Wejdź
Termoszczotki Philips
materiały PR
Fryzury

Termoszczotki Philips - ochrona na fali

Kolekcja Philips ProCare wzbogaciła się o dwa nowe urządzenia do bezpiecznego modelowania włosów. Dzięki podgrzewanym termoszczotkom z łatwością ułożysz naturalne miękkie fale lub loki, jednocześnie dbając o włosy.
Anna Jastrzębska
luty 27, 2014
Termoszczotki Philips

Posiadaczki prostych włosów doskonale wiedzą, jak trudno osiągnąć efekt naturalnie wyglądających fal. I do tego jeszcze ten strach przed zniszczeniem włosów zbyt wysoką temperaturą! Odpowiedzią na te problemy mogą być jednak nowe termoszczotki Philips ProCare HP8634 i HP8631.

Obydwie termoszczotki są idealnym rozwiązaniem nawet dla pań z długimi włosami. Podgrzewany wałek o średnicy 38 mm (HP8631) lub 45 mm (HP8634) zapewnia długotrwały efekt i naturalny wygląd fal. Doskonale nadają się też do układania miękkich loków. Sekretem nowych termoszczotek jest wyjątkowe wysuwane włosie, które gwarantuje szybkie i bezpieczne korzystanie ze szczotki. Po owinięciu suchych włosów dookoła szczotki wystarczy obrócić nienagrzewającą się końcówkę, aby schować włosie. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, włosy można bezpiecznie wyjąć i nadać im perfekcyjny kształt.Nie musisz się też martwić zbyt wysoką temperaturę, gdyż 190°C jednocześnie zapewnia długotrwały efekt i minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów. W modelu HP8634 do wyboru są poza tym dwa ustawienia temperatury - 190°C i 160°C odpowiednie dla różnych typów włosów.

Termoszczotki Philips

Ponadto HP8631 posiada jedwabiście gładką powłokę ceramiczna, a z termoszczotką HP8634 nie tylko nie niszczysz włosów, ale możesz też o nie zadbać dzięki pielęgnacji jonowej i powłoce turmalinowej. Ceramiczna powłoka turmalinowa chroni i odświeża włosy podczas stylizacji dzięki skutecznemu i równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Z kolei naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się cudownie lśniące i gładkie.

Termoszczotki Philips cena - 159zł (model HP8631), 209zł (model HP8634)

Komentarze
Philips Dereszowska
materiały PR
Fryzury Sprawdź, czy wygrałaś automatyczną lokówkę Philips ProCare!
Automatyczna lokówka Philips ProCare tworzy naturalnie wyglądające loki i symetryczne fryzury. Dzięki profesjonalnemu silnikowi bezszczotkowemu oraz podgrzewanemu, tytanowemu wałkowi ceramicznemu włosy są automatycznie nawijane, nagrzewane i podkręcane tak, aby uzyskać idealne loki za każdym razem. Sprawdź wyniki konkursu!
Materiał partnera
październik 14, 2015

KONKURS Marzysz o pięknych, profesjonalnie zrobionych lokach? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 automatycznych lokówek Philips ProCare!   1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:  Ile razy w filmiku z Anią Dereszowską pada słowo 'loki'? 3. Dodatkowo napisz, dlaczego właśnie Ty chciałabyś ją wygrać. 4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem . NAGRODY 5 x automatyczna lokówka Philips ProCare HPS940 Jesteś posiadaczką prostych włosów, a uwielbiasz loki? Pewnie uważasz, że profesjonalne efekty możesz uzyskać tylko w salonie fryzjerskim? Od teraz o piękne i naturalnie wyglądające loki możesz zadbać samodzielnie dzięki nowej lokówce automatycznej Philips ProCare HPS940 . Automatyczna lokówka Philips HPS940 nawija włosy na rozgrzany wałek i za każdym razem tworzy doskonałe loki . Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka doskonale przewodzi ciepło, a dzięki niezwykle gładkiej powierzchni wałek łatwo przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask . Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, zastosowano trwały, profesjonalny silnik bezszczotkowy , który umożliwia skręcanie włosów w różnych kierunkach. Lokówka pozwala idealnie równo podkręcić loki w prawą i w lewą stronę , aby uzyskać w pełni symetryczną stylizację. Można również użyć funkcji automatycznego kręcenia , aby połączyć oba kierunki i uzyskać naturalny wygląd. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie trzech typów loków - zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz. Komfort użycia i profesjonalny efekt Jeśli Twoją zmorą od zawsze było układanie loków z tyłu...

Przeczytaj

Nasze akcje