Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Krem do ciała ultraodżywczy

Ultraodżywczy krem do pielęgnacji skóry. Regeneruje i koi zniszczoną lub bardzo wysuszoną skórę. Wzbogacony w mikroolejki z owoców (morela, oliwka, czarna porzeczka, awokado).

regenerujące, nawilżające
balsamy
zapachowa
w słoiku
bogate
normalna, odwodniona, sucha

Dobrze pielęgnuje

Uwielbiam z tej serii krem do rąk i postanowiłam wypróbować też krem do ciała. Zapach charakterystyczny, mnie odpowiada, ale wiem, że dla niektórych może być zbyt intensywny. Krem ma lekką konsystencję, dość dobrze się wchłania, ale pozostawia na skórze delikatny film, dlatego stosuję go głównie wieczorem. Bardzo dobrze i na długo nawilża. Skończył się mój problem łuszczącej się skóry nóg. Po jego użyciu skóra jest miękka i odżywiona. Co do opakowania ja bardziej preferuje kosmetyki z pompką lub w butelce (nie lubię jak produkt dostaje mi się pod paznokcie). Używam tego kremu do ciała nie na twarz, dlatego nie mogę wypowiedzieć się czy nadaje się pod makijaż , wydaje mi się że może być zbyt ciężki.

Dobry na suche miejsca

Krem stosowałam przez pewien okres czasu , kiedy zauważyłam u siebie na skórze przesuszenia ( m.in. kolana i łokcie ) i śmiało mogę powiedzieć że sprostał zadaniu . Szybko się wchłania. Skóra po użyciu stała się miękka i odżywiona. Już po kilkukrotnym , regularnym użyciu zauważyłam poprawę . Wracam do niego gdy tylko problem suchych miejsc na ciele u mnie powraca . Cena jak dla mnie jest przystępna

Rozczarowanie

Krem kupiłam pod wpływem chwili, nie czytałam recenzji. Potrzebowałam najzwyklejszego kremu do ciała na wyjazd, spodobało mi się jego opakowanie.
Produkt ten skierowany jest do bardzo suchej skóry, ma intensywnie odżywiać i nawilżać skórę. Producent zapewnia, że delikatna formuła kremu błyskawicznie się wchłania.
Gdy otworzyłam opakowanie urzekł mnie zapach i konsystencja kremu. Niestety krem ten (nawet nałożony w niewielkiej ilości) nie wchłania się całkowicie. Roluje się na skórze, co kompletnie go dyskwalifikuje - będzie musiał wylądować w koszu. Co więcej, po użyciu zapach nie utrzymuje się na ciele, a skóra sprawia wrażenie obklejonej i brudnej. Nie nawilża.

Zepsuli go :(

Kiedyś był to mój ukochany produkt - lekki, dobrze nawilżający, o cudownym owocowym zapachu - tak wspominam starego dobrego garniera.
Jedyne co z niego teraz pozostało to opakowanie - duże i bardzo wydajne (stosowałam jedynie na twarz)
Zepsuli go strasznie, śmierdzi okropnie (tak kwiatowo), jest ciężki, bardziej tłusty, kompletna porażka.

Używam tego produktu od: używałam od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

uczula

Niestety ale produkt mnie uczulił. Już wiele balsamów/kremów z tej marki tak działało na moją skórę. Zaobserwowałam wysypkę i pieczenie. Jedyne co jest w nim ok to cena i duże opakowanie, produkt jest także wydajny, Zapach też jest ok. Ale ze względu na reakcję alergiczną nie ma mowy o dalszym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (nie skończe bo mnie uczula)

taki sobie

konsystencja rzadka ale nie lejaca.zapach dziwny nie umiem go okreslic.nawilza raczej słabo chociaz na twarzy sprawdzil sie po nalozeniu na noc na drugi dzien twarz byla promienna,gladka i wypoczeta.do ciala sie nie nadawal wg.mnie

Uczulił mnie.

Jeden z nielicznych kosmetyków, który mnie uczulił. Mniej więcej po upływie miesiącia zaczęła mnie piec skóra po jego nakładaniu oraz zaczęły mi wyskakiwać czerwone krostki, które zniknęły od razu po odstawieniu tego kremu. Przepięknie pachnie, a odżywianie skóry może być, chociaż moim zdaniem nie jest ono wystarczające do bardzo suchej skóry. Konsystencja i zapach bardzo miłe, ale niestety krem nie dla mnie.
Zużyła go potem moja siostra. Jej nie wyrządził szkód. Warto miec jednak na uwadze możliwość podrażnień. (niekoniecznie będą to te mikroolejki)

2 gwiazdki za zapach, konsystencję i działanie przed pojawieniem się podrażnienia.
Używam tego produktu od: Jakiś czas temu przez raptem miesiąc
Ilość zużytych opakowań: może 1/4 lub 1/3 opakowania

Jest okej.

Podczas zimy mam strasznie wysuszoną skórę i nie mogę sobie z nią poradzić. Wahałam się pomiędzy balsamem, a tym kremem i w końcu padło na krem :)
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Już po pierwszym użyciu moja skóra poczuła się świetnie. Nawilżanie jest na wysokim poziomie.
I podoba mi się zapach- taki delikatny, ale nie chemiczny i nie do opisania. Taki trochę... pielęgnacyjny?
Cena również nie jest zbyt wygórowana, ze względu na wydajność.
Na twarz raczej bym go nie używała, bo na pewno jest perfumowany i cera wrażliwa raczej tego nie wytrzyma.
Jednak do reszty ciała jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1.

Bardzo dobry krem. Ratuję się nim gdy naparwdę mam mocno wysuszoną skórę. Nie lubię używać zaraz po kąpieli bo troszkę mi podrażnia skórę i piecze przez chwilkę, ale da się to znieść, bo wiem,że za chwilę będę miała gładziutką skórę, która będzie dobrze nawilżona. Zapach obłędny. Cena jak na krem takiej jakości tez bardzo dobra, bo krem starcza na długo nawet przy częstym używaniu, wystarczy wziąć go tylko troszkę.

Godny polecenia!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

dobry krem

Dla młodej, niewymagającej skóry całkowicie wystarcza.

+ konsystencja - łatwo się nakłada
+ przyjemny zapach
+ cena
+ wyeliminował u mnie problem suchej skóry
+ jest wydajny i ma wygodne opakowanie
- dobry pod podkład

- nie wiem czy będzie nadawał się na zimę przy moich pękających naczynkach
- nawilża bardzo dobrze, ale z odżywieniem jest gorzej :)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

ok

+ najbardziej spodobała mi się konsystencja - jest taka lekka i jedwabista - bardzo fajnie rozprowadza się po skórze i wchłania
+ właściwości nawilżające są średnie, wydaje mi się że bardziej nawilża czerwony balsam w butelce
+ opakowanie mi odpowiada - ze słoiczka można nabierać ile się chce i nie ma problemu kiedy krem się kończy
+ cena - 15 zł dla mnie w sam raz
+- zapach - nie oceniam go ani pozytywnie ani negatywnie, jest raczej nijaki, nie pozostaje na skórze , bardzo trudno go opisać

Jednym słowem ten krem należy do kategorii średniaków....

Ilość zużytych opakowań: zużyty cały słoiczek 200 ml

OK

Krem jest nawilżający ,odżywczy ale uważam ,że wszystko bardziej robi w postaci balsamu(w butli).Ma też gorszy zapach.Szybko się wchłania i jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.