Too Faced, Primed & Poreless, Priming Powder (Sypki puder wygładzająco-matujący)

Pojemność 4,5 g

Jedwabista i lekka formuła idealnie matuję i pozostawia skórę jedwabiście wygładzoną. Puder idealny dla każdego koloru skóry. Doskonale zmniejsza widoczność wszelkich niedoskonałości, utrwala makijaż na wiele godzin.

Kolor: transparentny.
Kosmetyk wegański. Bez parabenów.

• Silica,
  • Mica,
  • Iron Oxides (CI 77492,
  • CI 77491,
  • CI 77499),
  • Bismuth Oxychloride (Ci 77163)

Rzeczywiście wygładza

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Na początku nakładałam pędzlem na całą strefę T - było ok ale bez szału (lubię efekt no make-up). Dopiero po jakimś czasie zmieniłam sposób aplikacji i to był strzał w 10. Mianowicie, po nałożeniu podkładu (Diorskin Nude) nakładam palcem(!) odrobinę pudru w miejsca, w których mam widoczne pory i które mają tendencję do świecenia. Naprawdę odrobinę, Efekt jest jak dla mnie rewelacyjny, naturalny - pory zakamuflowane, co nie oznacza, że 'zaklajstrowane';)
Jeśli chodzi o wydajność, to przy moim sposobie aplikacji starczy mi go chyba do końca życia.
Opakowanie średnio wygodne. Ideałem byłoby zastosowanie 'tarki' - rozwiązania zastosowanego przez Smashbox w pudrze Halo.

Delikatny woal

Zacznę od charakterystyki mojej skóry: malo problematyczna, gładka, w zasadzie bez problemów poza rozszerzonymi porami na policzkach po obu stronach nosa. To był główny powód zakupu tego pudru. Używam go od półtora miesiąca.
Plusy:
- minimalizuje faktycznie widoczność porów
- matowi skórę
- poręczne opakowanie
- jest wydajny, niewiele trzeba żeby zrobił swoją robotę
- wygładza twarz
- jeden odcień więc nie trzeba się patyczkować z doborem kolorów
- współgra z każdym podkładem i nie zauważyłam żeby zmieniał jego odcień
Minusy
- niedostępny w Polsce!!! Chociaż marka jest w Sephora (dla mnie to niepojęte - ogromny minus)
- mała pojemność a tym samym wysoka cena (można kupić za niższą cenę tak samo dobry produkt - mam tu na myśli stosunek wagi do ceny)

Ogólnie produkt jest wart zainteresowania, jestem z niego zadowolona, ale niestety za brak w oficjalnej sprzedaży odejmuje jedną gwiazdkę. Używam go od półtora miesiąca i nie widzę specjalnie żeby go ubywało.
Myślę, że jest dobry dla każdego rodzaju skóry i każdego wieku bo ma za zadanie zminimalizować widoczność porów i to robi.