Wejdź
Szczotki z włosiem dzika Moroccanoil®, szczotki z włosiem z dzika, szczotka Moroccanoil®, Moroccanoil®
materiały PR
Fryzury

Szczotki z włosiem dzika i drewnianą rączką Moroccanoil®

Marzysz o pięknych i błyszczących włosach? Wypróbuj szczotki do włosów z włosiem dzika i drewnianą rączką Moroccanoil®!
Anna Jastrzębska
luty 12, 2014
Moroccanoil®

Szczotki z włosiem dzika i drewnianą rączką Moroccanoil®:

 • 100% naturalne włosie dzika
 • ceramiczna tuleja pozwala na równomierną 360-stopniową dystrybucję ciepła
 • specjalne otwory zapewniają swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu czas suszenia włosów się skraca
 • przetestowane na gwiazdach i modelkach
 • drewniana rączka (jesionowa)
 • ręcznie robione

Szczotki Moroccanoil® są dostępne w następujących wariantach:

 • szczotka okrągła, średnica 25 mm, cena 154zł
 • szczotka okrągła, średnica 35 mm, cena 178zł
 • szczotka okrągła, średnica 45 mm, cena 178zł
 • szczotka klasyczna płaska, cena 154zł
 • szczotka „kokówka”, cena 80zł

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

Komentarze
czesanie włosów
Fotolia, materiały PR
Fryzury Czesanie włosów – jaką szczotkę lub grzebień wybrać?
Zastanawiasz się, jaką szczotkę do włosów lub grzebień wybrać? Zobacz nasz przegląd i dowiedz się, jak nie niszczyć włosów czesaniem!
Anna Jastrzębska
wrzesień 12, 2013

Dlaczego warto czesać włosy Czesanie włosów, szczególnie półdługich i długich, to czynność, którą najlepiej wykonywać kilka razy dziennie. Jedynie w przypadku włosów przetłuszczających się lub kręconych można to ograniczyć do niezbędnego minimum. Czesanie masuje skórę głowy – zwiększa jej ukrwienie, usuwa z włosów nagromadzony kurz, brud i nadmiar sebum. Zapobiega też nadmiernemu splątaniu się włosów. Włosy najlepiej przeczesać przed umyciem - żeby ograniczyć ich plątanie w trakcie, przed snem, ale również w ciągu dnia, jeśli nosimy je rozpuszczone. Jak prawidłowo czesać włosy Największe kontrowersje budzi czesanie włosów po umyciu. Czesanie wilgotnych włosów – jeśli jest zbyt gwałtowne lub przy użyciu nieodpowiedniej szczotki - może bardzo uszkodzić delikatną strukturę włosa – jednak  wystarczy zastosować odpowiednią odżywkę bez spłukiwania lub specjalny spray po myciu ułatwiający rozczesywanie i włosy będą zdecydowanie mniej splątane i bardziej śliskie.  Świetnym rozwiązaniem są też grzebienie z szerokimi zębami, które nie szarpią włosów lub szczotki Tangle Teezer, które doskonale sprawdzają się na wilgotnych włosach – sprawdziłyśmy! Ważne jest też, żeby czesać włosy delikatnie, nie ciągnąć i nie czesać całej powierzchni jednocześnie, tylko pasmo po paśmie, zaczynając od końcówek, a dopiero na końcu przeczesywać całość. 1.  Bambusowa prostokątna szczotka The Body Shop, 43 zł;  2.  Spray ułatwiający rozczesywanie Klorane 44 zł;  3.  Szczotka z naturalnym włosiem Khaja, 32 zł;  4.  Szczotka do włosów Tangle Teezer, ok. 60zł;  5 . Szczotka drewniana For Your Beauty, 7,99zł;  6.  Grzebień z szerokimi zębami The Body Shop, 16 zł Jaką szczotkę do włosów wybrać? Najwięcej pozytywnych opinii zbierają produkty drewniane – zarówno szczotki i grzebienie, jak i szczotki z naturalnym włosiem,...

Przeczytaj

Nasze akcje