Wejdź
SYOSS Supreme Selection
materiały PR
Fryzury

SYOSS Supreme Selection - profesjonalna pielęgnacja włosów

Po wizycie w salonie fryzjerskim włosy są jedwabiście miękkie i głęboko wypielęgnowane. Teraz taki efekt można zatrzymać na dłużej, dzięki nowym produktom do pielęgnacji włosów SYOSS Supreme Selection.
Anna Jastrzębska
październik 11, 2013
SYOSS Supreme Selection

Produkty do pielęgnacji włosów SYOSS Supreme Selection zapewniają ukierunkowane rozwiązania oraz skuteczny efekt działania, zaspokajający różne potrzeby włosów. Wszystko po to, aby każda z nas mogła zachwycać olśniewającymi włosami, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Produkty zawierają formułę Cellular Hair Restore, która regeneruje uszkodzenia włosów i głęboko je odbudowuje już na poziomie komórek włosów. Formuła nowej linii SYOSS łączy trzy skuteczne elementy regeneracji: mikronizowaną keratynę, koncentrat protein oraz eliksir lipidowy. Eliksir lipidowy zapewnia odpowiednią osłonę, otulając każdy włos ultracienką warstwą ochronną. W efekcie włosy stają się cudownie miękkie i błyszczące.

SYOSS Supreme Selection

Mikronizowana keratyna odpowiada za naprawę nawet bardzo poważnie uszkodzonych włosów głęboko w ich strukturze. Jest to składnik porównywalny do naturalnej keratyny włosa, a jej mikronizowanie sprawia, że jest szczególnie skuteczna w jego odbudowie. Z kolei skoncentrowane proteiny wnikają głęboko w korę i odbudowują strukturę włosa od wewnątrz. Tym samym poprawiają spójność komórkową, w efekcie czego włosy zostają trwale wzmocnione.

Seria dostępna jest w dwóch liniach dostosowanych do konkretnych potrzeb włosów: SYOSS Restore dla włosów bardzo zniszczonych i SYOSS Revive dla włosów farbowanych lub z pasemkami.

Po pierwsze - odpowiedni szampon, po drugie… Poznajcie 10 zasad właściwej pielęgnacji włosów blond

SYOSS Supreme Selection ceny:

Syoss Supreme Selection Restore

  • Kąpiel do włosów -18zł / 250 ml
  • Balsam do włosów - 18zł / 250 ml
  • Fluid 3w1 -18zł / 200 ml
  • Cudowna odżywka regeneracyjna -18zł / 100 ml

Syoss Supreme Selection Revive

  • Kąpiel do włosów -18zł / 250 ml
  • Balsam do włosów - -18zł / 250 ml
  • Fluid 3w1 -18zł / 200 ml
Komentarze
Fotolia
Fryzury Pielęgnacja włosów po zimie - najczęstsze problemy i rozwiązania
Chłodne miesiące są wyzwaniem dla włosów, które na przedwiośniu często są w gorszej kondycji. Zanim na dobre zacznie się wiosna, warto poświęcić trochę czasu na odpowiednią pielęgnację.
Materiał partnera
marzec 31, 2016

Plątanie włosów, rozdwojone końcówki, nadmierne przetłuszczanie skóry głowy – z takimi problemami niejedna z nas boryka się w okresie zimowym. Trudne warunki atmosferyczne, takie jak niskie temperatury i zimny, porywisty wiatr przyczyniają się do niszczenia i wysuszenia włosów. Wahania temperatur i noszenie czapki mogą zaburzyć pracę gruczołów łojowych, które często zaczynają wydzielać więcej sebum – efektem są szybciej przetłuszczające się, osłabione włosy. Rozwiązanie: Jeśli masz problemy z przetłuszczaniem włosów po zimie, powinnaś w pierwszej kolejności uzbroić się w cierpliwość – unormowanie pracy gruczołów łojowych jest jak najbardziej możliwe, ale wymaga trochę czasu. Następnie sięgnij po peeling do skóry głowy (możesz zdecydować się na gotowy produkt lub samodzielnie wykonać domową wersję na bazie cukru) – pozbędziesz się nadmiaru sebum i resztek substancji pielęgnacyjnych, dotleniając skórę. Innym, bardzo częstym problemem z włosami typowym dla końcówki zimowych miesięcy są rozdwojone, poszarpane końcówki. Przeważnie powodem są liczne urazy mechaniczne, w wyniku których łuski włosa przestają do siebie przylegać, a końcówki zaczynają się rozdwajać i kruszyć. Rozwiązanie: Jeśli końcówki Twoich włosów są poważnie uszkodzone, najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u fryzjera i skrócenie pasm. Kolejnym krokiem jest intensywna pielęgnacja dedykowana potrzebom zniszczonych włosów. Pomocne mogą okazać się specjalistyczne produkty z ceramidami, które zwiększają spoistość komórek włosa (takie kosmetyki znajdują się m.in. w linii Ceramide Complex marki Syoss). Jeśli wcześniej ograniczałaś się do stosowania szamponu i odżywki, koniecznie zacznij stosować maseczki – ich działanie jest bardziej skoncentrowane i szybciej uzyskasz pożądane efekty. Po zimie wiele z nas z niepokojem zauważa wzmożone...

Przeczytaj

Nasze akcje