Kolastyna, Luxury Bronze, Balsam brązujący do ciała

Kolastyna, Luxury Bronze, Balsam brązujący do ciała

Kolastyna Luxury Bronze, balsam brązujący do ciała o naturalnym złocistym odcieniu, stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu produktu. Wygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła została wzbogacona o szybko działający kompleks brązujący skórę.

Gdy skóra zyskuje piękny koloryt, formuła balsamu brązującego Kolastyna Luxury Bronze jednocześnie zapewnia jej odpowiednią pielęgnację:
- masło kakaowe i masło shea o silnych właściwościach nawilżających odżywiają i wygładzają skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem
- olej z orzecha włoskiego bogaty w antyoksydanty nadaje skórze delikatny odcień opalenizny

Kolastyna Luxury Bronze, balsam brązujący do ciała nie zawiera parabenów. Ładnie pachnie kakao i masło shea, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze i skutecznie nawilża skórę.

koloryzujące, regenerujące
w tubie
balsam
100 – 250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dihydroxyacetone, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Parfum, Polyacrylamide, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Helianthus Annuus Seed Oil, C13-14 Isoparaffin, Lactic Acid, Laureth-7, Juglans Regia Shell Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extarct, Brassica Campestris Seed Extract Benzyl Alcohol, Coumarin.

Bardzo przyjemny

Zawsze bałam się produktów samoopalających ale też lubiłam swoją mega bladą skórę. Efekt na skórze koleżanek przekonał mnie jednak do spróbowania.

Odważnie wybrałam wersję dla ciemnej karnacji bo widziałam na znajomych, że nie jest ona aż tak bardzo ciemna. Pierwsze użycie było jednak stresujące i balsam nałożyłam tylko na nogi. Pomyślałam że jeżeli coś pójdzie nie tak to zakryję je spodniami.

Użycie balsamu jest przyjemne, ma on lekką konsystencję, szybko się wchłania choć trochę się klei ale ładnie pachnie. Nałożyłam go na noc i rano nie mogłam uwierzyć swoim oczom dlatego zrobiłem zdjęcie porównujące moją bladą rękę i pięknie muśnięte słońcem nogi. Następnego dnia nałożyłam już balsam na całe ciało. Mam dość suchą skórę więc na łokcie i kolana nakładam też trochę zwykłego balsamu żeby nie wyszły ciemniejsze niż reszta.

Raz tylko zrobiłam sobie delikatne plamy na łydkach. Nie użyłam peelingu przed, a moja skóra była tam przesuszona i stąd nierówny kolor.

Pewnie kupię ponownie bo podobał mi się efekt, cena jest w porządku, zapach przyjemny i balsam okazał się wydajny

Jedyny w swoim rodzaju

Nigdy nie byłam przekonana do tego typu produktów i dopiero po użyciu tego balsamu zmieniłam zdanie. Miałam w swoim życiu kilka samoopalaczy, mgiełek i balsamów brązujacych, ale żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia.
Po pierwszym użyciu zakochałam się w tym balsamie gdyż posiada same zalety i nie zauważyłam wad.
Produkt posiada dużą pojemność, bardzo szybko się go rozprowadza, nie tworzy smug ,dość szybko się wchłania, ładnie pachnie i nadaje skórze piękny i naturalny oliwkowy kolor,który można stopniować. Zauważyłam że tym balsamem nie można sobie zrobić krzywdy, dlatego polecam go osobom które zaczynają swoją przygodę z tego typu produktami. Jak dla mnie to jest to balsam jedyny w swoim rodzaju.

Całkiem dobry ale nie bez wad

Balsam kupiłam przed wiosną żeby przygotować się na sezon letni, wybrałam wersję do jasnej karnacji, nie miałam wielkich oczekiwań ale sprawdził się całkiem dobrze. Rzeczywiście przyciemnia stopniowo skórę i to całkiem równomiernie pomimo tego że nie mam dużo doświadczenia w nakładaniu tego typu kosmetyków. Efekt jest na tyle subtelny że ciężko sobie zrobić krzywdę, nakładałam go zawsze gołymi rękami, i o ile pamiętałam o dokładnym ich umyciu zaraz po, nie miałam problemu z plamami na dłoniach itd. Cena nie jest wygórowana, opakowanie jest raczej solidne i ułatwia wydostanie produktu. Jedyny minus to zapach, chociaż nie jestem specjalnie wrażliwa na zapachy kosmetyków to ten naprawdę mnie drażni. Balsam oprócz działania przyciemniającego również nawilża skórę.

Skóra muśnięta słońcem

Do tej pory nie przepadałam za tego typu kosmetykami.. . Poleciła mi go znajoma. Zaskoczona efektem na jej skórze, postanowiłam i ja zakupić ???? Wybrałam kolor ciemny, do ciemnej karnacji i to był strzał w dziesiątkę ! Po uprzednim wykonaniu peelingu całego ciała a w szczególności takich miejsc jak kolana i łokcie, wysmarowałam się tym balsamem (i to bez użycia rękawicy) na noc . Co niektórych może zdziwić- jest on koloru białego ???? Rano obudziłam się z efektem pięknej, zdrowej i lekko opalonej skóry. Po kilku zastosowaniach można uzyskać na prawdę ładny odcień opalenizny, budować ten efekt i to za około 15 zł! Przy czym również nawilża skórę. Przede wszystkim produkt nie pozostawia smug, nie tworzy plam, nie brudzi odzieży, pościeli. Bardzo dobrze się wchłania, ma lekką konsystencje. Dla mnie bomba!

Naturalny kolor bez smug

Ten balsam jest naprawdę super. Najlepiej jest nałożyć go na skórę wieczorem aby rano móc cieszyć się piękną opalenizną.

Samoopalacz po nałożeniu pachnie orzechem, jego konsystencja jest bardzo lekka, wygodnie rozprowadza się na ciele i z łatwością wchłania.

Balsam stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam.

Poza właściwościami brązującymi tego kosmetyku, może także liczyć na nawilżenie , odżywienie i wygładzenie skóry. Za to odpowiadają zawarte w składzie masło kakaowe i masło shea.

Produkt jest testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Wrócę do niego

Kupiłam go z polecenia jednej influencerki. Efekt brązujący wychodzi bardzo fajny, lekko jednak osadzał się na łokciach i kolanach mimo zastosowania wcześniej peelingu. Na białych ubraniach jednak się nie osadzał.
Minusem jest to, że okropnie śmierdzi po nim skóra.

Z minimalnymi zastrzeżeniami, ale może być

Kupiłam go całkiem przypadkowo w drogerii Rossmann za ok. 14 zł. Szukałam opalacza, który nie zrobi mi krzywdy w postaci plam i po przeczytaniu opinii na jego temat postanowiłam go kupić. Produkt znajduje się w plastikowej tubce i łatwo się go wyciska. Konsystencja jest dość lejąca się więc trzeba pilnować, żeby za dużo nie nałożyć. Łatwo się rozsmarowuje, nie zostawia białych smug jednak jedynym minusem jest to, że pozostawia dość tłusty film. Najlepszy efekt opalenizny u mnie pojawia się na drugi dzień i utrzymuje się ok. tygodnia. Idealny dla jasnej karnacji, ponieważ sprawia wrażenie, że skóra jest muśnięta słońcem! Naprawdę wart wypróbowania dla tych, którzy nie są fanami smażenia się na słońcu, a chcą nadać skórze zdrowego koloru bez przesadnego efektu.

Całkiem przeciętny

Produkt ma bardzo lekką konsystencję.
Zapach jest intensywny, jak dla mnie znośny ale nie każdemu przypadnie do gustu.
Nie jest to mój ulubiony balsam brązujący.
Jest kilka innych w tej samej cenie które są lepsze.
Kolor lekko wpada w pomarańcz.

Opalanie bez smug!

Nie mogę wyjść z podziwu jak ten balsam działa i jaki śliczny efekt uzyskałam dzięki niemu❤️ ZERO plam, przebarwień i suchej skóry (mimo ze mam z nią kłopot). Dodatkowo nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania, nie brudzi innych tkanin. PO PROSTU BOMBA!! Używałam dla jasnej karnacji niestety nawet po kilku użyciach nie dawał zadowalających mnie efektów, zdecydowałam się na ten dla ciemnej karnacji i był to strzał w dziesiątkę :) Dołączam zdjęcia dłoni przed i po dwóch razach użycia balsamu.

Tandetna pomarańcz

Jestem posiadaczką bardzo bladej skóry i nigdy nie jestem w stanie się opalić, a jedynie spalić na czerwono. Postanowiłam coś z tym zrobić i sięgnęłam po samoopalacz z Kolastyny ze względu na niską ceną i dodatkowo promocję. Wybrałam kolor jaśniejszy.

Formuła jest bardzo kremowa, bardziej przypomina balsam nawilżający. Sunie ładnie po skórze i przy aplikacji można stwierdzić, że nie da mocnego efektu - nic bardziej mylnego. Efekt opalenia widać dosyć szybko jednak dla lepszego efektu lepiej zmyć go dopiero z rana. Niestety pomarańczowe tony są niezależnie od czasu noszenia produktu na skórze. Nie jest to ładna opalenizna tylko sztuczna, a nawet lekko komiczna. Podczas aplikacji da się się zrobić nim plamy i to bez większego wysiłku.

Samoopalacze bez wyjątku aplikuję na wcześniej wypeelingowaną skórę. Nie nawilżam wcześniej ani w trakcie produktami olejowymi czy tłustymi. Samoopalacz nanoszę dwustronną rękawicą od Fake Bake.

Na skórze utrzymuje się max tydzień jednak nie w stanie idealnym. Mimo peelingu jedynie przed aplikacją na mojej skórze robią się placki gdy samoopalacz się zmywa. Lubi się "kulkować", ściągać dosyć szybko.

Czy kupię ponownie? Zdecydowanie nie. Kolor wygląda tanio, nie jest zbyt trwały i przede wszystkim wyjątkowo mocno brudzi ubrania. Niestety zniszczył mi kilka białych koszulek czego nie zrobił mi żaden inny produkt brązujący. Bardzo jasnym karnacjom o chłodno neutralnych tonach odradzam.

Nie powoduje smug !

Samoopalacz z Kolastyny Luxury Bronze kupiłam w drogerii Rossmann. Ja stosuję samoopalacz do twarzy. Ma ładne opakowanie w tubce, bardzo poręczne i wygodne w aplikacji. Posiada kremową konsystencję, piękny czekoladowy zapach, nie śmierdzi jak typowy samoopalacz. Dobrze się rozsmarowuje, nie powoduje smug, kolor dla ciemnej karnacji, jest idealny dla oliwkowej skóry. Kupiłam w październiku, używam drugie opakowanie i kupię ponownie. Nie stosuję go codziennie.

Po prostu rewelacja!!!

Szukałam jakiegoś fajnego balsamu brązującego lub samoopalacza, a jak wiadomo o to ciężko. Wiosna, lato a solaria zamknięte, a lubię przed latem podkręcić opaleniznę.
Posiadam ciemną karnację, więc i balsam wzięłam do karnacji ciemnej.

W Rossmanie zbyt dużego wyboru nie było, więc wzięłam ten.

To jest sztooos!

Ten balsam był na promocji, kosztował grosze! 10/13 zł za duża tubkę, szok. :P szybkie sprawdzenie recenzji w internecie i wkładam do koszyka.

Zapach- mega, pachnie trochę kokosem albo kakao, nie wiem, ale nie ma żadnego śmierdzącego zapachu jak niektóre samoopalacze, no po prostu ekstra.

Kolor- mega!!! Po 3 użyciach nogi mam w pięknym odcieniu brązu. Jestem w szoku że tyle plusów i to za tak małe pieniądze. ????
Zero plam, łatwo się rozprowadza i nadaje stopniowego koloru idącego w brązy! ????????

Moje nogi blade nie były, nie jestem posiadaczką białych nóg, ale nabrały takiego promiennego koloru, jak po wakacyjnym opalaniu. :) Smarowałam całe ciało, ani jednego zacieku. Zdecydowanie polecam!!