Zaraz po farbowaniu włosy są lśniące, pełne życia i blasku. Częste zabiegi koloryzacji bywają jednak czasochłonne, stresujące i mogą negatywnie wpływać na kondycję pasm. Dlatego, zanim sięgniesz po farbę (lub dla utrzymania efektu między tradycyjnymi farbowaniami), użyj szamponu koloryzującego. Który wybrać?

Wizażanki przetestowały Color Shampoo Retouch marki Garnier, który nie zawiera amoniaku* i pozwala odświeżyć kolor i pokryć odrosty z efektem utrzymującym się nawet przez 4 tygodnie!** Jego aplikacja jest niezwykle prosta (przypomina po prostu aplikację klasycznego szamponu) i zajmuje zaledwie 10 minut. Produkt występuje w sześciu odcieniach (jasny blond, blond, jasny brąz, brąz, ciemny brąz, jasna czerń) i ma pozostawiać pasma pełne blasku, odżywione i pokryte głębokim odcieniem. Czy tak faktycznie jest? Sprawdźcie!

imgcycz9U-994ef6d

Jak działa szampon koloryzujący Garnier Color Shampoo Retouch?

Produkt spełnił oczekiwania 87% Recenzentek. 96% potwierdza, że odświeża on kolor włosów.

97% Wizażanek uważa, że po użyciu Garnier Color Shampoo Retouch włosy mają intensywny kolor. Tyle samo twierdzi, że pokrywa on odrosty i siwiznę.

Według 94% Recenzentek efekty Garnier Color Shampoo Retouch utrzymują się na włosach nawet przez 4 tygodnie.

96% uważa, że aplikacja produktu jest bardzo prosta i zajmuje nie więcej niż 10 minut, a po jego użyciu włosy są pełne blasku i odżywione.

80% Wizażanek sięgnie po Garnier Color Shampoo Retouch ponownie, a 85% poleci go swojej przyjaciółce.

imgAs2t2j-9e99365
Bardzo fajny produkt dla osób, które nie chcą używać farby. Bądź potrzebują na szybko odświeżyć kolor o odrost, jak i na długości. Włosy po wykonaniu koloryzacji są piękne, sypkie, błyszczące oraz co najważniejsze pięknie odświeżają kolor, nie robiąc plam

- xelwira

- edding00

Fantastyczny produkt stworzony idealnie dla mnie! Prosty w przygotowaniu i zastosowaniu! Wystarczy 10 minut, aby odświeżyć sobie kolor odrostów i pokryć siwe włosy! Jestem szczerze zachwycona nową formuła szamponu koloryzującego - przede wszystkim za zapach, który jest przyjemny dla nosa. Na pewno na długo zagości w mojej kosmetyczce!!!

- asineczka

Szampon koloryzujący od Garnier to cudo w saszetce! Jestem zadowolona z tego odkrycia. (...) Moje siwe odrosty zostały pięknie pokryte i kolor w ogóle się nie zmywa. Włosy po zabiegu koloryzacji były miękkie i błyszczące. (...) Będę wracać do tego szamponu. Jest genialny! Polecam!

- KITKA_23

*dla przyjemnego zapachu

**testy instrumentalne

Wyniki na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 239 kobiet w kwiecień-maj 2024 r.

Materiał promocyjny marki Garnier