India, Krem do twarzy dla cery dojrzałej na dzień i na noc

India, Krem do twarzy dla cery dojrzałej na dzień i na noc

Właściwości lecznicze oleju z konopi silnie wpływają na regeneracje naskórka, powodując jego uelastycznienie i wygładzenie zmarszczek. Codzienna pielęgnacja kremem do twarzy INDIA kompleksowo odpowiada na potrzeby każdego typu skóry, dbając o jej świeży wygląd. Dodatkowo, lekka formuła kremu łagodzi podrażnienia i działa antybakteryjnie.

Olej z konopi - działa łagodząco na podrażnioną skórę i przyśpiesza jej regenerację oraz wygładza zmarszczki;
Witamina E - chroni naskórek i regeneruje włókna kolagenowe, zmiękcza i wygładza powierzchnię skóry;
Witamina PP (niacyna) - ujędrnia i wygładza zmarszczki.

lekkie
uniwersalne
dojrzała, sucha, normalna
przeciwzmarszczkowe, natłuszczające, łagodzące, regenerujące, nawilżające
bez parabenów, bez silikonów
w słoiczku
Wiek
20+, 30+, 40+

Cudowny

Krem kupiłam za namową sprzedawczyni, nie znałam wcześniej tej firmy , nie miałam do czynienia z żadnym z kosmetyków. Krem jest w nowszej wersji, ma inny słoiczek. Ale jego działanie jest cudowne. Moja cera- mieszana w kierunku tłustej, pojawiają się drobne zmarszczki. Skłonna do zaskórników i różnego rodzaju wyprysków. Kremik nie posiada zapachu, szybko się wchłania. Skóra twarzy jest miękka, wygładzona i w ogóle ładnie wygląda. Tak promiennie. I co najważniejsze - NIE ZAPYCHA. A redukuje zaskórniki i inne "dziadostwa" na twarzy :) Aktualnie jest już na wykończeniu .Używam go głównie na dzień , pod makijaż się jak najbardziej nadaje. Jestem zachwycona działaniem tego kosmetyku i z pewnością wypróbuję inne z tej firmy.

5/5 skóra jest gładka i rozjaśniona! Niesamowity!:)

Moja cera:
- naczynkowa
- sucha
- czerwona

ZALETY KREMU:
+ nawilża
+ Skóra jest gładka i miękka po ok 20 min
+ Rozjaśnia mi czerwone policzki i nos!
+ Lekki

WADY KREMU:
- nie zauważyłam

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Ideał

Potrzebowałam kremu silnie nawilżającego pod makijaż do skóry suchej, ale niestety łatwej do zapchania i spowodowania trądziku, a także z atopowym zapaleniem.

Kupiłam go dla sprobowania, nie znając o nim żadnej opinii, ale słyszałam pochlebne opinie na temat oleju konopnego. Z początku chciałam kupić krem vianka, ale słyszałam, że mają w sobie jakieś nieźle zapychajace oleje, a raczej nie chciałabym wracać do podziurawionej skóry.

Sam olej konopny działa świetnie na skórę. Mocno ją nawilża, jest tak naprawdę do każdej cery. I do mieszanej - bo nie powoduje wyświeceń, i do przesuszonej, bo ma właściwości nawilżające. Do tego działa antybakteryjnie i cudownie sprawdza się na azs oraz na trądzik, nie zapycha.

Krem india jest tego kwintesencją. Idealnie nawilża i zmiękcza moją zmęczoną i odmładza moją zmęczoną (choć młodziutką), zniszczoną cerę. Nie powoduje żadnych zaskórników, szybko się wchłania i świetnie działa pod makijaż. Jestem w nim zakochana i choć ma kilka komedogennych składników, to nie zauważyłam żadnych zmian skórnych.

wspaniały

Kremu używam do cery mieszanej i w tej roli sprawdza się świetnie. Szybko się wchłania, czuć uczucie nawilżenia ale skóra nie jest tłusta. Nadaje się pod makijaż. Krem złagodził zaczerwienienia i przyśpieszył regenerację skóry po niedoskonałościach.