klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Włosy do ziemi: hot or not?

Rosjanka Dashik Gubanova zapuszcza włosy od 13 lat. Teraz sięgają jej łydek, a gdy dotkną ziemi, zetnie je i przekaże na peruki dla kobiet po chemioterapii. Dashik wymyśliła sprytny sposób na trwający pięć minut fejm w mediach społecznościowych czy zapoczątkowała nowy trend?
Monika Orzechowska
maj 18, 2016

Dashik Gubanova, o włosach długich jak baśniowa Roszpunka, ma już na Instagramie 111 tysięcy fanów. Ludzie z całego świata lajkują jej zdjęcia i filmiki, na których widać przede wszystkim jej jasne, lekko falowane, zadziwiająco zadbane włosy, które już za rok mają sięgnąć ziemi.

Niezależnie od tego, czy podoba nam się look na żywą Barbie, większość z nas zazdrości zapewne Dashik samozaparcia. Znamy bowiem ten moment, powtarzający się regularnie co kilka miesięcy, gdy pokusa wizyty u fryzjera wygrywa z ambicją zapuszczania włosów do pasa.

Długie włosy długo się suszą, trudno układają i wymagają pieczołowitej pielęgnacji. A wystarczy, że pozbędziemy się zbędnych centymetrów, i już możemy wyjść z domu zaraz po prysznicu, poczuć się lekko i z radością obserwować zdrowe końcówki.

Czytaj też:  Odwrócone mycie włosów, czyli sposób na objętość i połysk

Podczas gdy włosy do ramion i krótsze kojarzą się najczęściej z nowym początkiem, wiosną i młodością, długie pukle to synonim trudnego życia gwiazd Hollywood, które codziennie muszą wyglądać jak z czerwonego dywanu.

Zdrową granicą dla włosów wydaje się być połowa pleców. Dłuższe pukle zaczynają niepokojąco przypominać „dywany”, w których lubują się zwłaszcza studentki pierwszego roku polonistyki, w wakacje jeżdżące do Jarocina.

Nie traćmy więc głowy dla Dashik. Uznajmy raczej, że Rosjanka znalazła niszę na instagramowym rynku, a teraz wykorzystuje swoje pięć minut sławy. I pognajmy do fryzjera zanim na dobre zacznie się lato.

Czytaj też:  5 najgorętszych fryzur sezonu

1 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
2 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
3 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
4 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
5 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
6 z 6

Włosy do ziemi

Włosy do ziemi
Komentarze