klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Włosy w stylu konfetti? Imprezowy styl wkrada się do codziennych stylizacji

Tak szalonej fryzury jeszcze nie widziałyśmy! Konfetti hair zalewają Instagram, a kobiety (o dziwo!) coraz chętniej stawiają na tak odważną koloryzację. Dlaczego jest tak wyjątkowa?
Milena Majak
maj 16, 2017

Eksplozja kolorów na włosach - tak właśnie możemy opisać farbowanie włosów w stylu konfetii. Myślałyśmy, że frappuccino hair to już wyżyny kreatywności stylistów fryzur. Ale ten multikolorowy trend jest jeszcze bardziej odważny. 

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

Konfetti we włosach

Ta koloryzacja łączy w sobie wielobarwne konfetii z naturalnym kolorem włosów. Chodzi o to, aby nauczyć się odpowiednio przeplatać wszystkie wybrane odcienie właśnie z tym naturalnym. To sprawia, że fryzura nie jest aż tak bardzo przerysowana, jak mogłoby się wydawać na początku. Dzięki temu wiele kobiet decyduje się na noszenie tak pofarbowanych włosów na co dzień, a nie tylko w ramach szalonego wypadu ze znajomymi czy na festiwal muzyczny.

Na pomysł farbowania włosów w stylu konfetti wpadła stylistka z salonu Blondies of Melbourne, Karen Lewis. Skąd w ogóle taka nazwa?

Brzmi miękko, radośnie i te drobne kropki czy kwadraty na włosach wyglądają właśnie tak, jak konfetti - odpowiada Lewis.

Jesteśmy skłonne zgodzić się z tym. Efekt farbowania jest niezaprzeczalnie zabawny :). Australijska stylistka podzieliła się również wskazówkami na temat tego, jak stworzyć ten styl w domu. Trzeba farbować wybrane pasma naprzemiennie różnymi kolorami.

A dla tych z was, które wolą coś o wiele bardziej stonowanego, ale jednak z nutką delikatnie widocznego szaleństwa, proponujemy perłową koloryzację, która idealnie podkreśli nowy kolor włosów. Sprawi, że staną się wyjątkowo połyskujące. Żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie :).

A w naszej galerii możesz zobaczyć, jak konfetti prezentuje się na włosach.

Zobacz także: Zapomnij o poszarpanych i przepalonych włosach...

1 z 4

Konfetii na włosach

Konfetii na włosach
https://www.instagram.com/p/BGlfmzpsQ0d/
2 z 4

Konfetii na włosach

Konfetii na włosach
https://www.instagram.com/p/BRqbdZjjcle/
3 z 4

Konfetii na włosach

Konfetii na włosach
https://www.instagram.com/blondieshair/
4 z 4

Konfetii na włosach

Konfetii na włosach
https://www.instagram.com/blondieshair/
Komentarze