Znalazłam odżywkę, która jest eliksirem scalającym połamane kosmyki. To hit dla cienkich włosów
Łamliwe i suche włosy to zmora wielu kobiet, a jak dodamy do tego wszystkie cechy wysokoporowatych pasm, to mamy twardy orzech do zgryzienia. Ta odżywka jest dedykowana właśnie takim kosmykom i przynosi doskonałe rezultaty stosowania. Wizażanki oceniły ją bardzo wysoko! Zobacz, o jakim hicie mowa.

Tę odżywkę do włosów poznałam dzięki wysokim ocenom Wizażanek. Jest przeznaczona do włosów wysokoporowatych, czyli takich, które mają problem ze zwiększoną łamliwością i chcą się kręcić w loki lub fale. Ma w swoim składzie adaptogeny, naturalne składniki roślinne oraz wąkrotę azjatycką, które razem odżywiają włosy na całej długości. Jeśli zmagasz się z takimi problemami, to odżywka od So!flow jest dla ciebie.
Jak działa odżywka proteinowa od So!flow?
Proteinowo-emolientowa odżywka do włosów od So!flow jest przeznaczona do włosów łamliwych, elektryzujących się i pasm wysokoporowatych. Jej zadaniem jest ujarzmienie kosmyków - wygładzenie ich, nawilżenie i dodanie lekkości. Pomaga też zachować włosom większą elastyczność, dodaje blasku i wzmacnia. Dba też o kondycję skóry głowy i "pobudza" cebulki włosów do pracy. W jej składzie znajdziecie adaptogeny, naturalne składniki roślinne oraz wąkrotę azjatycką, które zapewniają nie tylko szybkie, ale też długotrwałe efekty.

Odżywka ma lekką formułę, dzięki czemu nie obciąża włosów, nawet tych cienkich. Nie ma mocnego zapachu, co dla mnie jest plusem. Doceniam też wygodne opakowanie - pompka nie tylko ułatwia dozowanie, ale również pomaga zachować higienę produktu.
Opinie Wizażanek o odżywce proteinowej od So!flow?
Wizażanki dobrze znają ten produkt - w naszym katalogu KWC znajdziecie 26 recenzji, a jej ocena to 4,2/5 gwiazdek! Użytkowniczki cenią ją za wydajność, szybkie efekty i cenę. Oto jedna z opinii!
Odżywka zamknięta została w butelce z pompką o pojemności 300ml. Produkt ma fajną, lekką konsystencję. Jest biały w zabarwieniu oraz przyjemnie pachnie.Pompka działa bez zarzutów, nie zacina się ani nie zapycha.Zaaplikowana odżywka na włosy świetnie się wchłania oraz fajnie je dociąża. Z wypłukaniem jej nie ma najmniejszego problemu . Włosy zarówno na mokro jak i na sucho super się wyczesuje. Po wysuszeniu włosów zaś są one gładkie, mięciutkie oraz sypkie.
Jeśli szukacie więcej poleceń perełek dedykowanych pielęgnacji włosów, to znajdziecie ich u nas pod dostatkiem! Poniżej wrzucam kilka ciekawych propozycji.

