Wejdź
Sekrety fryzury Alby - wywiad
materiały PR
Fryzury

Tylko u nas! Wywiad z Jessicą Albą w ramach globalnej kampanii Braun Breakfree

Zobacz, co powiedziała nam Jessica Alba, nowa ambasadorka marki Braun, podczas spotkania w Berlinie!
Anna Jastrzębska
kwiecień 01, 2014
wywiad jessica alba

Marka Braun razem ze swoją nową ambasadorką Jessicą Albą rozpoczęła globalną kampanię – Breakfree. Inicjatywa ma zachęcić kobiety z całego świata do wzajemnego wsparcia i pozytywnego myślenia o sobie, tak aby kobiety poczuły się w swoim ciele jak najlepiej.

W związku z tą kampanią zostałyśmy zaproszone do Berlina na wyjątkowe spotkanie inaugurujące kampanię Breakfree, w którym wzięła udział również jej ambasadorka Jessica Alba.

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Podczas tego spotkania miałyśmy niepowtarzalną okazję porozmawiać z Jessicą. Zobacz, co nam powiedziała!

Wizaz.pl : Jaki jest sekret Twoich zdrowych i pięknych włosów? Może masz jakieś pielęgnacyjne triki?
Jessica Alba: Staram się używać odpowiednich sprzętów, które nie przypalają włosów, a to dla mnie bardzo ważna kwestia, bo moje włosy już były kiedyś przypalone i to zdecydowanie nie jest ładne (śmiech), szczególnie, że trzeba czekać aż całkowicie odrosną. Nakładam także odżywkę na końce moich włosów, trzymam ją całą noc i spłukuję dopiero rano. To ważne: nie na całą długość, tylko na same końcówki.

Jaka jest Twoja ulubiona fryzura?
Nie mam ulubionej fryzury. Tak naprawdę to zależy od tego jaki mam nastrój, w co jestem ubrana. To jest bardzo indywidualne.

A jaką fryzurę wybrałabyś na Czerwony Dywan, na bardzo ważną uroczystość?
To zależy od tego, jakie to wydarzenie. Czasem chcę się czuć bardzo rockandrollowo, czasem trochę bardziej prosto i minimalistycznie. Czasem wybieram upięcia czy warkocz. Wszystko zależy od sytuacji.

Dlaczego zdecydowałaś się zostać nową twarzą marki Braun?
Kiedy zostałam zaproszona do współpracy z marką Braun, stwierdziłam, że nasze poglądy są zgodne. Pozytywna kampania Breakfree, wspierająca i wzmacniająca pozycję kobiet, okazała się zgodną z moją własną filozofią. Czuję, że możemy przekazać więcej tej idei do świata. Możemy to robić przez media społecznościowe czy inne aspekty naszego życia, pracę, naszych przyjaciół; jakkolwiek chcemy. Uważam, że to jest bardzo dobre i chcę być częścią tej kampanii.

wywiad jessica alba

Jessica Alba jest idealną ambasadorką kampanii Brakfree Braun - absolutnie piękną i naturalną kobietą, niesłychanie miłą i optymistycznie nastawioną do otaczającego świata. I przede wszystkim w pełni utożsamiającą się z hasłem przewodnim kampanii Braun.

Komentarze
materiały PR
Pielęgnacja Braun Silk-expert IPL – nowoczesne urządzenie z technologią SensoAdapt™ do trwałego usuwania niechcianych włosków!
Braun przedstawia przełomowe urządzenie do depilacji światłem – Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™. Od teraz, kobiety mogą bezpiecznie i skutecznie przeprowadzać zabieg trwałej depilacji w domu, bez konieczności dobierania intensywności światła. Długotrwale gładka skóra jest w zasięgu ręki.
Materiał partnera
sierpień 04, 2016

Braun Silk-expert IPL wyznacza nowe standard w kategorii depilacji. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, iż depilacja światłem jest jeszcze bezpieczniejsza, szybsza i niezawodna. W przeciwieństwie do innych urządzeń IPL, Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™ całkowicie eliminuje potrzebę ręcznego dobierania intensywności światła . Urządzenie samodzielnie bada skórę do 80 razy na sekundę i dostosowuje intensywność światła do jej kolorytu. Pozwala to na uniknięcie skomplikowanego procesu ręcznego dopasowywania tabel kolorystycznych, co jest wymagane przy innych urządzeniach, zwłaszcza że kolor skóry zmienia się w różnych częściach ciała. Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™ posiada najszybszą, dostępną technologię IPL na wysokim poziomie energetycznym, która błyska raz na 0.9-1.9 sekundy. Umożliwia to przeprowadzenie zabiegu usuwania włosków na nogach w tylko 8 minut! Braun Silk-expert IPL został przebadany klinicznie i zatwierdzony przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration, FDA) . Badania te wykazały, że po czterech cotygodniowych zabiegach, kobiety doświadczyły znacznego zmniejszenia wzrostu włosów: - 94% kobiet stwierdziło, że zauważyło rezultaty już po trzech miesiącach użytkowania, - 89% kobiet doświadczyło widocznej redukcji włosów nawet po 12 miesiącach od ostatniego zabiegu. Ten praktycznie bezbolesny system do usuwania włosków może być stosowany zarówno na twarzy, jak i na całym ciele, dając kobietom możliwość depilacji różnych partii ciała jednocześnie. Tryby ślizgu i precyzji, Braun Silk-expert IPL łatwo dostosowują się do potrzeb różnych części ciała. Tryb ślizgu (tryb płynny) umożliwia szybki oraz skuteczny zabieg i jest zalecany do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi i ramiona. Tryb precyzji (tryb punktowy) polecany jest do wrażliwych lub mniejszych i trudno...

Przeczytaj

Nasze akcje