Receptury Babci Gertrudy, Regenerujacy balsam do włosów suchych i zniszczonych

Receptury Babci Gertrudy, Regenerujacy balsam do włosów suchych i zniszczonych

Balsam delikatnie pielęgnuje suche i zniszczone włosy, pomaga odbudować ich strukturę, przywraca ich zdrowie i blask, jak również ułatwia rozczesywanie. Owies i pokrzywa wzmacniają włosy i wspomagają ich wzrost. Włosy staną się zdrowe, lśniące i jedwabiste. Zawiera 98% składników pochodzenia roślinnego.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
zapachowa
z pompką
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

U mnie się nie sprawdził

Kolejny produkt z wielkiej paki z lawendowej szafy. U mnie się nie sprawdził. Mam dość wymagające włosy, skóra szybko przetłuszcza się, jednak końce są suche. Niestety balsam nie działa cudów - włosy nie zmieniły się po nim, jak suche były, tak i są. Dodatkowo u mnie balsam obciąża włosy, choć nie używałam na całość, tylko końcówki.

Brzydki, zniechęcający, powalająco dobry

Moje włosy przed stosowaniem były totalnie przepalonym przez rozjaśniacz sianem. Nie pokładałam wielkich nadziei w tej odżywce. Ma ostry, drażniący zapach, do którego idzie się przyzwyczaić dopiero po dłuższym stosowaniu. Nie oczekujcie efektu zmiękczenia i łatwego rozczesywania, jak w przypadku typowych odżywek. Po tygodniu stosowania efekt na suchych włosach był naprawdę świetny. Łączyłam balsam z szamponem Banii Agafii ze zsiadłym mlekiem, co po krótkim czasie dało szokujący efekt. Jestem zachwycona. Balsam kupiłam w Carrefour, za cenę około 10/11 zł. Dla mnie hit.

Dobry balsam

Skusiłam się i kupiłam nowa linię szampon i balsam do włosów. Duża butla o pojemności 500 ml z praktycznym dozownikiem - sprawie działającym, wygoda w użytkowaniu. Na opakowaniu zamieszczono nformacje również w języku polskim. Używam balsamu wraz z szamponem. Balsam o konsystencji lekkiej - nie za gęstej i nie za wodnistej - idealny do nakładania. Zapach balsamu jest delikatny i przyjemny, utrzymuje się na włosach. Jest lekki dla włosów, nie obciąża. Fajnie nawilża i odżywia, włosy są gładkie, śliskie, miłe w dotyku, puszyste i sypkie Jest wydajny. Sprawdził sie na moich włosach świetnie . Polecam.