klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Szampańskie włosy robią furorę. Ten odcień blondu przekona nawet brunetki

Jak farbować włosy w sezonie jesień-zima 2017/2018? Jesienią rządzą włosy w kolorze... szampana :).
Milena Majak
wrzesień 27, 2017

Jeśli kremowy odcień blondu, cream soda, nie przekonał cię, na pewno zrobi to jego szampańska siostra. Champagne pop to teraz najmodniejszy kolor włosów w Hollywood. A wszystko za sprawą jednej, młodej gwiazdy kina. 

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

Modny odcień blondu na sezon jesień-zima 2017/2018

Emma Roberts zdecydowała się na odważną zmianę koloru. Aktorka nadal pozostaje wierna blondowi, ale tym razem w nieco bardziej żółtym odcieniu, podobnym do brassy blonde. Do tej pory widywano ją w o wiele bardziej chłodnych tonacjach, a czasami wręcz platynowych

Młoda gwiazda również znacznie skróciła włosy. Jej kosmyki były o wiele dłuższe, bo sięgały co najmniej połowy pleców. A teraz może pochwalić się modnym bobem z tak zwanym tępym cięciem, czyli blunt cut.

Champagne pop wymyśliła tylistka Riawna Capri. Przekonuje, że to idealna propozycja na jesień, która ułatwi brunetkom zmianę koloru włosów z ciemnego na jasny.

Ale to tylko mała próbka tego, jak kolor champagne pop może wyglądać. W naszej galerii znajdziesz kilka innych przykładów. 

Jak dbać o blond włosy?

Blond to bardzo wymagający kolor, który potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Wręcz konieczne są nie tylko maski czy odżywki chroniące kolor, ale również te głęboko nawilżające oraz odbudowujące strukturę włosa. Przypominamy, że odbarwianie kosmyków pozbawia ich naturalnej ochrony na jakiś czas. Dlatego włosom trzeba pomóc nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. 

Czego szukać w kosmetykach? Te składniki przydają się nie tylko latem, ale również jesienią i zimą. W tych porach roku promieniowanie słoneczne może być równie silne, co również wpływa na kolor i strukturę włosa.

Należy stosować produkty nawilżające (odżywki, maski, olejki) zawierające ochronne filtry, glicerynę, kolagen, witaminy A, B, E, F, H oraz prowitaminę B5 - podpowiada Paweł Matracki, Mistrz Świata we fryzjerstwie klasycznym, ambasador marki L’biotica Professional Therapy i Biovax.

Zastanawiasz się, w jakich kosmetykach znajdziesz tyle dobrych składników? My polecamy te:

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Pinterest

1 z 5

Koloryzacja champagne pop

Koloryzacja champagne pop
pinterest https://www.pinterest.com/pin/216735800794064875/
2 z 5

Koloryzacja champagne pop

Koloryzacja champagne pop
pinterest https://www.pinterest.com/pin/291748882094648271/
3 z 5

Koloryzacja champagne pop

Koloryzacja champagne pop
pinterest https://www.pinterest.com/pin/281686151670867644/
4 z 5

Koloryzacja champagne pop

Koloryzacja champagne pop
pinterest https://www.pinterest.com/pin/175288610476023150/
5 z 5

Koloryzacja champagne pop

Koloryzacja champagne pop
pinterest https://www.pinterest.com/pin/835769643319899603/
Komentarze