Isana, Wohlfühlbad Luxuriös Verführt (Płyn do kapieli 'Dobre samopoczucie')

Isana, Wohlfühlbad Luxuriös Verführt (Płyn do kapieli 'Dobre samopoczucie')

Isana płyn na dobre samopoczucie zawiera kompleks pielęgnacyjny, który pomaga utrzymać równowagę wilgotności skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Kompozycja zapachowa rozpieszcza zmysły, a delikatna piana z ekstraktem z kwiatów czereśni otacza ciało. Edycja limitowana. Tolerancja przez skórę: pH przyjazne dla skóry- potwierdzone dermatologicznie.

Nie przypadł mi do gustu

Zużyłam tylko jedno opakowanie. Dobrze się pienił, był łagodny dla skóry, ale zapach (delikatny, podobał mi się), był jak dla mnie za mało intensywny i do tego szybko wyparowywał. Co do wydajności, to średnio - mimo dużej ilości piany i tak musiałam go sporo użyć, zwłaszcza, by zatrzymać zapach, poza tym otwór w butelce jest za duży.

Same plusy

Ten płyn do kąpieli ma dla mnie praktycznie same plusy.

Stosowany jako płyn daje mnóstwo piany, która zapewnia bardzo przyjemne doznania podczas kąpieli. Zapach jest przyjemny, delikatny, nienachalny. Zdecydowanie umila kąpiel. Piana utrzymuje się w wannie przez dosyć długi czas.
Ma dobrą konsystencję więc często używam go również jako żel pod prysznic i w tej funkcji również świetnie się sprawdza. Dobrze się pieni, czyści ciało, nie wysusza skóry, ma delikatny zapach. Nigdy nie spowodował zaczerwienienia, alergii czy nadmiernego wysuszenia.
Cena w promocji wynosi 4zł za naprawdę dużą butlę produktu. Wydajność jest dosyć rozsądna, szczególnie w porównaniu do ceny. W moim przypadku nie mam do czego się przyczepić, ląduje w moim koszyku jako tani pewniak.

Świetny

Widzac nowa edycje limitowana plynu do kapieli z Rossmanna nie moglam sie na nia nie skusic, poza tym byl na promocji za 4,39. Płyn ma piekna szate graficzna, ktora przyciagnela moj wzrok i oczarowala na tyle, ze go zakupilam. Płyn ma duze opakowanie, ktore przyznaje ciezko uzywa sie pod rpysznicem, bo jest dosc duze, ciezkie i nieporeczne. Otwor jest tez dosc duzy i mozna wylac za duzo plynu na raz. Niemniej jednak plyn ma prepiekny, odprezajacy zapach. Mozna uzywac go jako zelu pod prysnic ze wzgledu na gesta konsytencje. Płyn wlany do wanny daje mnostwo piany, pieknie pachnie, odswieza i oczyszcza. Jak najbardziej polecam.

+ zapach
+ konsytencja
+ cena
+ pojemnosc
+ dostepnpsc
+ nie wysusza skory
+ idealny jako plyn do kapaieli i zel pod prysznic