Cien, Sól do kąpieli 'Mango i makadamia'

Cien, Sól do kąpieli 'Mango i makadamia'

Sole do kąpieli uczynią z każdej kąpieli rytuał relaksu. Ich subtelne zapachy odprężają, a wyciągi z lotosu, trawy cytrynowej, czy alg, połączone z naturalną solą morską, dbają o skórę, tak by była ona miękka i gładka.

w słoiku
w kostce
>250ml
Skóra
normalna
zapachowa

Mango <3

Testowałam już wszystkie sole do kąpieli marki Cien, ale ta zdecydowanie ma najprzyjemniejszy zapach. Mango daje sie czuć przez całą kąpiel, podobnie jak reszta produktów z serii wystarczą 3 zakrętki (chociaż ja daje trochę więcej, aby zapach był bardziej intensywny). Barwi wodę, nie barwi armatury. Minus, że nie utrzymuje sie zapach na ciele, ale za do łazienka przez jakiś czas będzie nam pięknie pachnieć.
I ta cena...

Idelany relaks po ciężkim dniu

Tak lubię po ciężkim dniu zażyć odrobiny relaksu. Ta sól jest do tego stworzona. Pięknie pachnie. Szybko się rozpuszcza w wodzie. Skóra jest nawilżona i odprężona. Daje fajny kolor wody. Ładny stylowy słoiczek. Wystarczy wspypac pod strumień wody jeden korek soli. Nie podrażnia i nie uczula.

Ładny zapach

Dobry produkt, w niskiej cenie. Sól bardzo przyjemnie pachnie mango, co zdecydowanie uprzyjemnia stosowanie produktu. Zapach jest owocowy, dodaje energii. Sól nie jest wydajna. Kosmetyk nie posiada właściwości pielęgnacyjnych. Produkt dostępny w Lidlu. Na pewno jeszcze zakupię sól do kąpieli z Cien.

Sól do kąpieli

Sól kupiłam przy okazji zakupów w Lidlu, duże opakowanie za niewielkie pieniądze. Opakowanie jest dosyć poręczne, cząsteczki peelingu są spore ale rozpuszczają się lód strumieniem wody. Nie oczekiwałam zbyt wiele tym bardziej że do tej pory nie używałam niczego nadzwyczajnego do kąpieli. Wodę z kranu mam miękka sama w sobie dlatego nie wiem czy dzięki soli woda jest miększa. Woda barwi się lekko na kolor soli, zapach według mnie czuć na początku oraz zaraz po tym jak wejdę do wanny. Po wyjściu z wanny niestety nie czuje nic na ciele. Na szczęście nie zostaje żadna warstwa na ciele po której bym czuła się niekomfortowo.
Jest to niedroga sól, która umili wizytę w wannie. Kupię z ciekawości inne zapachy ale nie wiem czy będę z tęsknotą do nich wracać.

Kryształki są dość grube, a ich kolor naprawę wyrazisty. Dobrze rozpuszczają się w wodzie, dają ładny, soczysty kolor. Zapach jest wyrazisty a zarazem delikatny. Zapakowane są w przeźroczyste, plastikowe opakowanie więc widzimy dokładnie ile produktu nam jeszcze zostało.
Aczkolwiek i tak wolę sól do kąpieli z biedronki .

Rewelacja podczas kąpieli

Od zawsze lubiłam używać soli do kąpieli lecz nie zawsze pojawiła się w mojej wannie. Zmieniło się to, gdy odkryłam ten niesamowity produkt. Zagościł w mojej łazience dzięki swojej wydajnośc, a przede wszystkim jakości do ceny. Zapach również mnie urzekł. Podoba mi się to, że jest bardzo łatwo dostępny. Dzięki niemu chwila relaksu jest prawdziwą chwilą relaksu.

Sól za grosze

Sól uprzyjemnia kąpiel. Bardzo ładnie pachnie. Cena niesamowicie niska. Fajna gama zapachów. Dobrze się rozpuszcza w wodzie. Nie powoduje alergii ani podrażnień skóry.

Uwielbiam

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Nawilżenie i regeneracja skóry. Relaks podczas kąpieli.

Opakowanie: Przezroczyste, odkręcane. Widać zużycie produktu. Poręczne, przyjemnie profilowane, łatwo się trzyma.

Wrażenia: Przede wszystkim obłędny zapach. Moim zdaniem jeden z lepszych z serii. te sole znam, kupuję i to zawsze chętnie biorę różne warianty zapachowe będąc w Lidlu na zakupach. Sól ma intensywny zapach, nie tylko w pudełku. Po wsypaniu do wody zapach pięknie unosi siew łazience, na skórze pozostaje jeszcze jakiś czas po użyciu. Barwi wodę na żółty kolor nie barwiąc przy tym wanny. Dobrze się rozpuszcza w wodzie. Nie zauważyłam dodatkowych właściwości regeneracyjnych ani pielęgnacyjnych. Nie przesusza skóry, nie podrażnia i nie uczula. Jeżeli oczekujesz efektów pielęgnacyjnych nie tędy droga, ten produkt tego nie zapewnia. Po użyciu skóra jest po prostu miła w dotyku. Ale doznania aromatyczne podczas kąpieli są niepowtarzalne.

Relaks w łazience

Dobre produkty za grosze zawsze udaje mi się znaleźć w Lidlu. Sól do kąpieli marki Cien jest kolejną perełką z tego dyskontu. Produkt ma przyjemny zapach, szybko się rozpuszcza barwiąc wodę na żółto. Delikatnie nawilża, zmiękcza skórę i umila chwile spędzane w łazience. W moim przypadku nie powoduje podrażnień, chociaż posiada SLES. Opakowanie jest całkiem spore, przejrzyste, posiada zakrętkę która możemy odmierzyć idealną ilość.

Kąpiel w rytmie mango

plusy:
+ ładny słodki zapach, głównie mango
+ dość dobrze się rozpuszcza
+ dobrze barwi wodę

minusy:
- nie ma jakiegoś działania pielęgnującego

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena
+ poręczne opakowanie

cudowny zapach

Uwielbiam ten produkt za prześliczny zapach. Nadaje wodzie delikatny żółtawy kolor. Skóra po kąpieli nie jest napięta ani wysuszona, wręcz jest delikatnie natłuszczona. Opakowanie bardzo wydajne, a dodatkowym plusem jest bardzo niska cena

Cudo

Niedawne odkrycie przy okazji zakupów spożywczych.
Używam już jakiś czas do kąpieli i bardzo polecam.
Oprócz cudownego zapachu, który nie jest duszący a przyjemny i mocno owocowy jest też to sól, która sprawia, że skóra jest mięciutka i przyjemnie wygładzona.
Polecam stosować się do zaleceń producenta o ilości soli , którą użyć do kąpieli.
Jak za swoją cenę jest świetna i lepsza od swoich droższych konkurentów.