klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Viola z „Hotel Paradise” zmieniła fryzurę
Fryzury

Viola z „Hotel Paradise” już tak nie wygląda! W nowej fryzurze jest nie do poznania

Viola Nowasielska zaszalała z fryzurą! Tak szalonej metamorfozy nikt się po niej nie spodziewał. Dobra zmiana?
Urszula Jagłowska
kwiecień 01, 2020

Viola to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci kontrowersyjnego show TVN, „Hotel Paradise”. Dziewczyna już od pierwszego odcinka programu dała się poznać jako uwielbiająca modę oraz ekstrawaganckie makijaże asystentka projektanta, która postanowiła poważnie namieszać w programie.

Choć w pierwszych dniach show Viola jako singielka była zagrożona, to zaledwie w drugim odcinku poderwała Chrisa jednocześnie wbijając szpilkę Lexi. Gdy do programu dołączył Latino, ciemnowłosa piękność skupiła się właśnie na nim, tym samym rezygnując z Chrisa. Jak się później okazało, to wcale nie Chris, ani Latino nie byli jej obiektem westchnień, lecz… umięśniony podrywacz z Trójmiasta – Adam. Niestety ze względu na jego byłą partnerkę Olę, dziewczyna postanowiła nie walczyć o jego względy.

Wszystko diametralnie się zmieniło, gdy Lexi wyeliminowała z programu Olę, a Adam związał się z Martyną Kondratowicz. I choć na początku ich relacja wskazywała, że są sobie naprawdę bliscy, to po upojnej nocy Adam porzucił Martynę na rzecz Violi. Od tej pory cała gra nabrała tempa, a Viola wreszcie odżyła. Czy jej nowy wizerunek jest pokłosiem nadal utrzymującego się dobrego nastroju? Po padających na ramiona prostych kruczoczarnych włosach Violi nie ma już śladu! Dobra zmiana?

Czy po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" Martyna wybaczyła Adamowi zdradę?

Viola z „Hotel Paradise” zmieniła fryzurę

Viola Nowasielska od początku show zachwycała wszystkich swoimi wyszukanymi stylizacjami, ekstrawaganckimi makijażami, w których często posiłkowała się stylistyką festiwalową stawiając na przyklejane do skóry kryształki, a także wymyślnymi upięciami swoich kruczoczarnych pasm, które wielokrotnie też ukrywała pod turbanem.

Teraz, gdy wszystkie odcinki programu już dawno są nagrane, a ekipa pierwszego sezonu „Hotel Paradise” wróciła do Polski, Viola postanowiła pójść w ślady swojej koleżanki z show, Sandry Mosakowskiej, i nieco odmienić swój wygląd. Nie spodziewajcie się jednak szalonego koloru włosów, czy drastycznego skrócenia pasm. Viola postawiła na afroloki.

Tak, zrobiłam afroloki! Kobietki, wiecie jak to jest. Czasem potrzebujemy zmian, aby lepiej się poczuć. Moja zmiana jest tymczasowa , ale zdecydowanie duża. Nigdy nie miałam tyle włosów na głowie! – skomentowała swoją metamorfozę Viola.

Zdjęcia: Screen Instagram

Również fryzjerka celebrytki pochwaliła się swoim dziełem i zdradziła szczegóły metamorfozy Violi. Okazuje się, że nowa fryzura jest tylko tymczasowa, polegająca na wplataniu włosa syntetycznego w naturalne. Nowy look zatem powinien towarzyszyć gwieździe TVN do 8 tygodni.

Włoskie fale w kolorze ciemnego chłodnego brązu długość 50-60cm – opisała fryzurę Violi jej fryzjerka.

Co sądzicie o nowym wyglądzie Violi? Dobra zmiana?

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Fryzury Viola z „Hotel Paradise” podczas kwarantanny sama obcięła sobie włosy
Viola Nowasielska znów zaszalała z fryzurą! Własnoręczne ostre cięcie to aby na pewno dobry pomysł? Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Urszula Jagłowska
kwiecień 10, 2020

Domowa kwarantanna związana z wciąż rozprzestrzeniająca się pandeminą koronawirusa daje się we znaki także celebrytom. Dla zabicia wolnego czasu niektórzy, jak Julia Wieniawa ,  Anna Lewandowska czy Robert Lewandowski podbijają TikToka swoimi szalonymi tańcami. Inni, jak Doda , Marina czy Wojtek Szczęsny wymyślają zabawne wyzwania na Instagramie, jeszcze inni, jak Małgorzata Rozenek-Majdan , Małgorzata Kożuchowska czy Sandra Mosakowska z „Hotel Paradise” przechodzą spektakularne metamorfozy. To właśnie do grona tych ostatnich po raz kolejny postanowiła dołączyć także Viola Nowasielska , która dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN dla atrakcyjnych singli stawia swoje pierwsze kroki w polskim show biznesie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 15, 2020 o 12:30 PDT Wcześniej Viola zaskoczyła wszystkich niesamowitą zmianą fryzury zamieniając swoje długie, lśniące, proste kasztanowe włosy na burzę kruczoczarnych afroloków . Tym razem jedna z najbarwniejszych postaci „Hotelu Paradise” postanowiła jeszcze bardziej zaszaleć z fryzują i zdecydowała się na ostre cięcie. Co ciekawe, zdecydowała się obciąć sobie włosy sama. Dobry pomysł? Viola z „Hotel Paradise” sama drastycznie skróciła sobie włosy Viola od pierwszych odcinków „Hotel Paradise” uwielbiała szokować nie tylko fanów, ale też domowników. Kochająca modę oraz ekstrawaganckie makijaże uczestniczka kontrowersyjnego show TVN postanowiła namieszać zarówno w programie, jak i w swoim wizerunku. Tuż przed emisją decyzyjnego, ostatniego „rajskiego rozdania”  Viola Nowasielska postanowiła zaszaleć z fryzurą i własnoręcznie obciąć sobie grzywkę , czym pochwaliła się na swoim InstaStories. Długo...

Przeczytaj
Szymon Reich odpadł z „Hotelu Paradise”
Styl życia Zaskakujący finał odcinka „Hotel Paradise”! Odpadł ulubieniec widzów
Takiego „rajskiego rozdania” nikt się nie się nie spodziewał. Po licznych pertraktacjach i teoriach spiskowych z „Hotelu Paradise” odpadł ulubieniec widzów TVN! Co się stało?

„Hotel Paradise” budzi coraz więcej skrajnych emocji. Ostatnio pisaliśmy, że do projektu, w którym bierze udział grupa niezwykle atrakcyjnych singli walczących o miłość oraz 100 tys. złotych, dołączył Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz oraz znany i lubiany przez widzów Szymon Reich , którego poznaliśmy podczas 7. edycji „Top Model” . Wtedy też na jaw wyszedł fakt, że model i jedna z uczestniczek, Viola, znali się na długo przed nagraniami do „Hotelu Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 28, 2020 o 7:30 PST Nie trzeba było długo czekać, by w internecie pojawiło się wiele plotek i spekulacji, jakoby Szymon i Viola mieli wejść ze sobą w tajny pakt i wspólnie dojść do finału. Niestety, podczas piątkowego „rajskiego rozdania’, które miało miejsce 28. lutego, chłopak postanowił nie wchodzić w bliższe relacje pomiędzy swoją koleżanką, a „Blondino” i jako swoją parę wybrał Lexi. To właśnie ta decyzja kosztowało go opuszczeniem show. Co poszło nie tak? Szymon Reich odpadł z „Hotelu Paradise” Szymon od pierwszego momentu wejścia do programu nie ukrywał zainteresowania ciemnowłosą pięknością Olą. Ta jednak, już od początku show nawiązała układ z przystojnym Adamem, z którym ku zaskoczeniu widzów i uczestników programu, coraz częściej się kłóci. Podczas piątkowego podsumowania całego tygodnia, mogliśmy obserwować, że to właśnie z Olą najchętniej dopasowałby się Szymon. Ku zaskoczeniu wszystkich podczas „rajskiego rozdania” chłopak nie pokierował się uczuciami, lecz strategią i postawił na Lexi. Tę samą uczestniczkę wybrał też Chis, który kilka odcinków wcześniej złamał serce atrakcyjnej blondynki . Teraz to Lexi musiała zadecydować, czy z...

Przeczytaj
Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show?
Styl życia Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Viola i Adam to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych telewizyjnych par z „Hotelu Paradise”. Czy ich uczucie przetrwało próbę zderzenia się z realnym życiem i nadal pozostają w związku? Viola odpowiedziała.
Urszula Jagłowska
kwiecień 17, 2020

Relacja Violi Nowasielskiej i Adama Radziszewskiego od początku była dość skomplikowana. Już w pierwszym odcinku „Hotel Paradise” przystojny brunet nawiązał pakt z wysportowaną trenerką personalną Olą , której deklarował dozgonną wierność. Wtedy też Viola pomimo zauroczenia chłopakiem została pierwszą singielką w rajskim hotelu. Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i kiedy do gry dołączyli Szymon Reich z „Top Model” oraz Łukasz „Latino” Książkiewicz, ciemnowłosa piękność szybko sparowała się z Latino , a „Hotel Paradise” opuścił Szymon . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 15, 2020 o 12:30 PDT W międzyczasie do gry dołączyła nowa uczestniczka, Martyna Kondratowicz . To właśnie z nią Adam po wyeliminowaniu z programu Oli szybko nawiązał bliższy kontakt… i to dosłownie. Po upojnej nocy Martyny i Adama umięśniony brunet szybko zmienił front i zaczął interesować się Violą, z którą doszedł aż do półfinału programu. Decyzją byłych uczestników jednak nie dane im było zawalczyć o 100 tys. złotych, a w wielkim finale „Hotelu Paradise” znaleźli się Latino i Martyna oraz Marietta Witkowska i Chris Ducci . Czy Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą? Zarówno Viola jak i Adam do końca pobytu w programie zapewniali wszystkich o swoim głębokim uczuciu. Nawet podczas półfinału okazywali sobie wiele ciepła, a ich ukradkowych spojrzeń nie dało się nie zauważyć. Co ciekawe, nawet na tym etapie Viola nie zdawała sobie sprawy z tego, co wcześniej zadziało się pomiędzy jej partnerem, a Martyną. Czy po wyjściu z rajskiego hotelu jej stosunek do Adama się zmienił, a może ich uczucie się pogłębiło? Viola Nowasielska postanowiła zdradzić, czy po...

Przeczytaj
Ola z "Hotel Paradise" powiększyła sobie usta
Styl życia Ola z „Hotel Paradise” powiększyła usta. Co za metamorfoza!
Ola Kiepura była najbardziej naturalną uczestniczką „Hotel Paradise”. Teraz postanowiła pójść w ślady koleżanek z programu i... powiększyła sobie usta. Dobra zmiana?
Urszula Jagłowska
kwiecień 29, 2020

Choć pierwsza polska edycja kontrowersyjnego programu „Hotel Paradise” już się zakończyła, uczestnicy kręconego na Bali reality show z udziałem atrakcyjnych, przebojowych i mających chrapkę na sławę singli nadal wzbudzają wielkie zainteresowanie mediów i powoli wyrastają na gwiazdy Instagrama. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko zwycięzcy show:  Marietta Witkowska i Chris Ducci , czy inna finałowa para, Latino i Martyna Kondratowicz , ale też pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu. Sandra Mosakowska realizuje się jako aktorka i wystąpiła w filmie Patryka Vegi, Viola Nowasielska podbija media społecznościowe swoimi wymyślnymi stylizacjami i opowieściami o swojej nowej miłości . Adam Radziszewski jest niezwykle aktywny na InstaStories, gdzie opowiada o swojej zażyłości z dziewczynami z programu oraz zdradza kulisy show, z kolei Marta Szkobel jest gwiazdą TikToka . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Kwi 7, 2020 o 11:56 PDT Jak się okazuje, również Ola Kiepura  zaczyna coraz śmielej działać w mediach społecznościowych . Zdawać by się mogło, że dziewczyna nieco straciła swoją dawną charyzmę po odejściu z show, a potem po powrocie do „Hotelu Paradise”. Gdy dziewczyna odkryła, że dawne pakty nie są już aktualne, a przyjaźnie zamieniły się w ostrą rywalizację, stała się cicha i bardzo wycofana. Jak się jednak okazuje, nie trwało to długo, ponieważ po zakończeniu emisji programu Ola odżyła, a co więcej,  przeszła spektakularną metamorfozę . Zobacz także:  Jak Martyna z „Hotel Paradise” wyglądała przed operacjami plastycznymi? Ola z „Hotel Paradise” powiększyła sobie usta Ola Kiepura była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek „Hotel Paradise”, która...

Przeczytaj