klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Wybrałyśmy idealną suszarkę do wszystkich rodzajów włosów!

Każda fryzura zawsze ma swój początek... Od prawidłowego przygotowania włosów, czyli od ich wysuszenia zależy jej efekt i dlatego należy wykonać je starannie. Jaka więc powinna być idealna suszarka? Przychodzimy z pomocą!
Materiał partnera
październik 31, 2019

Jeżeli uważasz, że suszarka do włosów powinna tylko suszyć, to jesteś w ogromnym błędzie! To właśnie od jej parametrów zależy, czy nasze włosy będą zdrowe. Rodzajów suszarek jest mnóstwo, ale jak wybrać tę jedyną? Wzięłyśmy pod lupę mnóstwo suszarek dostępnych na rynku i udało się wybrać tę, która naszym zdaniem spełnia wszystkie oczekiwania!
Po uwagę brałyśmy między innymi: wygląd, poręczność stosowania, bezpieczeństwo i oczywiście ilość funkcji i trybów. And the winner is... Philips SenseIQ! 

To wyjątkowy, inteligentny model, który posiada technologię SenseIQ! Oferuje pełną personalizację suszenia i stylizacji. Dostosowuje się i dba o włosy. Dzięki temu, że posiada czujnik podczerwieni, stale bada temperaturę włosów, aby zapobiec ich przegrzaniu. Jeśli wykryje zbyt wysoki stopień nagrzania, automatycznie ją obniży. Czujnik SenseIQ zapewnia spersonalizowaną pielęgnację oraz do 95% zatrzymanego nawilżenia dla zdrowych i lśniących włosów. Do tego, uwalnia dwa razy więcej jonów niż inne suszarki! Włosy stają się lśniące i nie elektryzują się. Jest idealną opcją na sezon jesienno-zimowy, ale to nie koniec! Inteligenty silnik to do 30% szybsze rezultaty, porównywalne do tych osiąganych przez urządzenia o mocy 2300W. Obejrzyj nasze wideo i sprawdź, co jeszcze potrafi ta suszarka oraz dowiedz się, jakich błędów unikać podczas suszenia włosów! To niby takie proste, ale czy aby na pewno robisz to dobrze?

Materiał powstał z udziałem marki Philips.

Komentarze