Guerlain, Meteorites (Puder w kulkach - pierwsza wersja)

Guerlain, Meteorites (Puder w kulkach - pierwsza wersja)

Pierwsza wersja, legendarnego i kultowego już pudru w kulkach. Świetnie poprawia koloryt cery. Delikatne, błyszczące drobinki rozświetlają ją, dzięki czemu twarz "żyje" i nigdy nie wydaje się płaska. Różnokolorowe pereki przyciągają światło, modelują rysy i perfekcyjnie wykończają makijaż. Bardzo wydajny, o pięknym zapachu.
W stałej ofercie dostępne są trzy wersje kolorystyczne: 01 Mythic, 02 Pink Fresh, 03 Beige Chic.

Niweluje efekt płaskiej twarzy po mocnym zmatowieniu skóry a przy tym nie jest tak błyszczący jak niektóre pudry rozświetlające - uważam ze z powodzeniem można stosować go na dzień. Przy minimum makijażu nakładam go również na powieki - oświeża spojrzenie:-) Bardzo efektowny kosmetyk z ładnym zapachem. Gwiazdke odbieram za opakowanie - paskudnie tekturowe - chyba lepiej wyglądałby w słoiku po dżemie:-), bo sam projekt opakowania jest bardzo w stylu Guerlain. Szczerze mówiąc forma kulek też mi za bardzo nie odpowiada ale wersja prasowana odstrasza ceną (ok 600zl)

kosmetyczne cudo!

to mój ukochany kosmetyk!mam dobrą cerę i dlatego uzywam go zamiast pudru ale sprawdza się również jako wykończenie makijażu, na twarzy przedtem mocno "zamaskowanej".obok ogromu zalet:piękny zapach,efekty rozświetlenia i ożywienia cery, super wydajność(jedno opakowanie starczyło mi na 3 lata)istnieje jedna wada - tekturowe pudełko, które dosyć szybko się niszczy a kolorytem przypomina tani, bułgarski wyrób.

R E W E L A C J A !

Jestem zachwycona! Najpierw piękny zapach poprawia mi nastrój, potem lekki puder cudnie rozświetla twarz. Na dodatek jest bardzo wydajny.<BR>A opakowanie? owszem, mogłoby być trwalsze, bardziej praktyczne - ale jest do zaakceptowania ze względu na inne zalety.<BR>Bardzo polecam - to jeden z moich ulubionych kosmetyków!

świetny

Bardzo dobry puder , ślicznie pachnie , ładnie wygląda na twarzy i przepięknie rozświetla twarz. Wadą jest opakowanie , też myślałam że będezie to śliczny szklany słoiczek a jest tekturowe i jeszcze na dodatek pachnie klejem. Ale sam puder jest tak rewelacyjny , że można przymknąć oczy na pudełeczko :)

Oceniam na 4.00

Ślicznie wykańcza makijaż, przepięknie pachnie i radośnie wygląda w pudełku. Mojemu dziecku się podoba :-)Jak dla mnie, opakowanie było rozczarowaniem. Nie jest wygodne, bo za wysokie. I tekturowe pudełko oklejone kolorowym papierem pogrzebało moje wyobrażenia o eleganckim, malowanym, szklanym słoiczku ozdobionym malutkimi witrażami. Za taka cenę powinni lepiej się przyłożyć. Oczywiście słoiczek byłby za ciężki do noszenia, ale kartonik łatwo się niszczy i patrz wyżej, jest za wysoki, aby go schować do torebki. Nie zawsze nosi się z sobą plecak.

Oceniam na 4.00

Doskonały dla idealnej cery, ja używam go na podkład i puder sypki Lancome jako wykończenie makijażu gdyż nie jest kryjący!

Oceniam na 5.00

niezastapiony jako wykonczenie makijazu ,caly makijaz wyglada cudownie,dzieki drobinkom zlota twarz jest rozswietlona:)))wygodne i wydajne opakowanie spycha cene na drugi plan:))