Kolastyna, Luxury Bronze, Balsam brązujący do ciała

Kolastyna, Luxury Bronze, Balsam brązujący do ciała

Kolastyna Luxury Bronze, balsam brązujący do ciała o naturalnym złocistym odcieniu, stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu produktu. Wygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła została wzbogacona o szybko działający kompleks brązujący skórę.

Gdy skóra zyskuje piękny koloryt, formuła balsamu brązującego Kolastyna Luxury Bronze jednocześnie zapewnia jej odpowiednią pielęgnację:
- masło kakaowe i masło shea o silnych właściwościach nawilżających odżywiają i wygładzają skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem
- olej z orzecha włoskiego bogaty w antyoksydanty nadaje skórze delikatny odcień opalenizny

Kolastyna Luxury Bronze, balsam brązujący do ciała nie zawiera parabenów. Ładnie pachnie kakao i masło shea, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze i skutecznie nawilża skórę.

koloryzujące, regenerujące
w tubie
balsam
100 – 250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dihydroxyacetone, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Parfum, Polyacrylamide, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Helianthus Annuus Seed Oil, C13-14 Isoparaffin, Lactic Acid, Laureth-7, Juglans Regia Shell Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extarct, Brassica Campestris Seed Extract Benzyl Alcohol, Coumarin.

bardzo dobry

Z racji że nie opalam się na słońcu ani w solarium, a nie lubię bladej skóry, sięgam po balsamy brązujące. To już mój drugi w tym roku. Bardzo go lubię. Jest gęsty, ale łatwo i przyjemnie się rozprowadza. Przepięknie pachnie kakaowo-orzechowo i zapach utrzymuje się cały dzień. Po 2 pierwszych użyciach już widać efekt, a pózniej stosuję codziennie lub co drugi dzień dla podtrzymania oraz pogłębienia efektu. Nadaje ładny lekko brązowy kolor.Po użyciu skóra jest cały dzień gładka i nawilżona.

Okej.

Jezeli ktoś szuka balsamu brązującego, który sprawi, że opalenizna bedzie widoczna szybko, bez brzydkiego zapachu i bedzie naprawdę mocna to dobrze trafił.
Balsam bardzo ładnie pachnie, nadaje opalony kolor skórze, jedyny minus, że kolor wpada w pomarańczę, a dwa razy nałozony w brąz, co nie wygląda zbyt naturalnie. Jest okej, ponieważ nawilza i naklada się równomiernie. Za tą cenę można jakoś przezyc ten pomarańczowy lub brazowy kolor.

Długo ze mną

Balsamu używam już od dłuższego czasu, zwłaszcza przed większymi wyjściami. Za mną już kilka opakowań, jestem mu wierna, ponieważ wiem że nie spotkają mnie po nim niespodzianki w postaci plam. Opalenizna wygląda całkiem naturalnie, wystarczą 2 smarowania aby uzyskać efekty kilkugodzinnej kąpieli słonecznej. Nie brudzi ubrań, jednak zapach jaki pozostawia na skórze, po godzinie staje się już męczący. Mało wydajny

Jest ok.

Kupiłam z ciekawości i skusiła cena. Ku mojemu zaskoczeniu sprawdzil sie super. Łatwo i szybko się rozprowadza. Szybko się wchłania i działa odrazu. Kolor idealny. Nie pozostawia smug i plam. Jestem bardzo zadowolona. Napewno do niego będę wracać.

Dobry

Ładnie barwi skórę, przyjemnie pachnie. Nie zostawia smug a kolor jest naturalny. Ot zwykły, tani i przeciętny balsam. Nie robi jakiegoś efektu wow ale tez nie można o nim powiedzieć złego słowa. Szybko się wchłania ale zostawia delikatnie lepką warstwę na skórze i to chyba jedyna rzecz jaka mi w nim nie pasuje. Pomimo tego, że nie jest to teoretycznie kosmetyk dedykowany do twarzy to bardzo fajnie się spisuje i nie zapycha więc tu duży plus.

Słońce zamknięte w butelce

Jestem bladziochem, nie ma co ukrywać. To cudo ratuje moje bieluśkie nogi latem zarówno przed jak i pomiędzy kolejnymi opalaniami. Na lekko opalonej skórze nadaje ładnej, złocistej opalenizny, a tą nieopaloną ładnie podkreśla i wyrównuje koloryt. Poza tym fantastycznie pachnie, nie jak inne tego typu produkty, z którymi miałam do czynienia. Gładko rozprowadza się na skórze, nie robi plam zacieków... Wyrwałam na promce trzy opakowania i pakuję ze sobą w plecak jako wakacyjny niezbędnik :)

Idealny

To mój pierwszy w życiu balsam brązujący , który kupiłam w biedronce za 10 zł . W pierwszej myśli miałam , że to albo mi zrobi plamy albo będę miała pomarańczowe nogi . Smaruje nim tylko nogi bo nogi mi ciężko opalić . Mam je po prostu białe. Ale odkąd używam balsamu Luxury Bronze to nie mam z tym problemu. Mam go dla jasnej karnacji i jestem bardzo zadowolona. Nakładam go zawsze przed pójściem spać i myślałam, że jak rano wstanę to moja pościel będzie brązowa a moje nogi jakie były takie są . A tu miłe zaskoczenie - pościel czysta a nogi lekko brązowe. Tylko uważajcie jak go smarujecie . Cieńska warstwa a na kolanach, łokciach i zgięciach dawajcie po prostu mało bo zrobi wam brzydkie plamy. Moja mama myślała, że mam siniaki .

świetny balsam !

o tym balsamie powiedziała mi przyjaciółka. Kupiłam za prę złotych w Biedronce. Jest świetny a do tego niedrogi. Posiadam wersje dla jasnej karnacji gdyż jestem badziochem ;) Już po pierwszym użyciu nadaje skórze kolor skóry muśniętej słońcem. Efekt nie jest długotrwały ale nie robi na skórze plam i zacieków. Polecam ;)

Dla mnie idealny

Produkt kupiłam z polecenia i u mnie świetnie się sprawdził. Efekt widać już po pierwszej aplikacji - ładny, brązowawy kolor bez pomarańczu. Dobrze się rozprowadza, nie robi smug i plamek. Ładnie pachnie, a po aplikacji też nie ma jakiegoś ostrego zapachu typowego dla samoopalacza. Fajnie, że ma też masło shea, skóra faktycznie jest dobrze nawilżona po użyciu balsamu. Jeszcze nie zużyłam pierwszego opakowania do końca, ale jest to zdecydowanie najlepszy balsam brązujący, jaki znalazłam, więc będę kupować.

Miłe zaskoczenie

Balsam kupiłam przypadkowo i nie nastawiałam się na jakieś super efekty. Bałam się plam i smug a po kilku użyciach byłam mile zaskoczona. Mam jasna karnacje a po użyciu moja skóra nabrała delikatnej opalenizny. Poza tym ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania i nawilża skórę. Osobiście mogę polecić.

polecam

Takiego produktu szukałam od dawna.Pięknie pachnie ,nie jak typowy samoopalacz, ma delikatną konsystencję którą łatwo się rozprowadza i która wchłania się w błyskawicznym tempie i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.Co do koloru który nadaje to muszę powiedzieć że potrzeba dwóch/trzech warstw aby kolor się pojawił.Kolor który uzyskałam dzięki niemu jest bardzo naturalny.

Nadaje ładnego koloru skórze

Balsam kupiłam w Rossmanie za około 13 zł. Po pierwszym użyciu już widać lekko opalona skórę, nadaje ładnego, zdrowego wyglądu. Po aplikacji produktu na skórę zauważyłam, że długo się wchłania I nieprzyjemnie pachnie. Zapach czuć nawet do paru godzin. Efekty jakie robi są według mnie na medal. Skóra jest brązowa, zdrowo wygląda - jak po wakacjach :) efekt długo się trzyma. Opakowanie mogłoby być z pompką, bo ułatwiłoby to aplikowanie. Generalnie balsam jest wydajny.