Wejdź
Szampon Revalid na łupież
materiały PR
Fryzury

Szampon Revalid - recepta na łupież

Szukasz skutecznego szamponu przeciwłupieżowego? Wypróbuj szampon Revalid i pozbądź się łupieżu!
Anna Jastrzębska
luty 25, 2014
Revalid na łupież

Głównym składnikiem w recepturze szamponu przeciwłupieżowego Revalid jest pirokton olaminy. To substancja o działaniu przeciwzapalnym i przeciwgrzybiczym. Hamuje rozwój występującego na skórze głowy mikroustroju, odpowiedzialnego za objawy łupieżu. Dodatkowo pomaga przywrócić właściwą mikroflorę, zapobiegając tym samym nawrotom dolegliwości. Oprócz skuteczności, jedną z najważniejszych cech piroktonu jest łagodność w działaniu, dzięki czemu wyeliminowano niemal całkowicie podrażnienia skóry głowy – bardzo częste po stosowanym innych preparatów przeciwłupieżowych. Działanie piroktonu olaminy uzupełniają składniki aktywne zmniejszające przetłuszczanie i regulujące wydzielanie sebum. Obecna w składzie alantoina dodatkowo łagodzi, koi podrażnienia, zmniejsza świąd i zaczerwienienie oraz przyspiesza regenerację skóry głowy.

Składniki szamponu przeciwłupieżowego zostały dobrane tak, by zlikwidować problem, a jednocześnie przywrócić skórze głowy właściwe funkcjonowanie – bez jej podrażniania czy obciążania włosów. Skuteczność i bezpieczeństwo Szamponu przeciwłupieżowego Revalid potwierdziły badania kliniczne prowadzone na grupie osób mających problemy z łupieżem o różnym stopniu nasilenia – całkowita poprawa nastąpiła u ponad 81 procent badanych.

Szampon przeciwłupieżowy Revalid to kosmetyk nowej generacji, w którym ważna jest nie tylko jego skuteczność, ale także dbałość o zdrową skórę głowy – ma to bowiem duże znaczenie dla poprawy kondycji włosów. Likwiduje łupież, a jednocześnie przywraca równowagę skórze oraz pielęgnuje włosy. Preparat dostępny jest jedynie w aptekach.

Szampon Revalid cena ok. 36zł/250ml

Komentarze
Swędząca skóra głowy
materiały PR
Fryzury Head&Shoulders - przynieś ulgę swędzącej skórze głowy
Łupież i uporczywe swędzenie skóry głowy to problem wielu osób. Często powoduje dyskomfort i sprawia, że nie czujemy się pewnie w niektórych sytuacjach. Head&Shoulders Soothing Care przynosi natychmiastową ulgę dla swędzącej i podrażnionej skóry głowy.
Anna Jastrzębska
czerwiec 11, 2013

Nowy szampon Head&Shoulders Soothing Care z przełomową technologią pomiaru biomarkerów histaminy i ekstraktem z eukaliptusa, pomaga przynosić natychmiastową ulgę dla swędzącej i podrażnionej skóry głowy już po pierwszym myciu oraz redukować przyczyny powstawania łupieżu. Za sprawą czego pomaga walczyć z rozproszeniem uwagi i być skoncentrowanym na efektywnym działaniu w każdej sytuacji. Podrażniona skóra głowy Podstawą formuły nowego szamponu Soothing Care jest składnik ActiZinc z wysoce efektywnym, przeciwłupieżowym ZPT, który osadza się na powierzchni skóry głowy i redukuje narastanie grzyba Malassezia globosa. Dzięki temu szampon, zwalczając przyczyny i objawy powstawania łupieżu, jednocześnie wspiera normalizację procesów odbudowy skóry głowy i jej naturalnych zdolności obronnych, łagodząc jednocześnie podrażnienie i eliminując uczucie swędzenia. Dodatkowo, w szamponie Soothing Care kompleks ActiZinc został połączony z technologią Pro Clean, opierającą się na unikalnej kompozycji aktywnych składników myjących, które oprócz oczyszczania zapewniają odpowiedni poziom substancji aktywnych. Dlatego nowy szampon pomaga dbać o to, by włosy były perfekcyjnie czyste, a także chronić je przed uszkodzeniami, sprawiając, że ich włókna stają się mocniejsze, a powierzchnia gładsza. Cena szamponu przeciwłupieżowego Head&Shoulders Soothing Care: 200 ml – 11,99 zł 400 ml – 18,99 zł 600 ml – 24,99 zł

Przeczytaj

Nasze akcje