Wejdź
Pantene Pro-V Gęste i Mocne, jak zwiększyć gęstość włosów, szampony Pantene
materiały PR
Fryzury

Zwiększ gęstość włosów z Pantene Pro-V Gęste i Mocne

Nowa linia Pantene Gęste i Mocne, zawierająca zestaw niezbędnych do odżywienia włosów witamin oraz system ochrony z keratyną, pomaga zapewnić cienkim i słabym włosom długotrwałą gęstość i objętość oraz zdrowy wygląd.
Anna Jastrzębska
marzec 20, 2014
szampony Pantene

Naukowcy Pantene, chcąc stworzyć kosmetyki wzmacniające cienkie i słabe włosy wykorzystali powyższą wiedzę i wzbogacili nową linię Pantene Gęste i Mocne o zestaw niezbędnych do odżywienia włosów witamin z grupy B, w tym witaminę B5, a także pierwszy raz w historii marki – o witaminę B7, obecną w Błyskawicznie Zwiększającej Gęstość Odżywce w Spray’u. Zawiera ona zestaw zrównoważonych składników do pielęgnacji i stylizacji, pomagającą nadać włosom grubość, wytrzymałość oraz zadbać o ich prawidłową ochronę. Witamina B7 dba o wzmocnienie włosów, by ułatwić ich codzienną stylizację, a Pantenol – o odpowiedni poziom ich nawilżenia. Lekkie polimery pomagają natomiast unosić włosy od nasady aż po same końce, pozostawiając fryzurę lekką i odżywioną, bez obciążenia aż przez 24 godziny. Nowa receptura, zawarta w kosmetykach linii Gęste i Mocne, działa wzdłuż włókna włosa, a zaawansowany system ochrony z keratyną, który stanowi mieszankę aktywnych składników chroniących podstawowy budulec włosa–keratynę, pomagachronić jeprzed szkodliwym działaniem promieni UV, starzeniem się oraz skutkami codziennych intensywnych zabiegów stylizacyjnych.

Kolekcja PANTENE GĘSTE I MOCNE z technologią chroniącą keratynę, pomaga nadać cienkim i słabym włosom objętość i siłę przeciwko uszkodzeniom spowodowanym stylizacją oraz zdrowy wygląd i blask od nasady aż po same końce.

W skład linii wchodzą:

  • Pantene Szampon Gęste i Mocne - cena 11,99zł/250ml, 15,99zł/400ml
  • Pantene Odżywka Gęste i Mocne cena 11,99zł/200ml, 15,99zł/360ml
  • Pantene Intensywna Maska Wzmacniająca Gęste i Mocne - cena 21,99zł/200ml
  • Pantene Błyskawicznie Zwiększająca Gęstość Odżywka w Sprayu Gęste i Mocne - cena 16,99zł/150ml
Komentarze
materiały PR
Fryzury Masz zdrowe włosy? Zrób Test Igły!
Wszystkie pragniemy, by nasze włosy były piękne i zdrowe. Przeszkodą na drodze do ideału często są rozdwajające się końcówki - problem, na jaki najczęściej skarżą się Polki i kobiety z Europy Środkowo Wschodniej. Jak można mu zaradzić?
Materiał partnera
marzec 17, 2015

Farbowanie, stylizacja, prostowanie, suszenie włosów – dla wielu z nas to codzienność. Jednak każdy z tych popularnych zabiegów może prowadzić do uszkodzeń i osłabienia włosów. Do tego dochodzi czas, który dla włosów, zwłaszcza w ich dolnych partiach – nie jest łaskawy. W efekcie włosy stają się przesuszone i łamliwe, a ich końcówki – rozdwojone. Igła prawdę Ci powie Jak sprawdzić stan końcówek włosów? Eksperci Pantene Pro-V proponują wykonanie Testu Igły. Pojedynczy włos przypomina nić. Jeśli jej końce rozdwajają się, to nie można jej przewlec przez ucho igły. Podobnie jest z włosami – rozdwajające końcówki nie będą chciały przejść przez igłę. Jeśli gołym okiem widzimy, że duża ilość końcówek włosów jest rozdwojona, to znak, że ich kondycja nie jest najlepsza. Ich zdrowie i piękno są zagrożone. To wyraźny sygnał na to, że czas podjąć zdecydowane działania. Akcja: pielęgnacja Nasze włosy nie posiadają zdolności samodzielnego uzupełniania ubytków keratyny. Osłabione i uszkodzone, potrzebują pomocy z zewnątrz w postaci właściwej pielęgnacji z wykorzystaniem odpowiednich produktów. Stworzone przez ekspertów kosmetyki Pantene Pro-V poprawią wygląd włosów i wspomogą regenerację. Odżywki Pantene Pro-V - wzbogacone o Kompleks Odbudowy Keratyny chronią naturalne struktury włosów i naprawiają uszkodzenia tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Chronią włosy od nasady aż po same końce, bez obciążania. Regularne stosowanie szamponu i odżywki sprawi, że włosy z każdym myciem będą wyglądać na zdrowsze, a końce będą bardziej odporne na rozdwajanie. Perfekcyjny duet Aby pielęgnacja włosów dała jak najlepsze efekty, warto postawić na jednoczesne stosowanie kilku produktów z tej samej serii. Stosowanie zestawu Pantene Pro-V, czyli szamponu w połączeniu z odpowiednią odżywką, np. z linii...

Przeczytaj

Nasze akcje