Wejdź
Fryzury

„Suszenie włosów na wyższym poziomie”. Wizażanki zakochane w najnowszej suszarce Philips!

5 na 5 gwiazdek w rankingu KWC! Nowa suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ podbiła serca użytkowniczek Wizaz.pl. Przeczytaj recenzje, a dowiesz się, skąd tak wysokie oceny.
Materiał partnera
październik 31, 2019

Inteligentna, wydajna, bezpieczna, posiadająca spersonalizowane funkcje suszenia oraz prosta w obsłudze – brzmi, jak opis idealnej suszarki do włosów? Ale czy taka istnieje? Okazuje się, że tak! Marka Philips wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które miały okazję przetestować już Wizażanki. Czego można się od nich dowiedzieć?

Suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ

Suszarka Philips to nie lada gratka dla fanów nowych technologii. Wykorzystano w niej SenseIQ – system, który odczytuje temperaturę włosów, żeby zapobiec ich przegrzaniu. Inteligentny mikroprocesor, „mózg” suszarki, analizuje dane zarejestrowane przez czujnik podczerwieni i dostosowuje temperaturę nawiewu aż do 12 000 razy. Technologia SenseIQ umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury i rozpoznaje nawet najmniejszą zmianę, chroniąc włosy podczas suszenia.

Nowość marki Philips wyróżnia także 5 zaprogramowanych trybów i dodatkowy tryb manualny, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tryb delikatny pozwala na zachowanie nawet do 95% naturalnego nawilżenia włosów, tryb szybki skraca czas suszenia (jest krótszy o 30%!), tryb stylizacji pomaga dowolnie ułożyć włosy, tryb loki umożliwia tworzenie pięknych fal, a tryb masażu dba o skórę głowy. W zestawie zawarto też 3 nasadki: koncentrator, służący do stylizowania, masażer, który działa relaksująco, oraz dyfuzor, zwiększający objętość włosów. Urządzenie samo rozpoznaje założoną nasadkę i dobiera odpowiednie parametry suszenia.

Oprócz tego, urządzenie wyposażono w funkcję jonizacji. Jonizator zapobiega elektryzowaniu się włosów oraz nadaje im gładkość i połysk. 

Suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ - opinie

(…) Suszenie włosów stało się przyjemnością, a nie przymusem. Czynność ta, zwłaszcza tuż przed wyjściem do pracy, jest dość stresująca, ale nie z tą suszarką (…) Nowość od Philips cały czas monitoruje stopień nagrzania i reaguje, gdy temperatura przekroczy górną granicę. Dzięki tej funkcji włosy zachowują swoje nawilżenie, a dzięki jonizacji są błyszczące i gładkie (…) – ocenia jedna z Recenzentek, dominika1313.

(…) Suszarka bardzo szybko suszy włosy, nie niszcząc ich. Idealnie dopasowuje temperaturę i podmuch. Moje włosy są mięciutkie, błyszczące i nie puszą się. Pierwszy raz w życiu nie muszę używać prostownicy po suszeniu, aby je ujarzmić. Miło się z tym sprzętem pracuje, jest dosyć intuicyjny, więc jego używanie nie powinno sprawiać nikomu problemu (…) Funkcja masażu skóry głowy jest naprawdę bardzo relaksująca, a dzięki dyfuzorowi fryzura zwiększa swoją objętość. Polubiłyśmy się bardzo i wszystkie inne sprzęty do suszenia włosów poszły w odstawkę – dodaje EsteVita.

(…) Ile trwa „poranna zabawa” z suszarką? 4,5 minuty! W 4,5 minuty moje liczne, cienkie i sięgające za łopatki włosy są całkowicie suche i błyszczące. Znajomi zauważyli różnicę. Ba, pytają, jakie zabiegi na włosy robiłam! Nie popełniajcie błędu i nie kupujcie najtańszych suszarek. Odkąd mam tę z SenselQ wiem, że będę jej wierna tak jak swojemu ukochanemu :D – podsumowuje notthiminn.

Recenzje użytkowniczek Wizaz.pl mówią same za siebie. Philips z technologią SenseIQ to suszarka, która nie tylko dba o wygląd włosów, nie niszcząc ich, ale dodatkowo je pielęgnuje! 

Materiał powstał z udziałem marki Philips.

Fot. mat. prasowe

materiały PR
Fryzury Gorący temat: nawilżanie włosów!
Suszarka i prostownica to dla wielu z nas nieodłączne urządzenia do stylizacji. Problem w tym, że włosy nie przepadają za wysoką temperaturą. Jak to pogodzić? Wybrać produkty Philips MoistureProtect.
Materiał partnera
kwiecień 05, 2016

Suszarka. Nieodzowna po basenie czy saunie albo gdy myjesz głowę tuż przed wyjściem i nie masz czasu, żeby włosy wyschły naturalnie. Prostownica. W parę chwil potrafi uporać się z niesfornymi kosmykami, ujarzmi grzywkę albo wręcz totalnie odmieni Twój look. Wyobrażasz sobie bez nich życie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, musisz pamiętać, że to od wyboru odpowiedniego sprzętu zależy, czy Twoje włosy z czasem staną się zniszczone i przesuszone, czy nieustannie będą zachwycać zdrowym blaskiem. Urządzenia Philips MoistureProtect łączą najnowsze technologie z nowoczesnym designem tak, aby już samo suszenie czy prostowanie było elementem pielęgnacji. Susz, ale nie wysuszaj! Innowacyjna suszarka z tej linii za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza ją, gdy włosy są zbyt przegrzane, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną, zalecaną przez ekspertów, temperaturę suszenia. Efekt? Doskonała ochrona przed przegrzewaniem, utrzymanie naturalnego poziomu nawilżenia i szybkie suszenie bez niszczenia włosów. Dodatkowo zwolenniczki chłodnego nadmuchu ucieszy przycisk Cool Shot, a wszystkie użytkowniczki suszarki fakt, że zapewnia ona pielęgnację jonową, co zapobiega elektryzowaniu się włosów i zamyka ich łuski, zapewniając włosom zdrowy blask. Proste? To proste! Prostownica MoistureProtect dobrze wie, że to właśnie utrzymanie naturalnego nawilżenia jest jednym z najtrudniejszych aspektów bezpiecznego prostowania włosów. Dlatego specjalny czujnik urządzenia diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę ceramicznych płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb i w ten sposób chronić włosy przed przegrzaniem. Co istotne, płytki te są ruchome i...

Przeczytaj

Nasze akcje