezpiecznym sposobem na długotrwały efekt prostej tafli zdrowych włosów jest używanie prostownicy PROtect Remingtona. Urządzenie posiada technologię HydraCare, która dla naszych włosów oznacza 68% mniej zniszczeń w porównaniu z innymi...

Przeczytaj

Nasze akcje