klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Żegnajcie pasemka! :) Wiemy, co zastąpi je w 2019 roku

Jakie kolory włosów i jakie cięcia zdominują 2019 rok? Zbliżające się miesiące zdominują przede wszystkim długie włosy oraz objętość.
Milena Majak
grudzień 20, 2018

Nadchodzące miesiące będą bardzo ciekawe nie tylko pod kątem makijażowym, ale również włosowym. W 2019 roku trendy ulegną diametralnej zmianie i pojawi się parę skrajności, które naszym zdaniem wprowadzą wreszcie nieco różnorodności. Przypuszczamy, że gwiazdy zainspirują nas jeszcze odważniejszymi metamorfozami niż w 2018 r.

Modne fryzury na wiosnę 2020

Fryzury i koloryzacje modne w 2019 roku

W 2018 roku skupiałyśmy się na krótkich fryzurach, ale chcąc być w trendzie w 2019 roku, już teraz powinnyśmy zacząć zapuszczać włosy. Patrząc na to, co projektanci zaprezentowali podczas słynnych tygodni mody, radzimy zrobić zapasy sprawdzonych masek, ampułek oraz wcierek na porost włosów. To jednak wcale nie oznacza, że krótkie włosy będą już niemodne.

Mimo że bardzo długie włosy to najmocniejszy i najpewniejszy trend, po zaledwie dwóch latach odżyło słynne pixie, a z mody nie wychodzi lob z tępym cięciem. Tak wygląda właśnie pierwsza skrajność, ale to nie wszystko. Kolejne trendy są jeszcze bardziej obiecujące. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, co nas czeka w 2019 roku :).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

1 z 6

Bob z tępym cięciem

Bob z tępym cięciem
Instagram.com https://www.instagram.com/p/Bqqr_uXgHT8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Tępe cięcie pojawiło się dwa lata temu, ale fryzjerzy nadal uwielbiają z nim eksperymentować. Ambasador marki OGX, Kahh Spence, zgadza się, że nadal będziemy je kochać 2019 roku. W zależności od cięcia, można uzyskać elegancki styl, który podkreśla rysy twarzy. Boby są uniwersalne i będą działać przez cały rok - stylizowane na kręcone, proste lub z miękką, delikatną falą.

2 z 6

Blunt lob

Blunt lob
Instagram.com https://www.instagram.com/p/Bn52gKbn10d/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Tępe cięcie wygląda świetnie nie tylko na krótkich włosach i nie tylko na bobie. Lob to jego dłuższa wersja, która bardzo dobrze wysmukla twarz, a przy okazji jest tak samo łatwa w układaniu o poranku. Loba najczęściej proponuje się również kobietom, które mają bardzo chudą szyję, co zaburza proporcje.

3 z 6

Fringed bob, czyli włosy cięte pod kątem

Fringed bob, czyli włosy cięte pod kątem
Instagram.com https://www.instagram.com/p/Bgw2Va8jlQU/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Fryzura dość odważna i niestety nie każdemu pasuje, ale kobiety, które mogą sobie na nią pozwolić, powinny zaryzykować metamorfozę. Cięte pod kątem włosy mają mnóstwo warstw, przez co cała fryzura zyskuje na objętości. A ta również jest bardzo pożądana w 2019 roku. Idealny fringed bob pada dokładnie między kością policzkową a szczęką.

4 z 6

Pixie cut

Pixie cut
Instagram.com https://www.instagram.com/p/BqOyQYcl0Dt/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Rozczochrane pixie to według Erickson Arrunategui, stylistki popularnego salonu Bumble and Bumble w Nowym Jorku, spora konkurencja dla nieco dłuższych fryzur. Wyhodowane pixie jest nadal wystarczająco krótkie, a mimo to zachowuje odpowiedni styl. Jak już pisałyśmy na początku, 2019 rok jest pełen skrajności. 

5 z 6

Zasłonowa grzywka

Zasłonowa grzywka
Instagram.com https://www.instagram.com/p/BnobB1Llwm7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Curtain bang to bardzo lekka i bardzo nowoczesna grzywka, która przypadła do gustu wielu kobietom. Po pierwsze dlatego, że jest wygodna, a po drugie ze względu na to, że natychmiast odejmuje lat, ponieważ jest bardzo dziewczęca. Od nieco ponad roku święci triumf, a w 2019 roku żadna inna grzywka nie będzie miała z nią szans. Noszą ją nawet gwiazdy - niedawno pochwaliła się taką Doda. 

6 z 6

Bardzo długie włosy

Bardzo długie włosy
Pinterest.com https://www.pinterest.com/pin/492651646732095282/

Bardzo długie włosy to z kolei nasz pewniak. Można z nich wyczarować każdą fryzurę - od warkoczy, przez grube fale, a na tradycyjnych kucykach czy koczkach kończąc. Nie są łatwe w pielęgnacji, więc warto zaopatrzyć się w maski odżywcze i poświęcić włosom odrobinę czasu - odpłacą się blaskiem :).

Komentarze