Silcare, Lakier hybrydowy New Color IT

Silcare, Lakier hybrydowy New Color IT

Lakier hybrydowy Silcare New Color IT to alternatywa dla tradycyjnego lakieru do paznokci. Nakłada się łatwo i szybko przy pomocy lampy LED. Utrzymuje się na paznokciu przez 2 tygodnie, a kolor jest wciąż intensywny, wygląda świeżo, nie matowieje.

Teraz system hybrydowy Silcare New Color IT ma nowszą, ulepszoną formułę. Jego gęstość została poprawiona o 50%. Nie osłabia płytki i bezproblemowo, w 100%, ściąga się z paznokcia. Bardzo bogata paleta kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie swój ulubiony.

Atutem lakierów hybrydowych do paznokci Silcare New Color IT jest łatwość nakładania (są zatem idealne dla dopiero rozpoczynających przygodę z hybrydami) oraz bardzo przystępna cena.

dla mnie absolutna beznadzieja

standardowo używam produktów semilac lub neonail, ale zachęcona poleceniem koleżanki i niską ceną kupiłam lakiery hybrydowe silcare, tak - lakiery, niestety skusiłam się od razu na 3 kolory i dobrze, że cena nie jest zbyt duża bo to totalny niewypał... produkt nawet mega małymi ilościami najlepiej nakładać na pojedyncze paznokcie i dawać od razu do lampy bo w innym przypadku zanim pomaluje 4ty paznokieć z poprzednich lakier spływa już po bokach... chciałam dać im szanse i kupiłam też bazę z silcare z nadzieją na lepszą współpracę ale bez efektów, natomiast jeśli już się namęczysz, włożysz do lampy każdy paznokieć to trzyma się to ostatecznie nie najgorzej. Moim zdaniem nawet niska cena nie jest warta takiego zachodu z pomalowaniem paznokci i zdecydowanie nie polecam

Bez rewelacji

Zakupiłam lakiery przez internet.

Buteleczka lakieru zrobiona jest że słabej jakości plastiku, który można ugniatać.

Kolory są ładne, choć nie wszystkie wyglądają w rzeczywistości tak samo jak na wzorniku.

2-3, nie raz 4 warstwy trzeba nałożyć do pełnego krycia, najmniej kryjące są jasne lakiery.

Trwałość no nie najlepsza... Te lakiery utrzymują się na mnie około tygodnia a czasem nawet mniej (stosowałam bazę i top tej samej firmy)

Największy jak dla mnie problem to ich konsystencja.. lakier jest zbyt rzadki i zalewa skórki, brzydko to wygląda.

Oczywiście, można sprawić że będzie to wyglądało dobrze, ale to wymaga dużo czasu i cierpliwości... Dosłownie przy każdym paznokciu trzeba non stop używać patyczka, żeby zebrać rozlany lakier.

Jak dla mnie niewypał, choć rozumiem że niska cena jest niewątpliwym plusem.

Żałuję zakupu,bo chyba nigdy ich nie zużyję

Masz za co płacisz

Jak na tę cenę nie są złe. Intensywne, raczej tandetne kolory, ale niektóre prezentują się znośnie. Lakier mocno się kurczy na paznokciu, trzeba wprawnie nakładać. Łatwo się ściąga.

2/10

To moje pierwsze lakiery do hybrydy. Szkoda że tak mało trwałe. Butelka to koszmar nawet koloru nie widać. Dziwna konsystencja. Lakiery kurcza się...po kilkunastu sek od aplikacji. Bez żadnego wyjątku a mam 10 odcieni..
Czerwony to jakaś porażka. Zero pigmentu. Wszystko przeswituje przy 3warstwach. Lakier zostawia jakieś dziwne wybrzuszenia jakby mini cyrkonia odpadla. Tragedia. Nakłada się strasznie nierówno. Jedyny plus to gama kolorów. A na koniec wspomnę że bardzo szybko schodzą. Zdarzały się wyjątki gdzie lakier wytrzymal mi dwa tygodnie.

Bez tragedii

Mam 3 kolory i top tej marki. Zaczelam przygode z hybryda wiec na poczatek sa ok. Trzeba robic kazdy paznokiec osobno, poniewaz sie niestety rozlewaja i kurcza przy koncach, ale tylko przy pierwszej warstwie. Niektore kolory sa malo napigmentowane, ale przy kolorowej bazie wydaje mi sie, ze powinno byc ok. A co do topu to jest jaknajbardziej na plus. Ladnie nadaje polysk, szeroki pedzelek i mała ilość starcza na kilka paznokci.

Mocny śedniak

Lakiery nie są rewelacyjne ale jak ktoś ma małe wymagania to mogą u niego się sprawdzić. Mi nie przypadły do gustu ponieważ niektóre kolory mają słabą pigmentacje nawet 3 warstwy nie wystarczają aby dobrze pokryć płytkę paznokcia. Kolejnym minusem jest to że niektóre kolory spływają z paznokcia. Co do plusów dobrze się utwardzają w lampie. Na paznokciu trzymają się około 3 tygodni. Duży wybór kolorów oraz atrakcyjna cena.

Może być.

Lakiery o dziwo najgorsze nie są. Cena jest całkiem spoko jak na nie
Trzeba się nauczyć je nakładać ponieważ się kurczą . Przy ciemnych kolorach wystarcza 1-2 warstwy do pełnego krycia. Natomiast przy jasnych kolorach w większości to katastrofa np biały ... Przy nałożeniu 4 warstw! Nadal gdzieś można zauważyć prześwity i po nałożeniu topu kolor wychodzi powiedziałabym brudny i to nie jest wina topu bo miałam ich kilka. Dobrze się utwardzają i trzymają długo. Nigdy mi nic nie odprysnelo

Jest ok

Mi odpowiada, to kwestia wprawy. Nieco się kurczy, ale nie wplywa to na efekt końcowy.

Kupiłam go kilka miesięcy temu w promocji i od tamtej pory do niego czasem wracam

taki sobie

Mam jeden kolor z tej serii, fiolet i miałam go na paznokciach raz. Lakier ładnie kryje, wystarczą dwie-trzy warstwy, ale paskudnie się rozlewa, jest strasznie rzadki trzeba z nim strasznie uważać. Opakowanie jest plastikowe, ładtwo się przewraca. Trwałość jest okej, nie mam mu nic więcej do zarzucenia, ale dla mnie jego wodnistość go dyskwalifikuje :(

Średnie

Zakupiłam kilka sztuk lakierów i jestem z nich średnio zadowolona . Kolory są piękne dobrze napigmentowane ale konsystencja bardzo gęsta więc krycie tymi lakierami jest bardzo źle. Najgorzej te bardzo jasne kolory nawet po 2 warstwach nie wyglądają aż tak ładnie, ciemniejsze lepiej się sprawdzają . Lepiej zainwestować w droższe lakier wzięty my pewność że dłużej niż się będą utrzymywać na paznokciach a efekt będzie zadowalający.

Silcare color it. Lakier hybrydowy

Profesjonalistą w dziedzinie robienia paznokci nie jestem, ale ten lakier to tragedia. Zgadzam się z opinią że łatwo się ściąga. Owszem nie wytrzymuje nawet tygodnia. Czasem schodzi po dwoch dniach. Bez użycia jakiejkolwiek pomocy. Można go poprostu zdjąć z paznokcia. W całości gdyż odchodzi płatami. Jedyny plus to paleta kolorów których jest naprawde dużo i są ładne. Cena jest też plusem. Jeśli ktoś sie uczy to można wydac te 6 zł żeby jak najtaniej to wyszło.

Nie powala

Lubię tę markę, żele super, płyny i oliwki ekstra, no ale lakiery im nie wychodzą kompletnie. Za gęsty, słabe krycie, zapach straszny nawet jak na hybrydy ;) no nie są to moi ulubieńcy. Jedyny plus to cena i trwałość, natomiast praca z nimi jest dość ciężka i oporna