Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

Trwałość
długotrwałe
farby
fluid / krem

Lubię

Dobry produkt za małe pieniądze.Zapewnia równomierne krycie,włosy są odżywione,kupuję ją od paru lat i nie zamierzam zamienić na żadną inną,dla mnie najlepsza farba do włosów.

Dobra farba do włosów

Jestem już po 50-tce i z powodu siwych włosów muszę farbować włosy średnio co 3 tygodnie. Zdecydowałam się na farbowanie w domowych warunkach ze względów ekonomicznych. Najczęściej kupuję farbę Joanna o odcieniu "Dziki Kasztan" bo naturalnie jestem szatynką i ten kolor bardzo mi odpowiada. Za kartonik płacę około 6 złotych. W środku znajdziemy rękawiczki ochronne, instrukcję, metalową tubkę z kolorem i saszetkę z aktywatorem. Po zmieszaniu ich w plastikowej miseczce odczuwam trochę duszący zapach, co mogłoby zostać poprawione. Po rozrobieniu farba jest lejąca ale dobrze rozprowadza się na włosach. Pozostawiona na około 20 minut ładnie kryje siwe włosy. Finalnie otrzymuję ładny kasztanowy odcień z którego jestem zadowolona. Dobrze się go nosi i nie spłukuje się podczas mycia włosów. Nie niszczy włosów, nadal są w dobrej kondycji. Mam jedynie zastrzeżenia, że kolor szybko płowieje na słońcu i jest to odczuwalne w cieplejszych miesiącach. Poza tym to dobry produkt za przyzwoite pieniądze, stale go kupuję i kupować będę.

Joanna słodkie capuccino

Jestem pozytywnie zaskoczona ta farba! Mialam na glowie misz masz po nie udanej koloryzacji w salonie fryzjerskim troche jakiegoś przeswitujacego blondu jakies rude obrzydliwe tony. Nagle patrze w drogerii farba joanna w promocji po 5 zl i troche pół zartem pol serio wyladaowala u mnie w koszyku. Zakupilam dwa opakowania bo moje wlosy sa dosc geste. I tak po jakims czasie postanowilam ja zuzyc pomyslalam gorzej byc juz nie moze. Nalozylam dwa opakowania i zmylam po okolo 40 minutach.Nie bylam nastawiona na jakis super efekt. Ale ta farba wszystko ladnie mi pokryla i do tego kolor wyszedl naprawde ok, taki jasny brazik zblizony dosc do mojego naturalnego koloru wlosow. Ja tej farbie daje 5 z plusem bo naprawdę niczym nie odroznia sie od innych farb drogeryjnych nawet tych z droższych polek a malo to lepiej zafarbowalam sobie nia wlosy sama w domu niz ostatnio pani fryzjerka w salonie fryzjerskim.

W swoje kategorii cenowej - więcej niż ok

Miałam kilka różnych jak chodzi o kolor opakowań. Jak na taką półkę cenową jest więcej niż ok. Same pomyślcie cóż można zawrzeć w środku za te około 5 złotych?
Dobry na stany przejściowe między większymi farbowaniami czy zmianą koloru.
Sposób aplikacji wymaga trochę naszego wysiłku natomiast sama farba kryje dobrze choć dość szybko się wypłukuje i sprawia że włosy sa matowe.
Paleta kolorów bardzo dopasowana do słowiańskiej urody i naszych trendów.
Uwaga u niektórych osób może wzmóc lub wywołać łupież po aplikacji.

Nietrwała

Po rozjaśnieniu włosów stały się one lekko rudawe, więc potrzebowałam czegoś co przykryje ten kolor. Wybrałam odcień zimny blond. Zapach nieprzyjemny, ale i tak lepszy niż większość farb do włosów. Dosyć średnio pokryła włosy. Minusem jest brak odżywki, ale po jednym użyciu farby nie zauważyłam większego zniszczenia włosów. Niestety bardzo szybko się spłukała. Raczej nie kupię ponownie.

Mocny, duszący zapach jednak efekty są przyzwoite

Ma ona bardzo mocny, duszący zapach, który pojawił się jakiś czas temu, dawniej nie był on aż taki.
Kolor po nałożeniu jest jednak bardzo ładny, nasycony, lśniący, w wielu przypadkach taki jak na opakowaniu.
Cena produktu jest niska i w sumie w porównaniu z efektami jest to bardzo miłe zaskoczenie. Jednak nie wiem czy aby nie niszczy włosów z tego, co widzę.
Jednak mimo plusów , staram się jej unikać, ponieważ nie mam złe odczucia, zapach bardzo zniechęca. Jest to zapewne związane ze składem.

Moja farba od lat

Używam od lat koloru 213 Srebrny Pył. Blond, który po nim wychodzi, nie wpada w żółte jajka, co w przypadku innych stosowanych przeze mnie farb miało miejsce. Kolor jest zimnym blondem i o to mi chodzi. Teraz używam tej farby już tylko na odrosty, aby zbytnio nie niszczyć włosów. Jedno opakowanie wystarcza mi więc na dwa zastosowania na odrost, co daje baaardzo niewysoki koszt pojedynczego farbowania. Mimo taktyki farbowania odrostów, włosy mam dość chropowate, zniszczone i prawie nie do rozczesania, gdy zapomnę odżywki. Za to, gdy użyję odżywki, włosy na sucho wyglądają na zadbane i zdrowe. Nie wiem, czy przy rozjaśnianiu możliwe jest uniknięcie efektu zniszczenia, bo używa się w końcu rozjaśniacza. W tej farbie jest on 9%-owy. Wiele innych marek nawet nie podaje informacji o sile rozjaśniacza. W sumie jestem zadowolona, choć chciałabym uniknąć jakimś sposobem przepalenia włosów, tylko jak to zrobić?
Opakowanie trochę staromodne, ale nie dla opakowania kupuję tę farbę.

Niszczy

Farbowałam włosy na platynowy blond. Jeśli chodzi o kolory blond to Joanna jest mistrzem, blondy wychodzą naprawdę piękne. Niestety przy dłuższym stosowaniu niszczy włosy. Wiadomo farbowanie ogólnie niszczy ale Joanna bardziej niż farby innych firm. Kolor utrzymuje się dość długo przy stosowaniu szamponu z tej firmy do włosów farbowanych. Szkoda, że do opakowania nie ma odżywki.

farba do włosów

kolor trwały, intensywny, w całości nie pokrywa siwych włosów, włosy odzyskują blask i delikatność, mocna intensywna barwa. poleciłabym produkt, nie jest wydajny dla włosów długich, przeznaczony dla włosów średniej długości

Oceniam kolor Płomienna Iskra. Farbuję włosy na rudo od maja 2017 r. Na początku zużywałam dwa pudełka do włosów za ramiona. Na długość do ramion i krótsze zużywałam jedno. Rude i czerwone kolory charakteryzują się najszybszym wypłukiwaniem, z drugiej strony niełatwo pozbyć się pozostałości. U mnie kolor był bledszy po dwóch tygodniach, odrosty w kolorze brązowym pojawiały się po ok. dwóch miesiącach. Rok temu farba kosztowała poniżej 6 zł, teraz 6,99 zł (np. w Tesco). W tym tygodniu postanowiłam wrócić do naturalnego koloru i użyłam odcienia Orzechowy Brąz.

Okropna

Oceniam Kolor mroźny brąz,
Nigdy nie kupię nic zanim nie przeczytam recenzji na temat danego produktu. Opinie o tej farbę były całkiem w porządku, większość pisała że ciężko potem jest zejść z koloru. Po farbowaniu kolor piękny, identyczny jak na opakowaniu Juz po pierwszym myciu kolor się trochę wypłukal ale to nic dalej wyglądał ładnie. Po drugim myciu a potem po trzecim było koszmarnie mam na włosach kilka kolorów, jakbym robiła pasemka mam trochę ciemnego brązu, trochę koasztanowego a nawet troche miodowego blondu
Strasznie zniszczyła mi włosy, dwa tygodnie w po farbę prawie nie ma śladu

No niestety..

Jestem rozczarowana,
bardzo lubię kosmetyki z " Joanna "
natomiast farba do włosów nie spełnia swojej roli.
Wybierając farbę koncentruję się na tym by miała idealne krycie a także nie była zbyt mocno drażniąca .
Niestety więcej nie wypróbuję tej farby.

Nie przekonała mnie

Byłam swojego czasu w takim miejscu w swoim życiu, że nie mogłam się obejść bez farbowanie włosów ;-). Regularnie, co miesiąc kładłam coraz to inne odcienie brązu, mogłabym napisać na ten temat całą pracę magisterską... próbowałam przeróżnych marek i odcieni, oczywiście sięgnęłam także po Joannę, skusiła mnie niska cena i dobre opinie w Internecie. Co mi wyszło z tego spotkania?