Wejdź
Fryzury

Tak Marta Manowska wyglądała, zanim stała się sławna. Nie zawsze była blondynką...

Dziś blond pasma to znak rozpoznawczy, ale Marta Manowska nie zawsze tak wyglądała. Kiedyś jej włosy były... rude!
Ewelina Błeszyńska
sierpień 13, 2018

Marta Manowska masową popularność zyskała dzięki prowadzeniu programu "Rolnik szuka żony", który doczekał się aż czterech edycji, a niebawem na ekrany trafi kolejna. Przez cztery ostatnie lata na ekranach telewizorów widzieliśmy uśmiechniętą blondynkę, ale... Marta Manowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Manowska zaczęła prowadzić program "Rolnik szuka żony" w wieku 30 lat, ale wcześniej już pracowała przy produkcji innych programów telewizyjnych. Próbowała także swoich sił jako aktorka.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Marta Manowska z rudymi włosami

Marta Manowska na swoim Instagramie często dzieli się zdjęciami z przeszłości. Widzimy na nich, że nie zawsze była wierna blond pasmom. Marta nosiła rude włosy i często eksperymentowała z ich długością oraz rodzajem grzywki.

Za każdym razem, kiedy Marta dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z dawnych lat fani utwierdzają ją w przekonaniu, że dziś wygląda zdecydowanie lepiej, a blond to zdecydowanie jej kolor.

Blond to jednak Pani kolor. W rudym wygląda Pani jakoś poważniej - uważa jedna z fanek Marty. 

Postarza, tylko blond, żaden inny kolor - czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o wizerunku Marty Manowskiej? Wolicie ją w blondzie, a może w ognistym rudym?

Zobacz także: Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Poznalibyście ją?

Komentarze
marta manowska
Fryzury Marta Manowska nie jest już blondynką. Jej nowy kolor włosów bardzo zaskakuje
Znana jest z platynowego blondu, ale Marta Manowska zdecydowała się na dużą zmianę. Jak wygląda w różowych włosach?
Ewelina Błeszyńska
styczeń 01, 2018

Marta Manowska zmieniła kolor włosów! Prowadząca program "Rolnik szuka żony" na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma... różowe włosy. Marta pod zdjęciem podsumowała 2017, ale nie skomentowała swojej nowej fryzury. Trudno więc powiedzieć czy to tylko tymczasowa zmiana z okazji imprezy sylwestrowej, a może to zmiana na stałe.  Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska) Gru 30, 2017 o 6:23 PST Marta Manowska w różowych włosach Nowy kolor włosów Marty Manowskiej to bardzo modny od kilku sezonów pastelowy róż. Musimy przyznać, że kolor naprawdę pasuje do urody dziennikarki i dodaje jej charakteru Co myślicie o nowym kolorze włosów Marty? Wolicie ją w różu, a może jednak w blondzie?  Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska) Lis 20, 2017 o 8:54 PST Zobacz także: Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła fryzurę! Eksperymentuje tak jak tata? Testuj kosmetyki za darmo! Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego  Klubu Recenzentki . A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do  Looków Wizażanek  i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Przeczytaj

Nasze akcje