Climb 2 Change, Naturalny olej z pestek malin

Climb 2 Change, Naturalny olej z pestek malin

Olej z pestek malin jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) omega-3 i omega-6, w witaminy A i E oraz kwas elagowy, mający właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Olej ten słynie ze zdolności pochłaniania promieniowania UVA i UVB. Można stosować go do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i dłoni. Olej z pestek malin pochodzi z Polski, jest tłoczony na zimno i nierafinowany.

Olejek na wszystko

Działanie tego olejku przeszło moje najśmielsze oczekiwania!
A czego można się po nim spodziewać?
Działanie na skórę:
dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wzmacnia jej barierę lipidową,
chroni ją przed promieniowaniem UVA oraz UVB, a co za tym idzie przeciwdziała powstawaniu przebarwień słonecznych,
poprawia jej elastyczność, spłyca zmarszczki,
przyśpiesza gojenie się ran, poparzeń, odmrożeń,
reguluje wydzielanie sebum,
jest olejem "uniwersalnym" - odpowiedni dla każdego rodzaju cery.
Działanie na włosy i paznokcie:
dodany do odżywki zmiękcza i nawilża suche i zniszczone włosy,
wcierany w skórę dłoni i paznokcie odżywia i regeneruje.
Ma neutralny zapach i może być stosowany samodzielnie, bądź jako dodatek do kosmetyku. Poprawę wyglądu skóry zauważyłam bardzo szybko. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy olej jakiego kiedykolwiek stosowałam.