AA, Seria Intymna, Płyny do higieny intymnej - perfumowane, barwione

AA, Seria Intymna, Płyny do higieny intymnej - perfumowane, barwione

Płyn opracowano na bazie delikatnych składników myjących, łagodzących podrażnienia i przeciwbakteryjnych. Zawarte są w nim także substancje regulujące prawidłowe funkcje błon śluzowych i skóry (witamina A) i regenerujące (d-pantenol, czyli prowitamina B5). Preparat zapewnia uczucie świeżości i czystości oraz skuteczną neutralizację niepożądanych zapachów przez cały dzień.

Testowany dermatologicznie. PH 5,5. Z hypoalergiczną kompozycją zapachową. Testowany w Instytucje Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej.
Występuje w kilku wersjach kolorystyczno-zapachowych:
- Lazurowa świeżość (niebieski)
- Kwitnąca wiśnia (różowy)
- Sekret owocu (zielony)
- Świeży kwiat (perłowobiały)

Uwaga: w związku ze zmianą receptury tego produktu przez producenta, w tym miejscu prosimy oceniać WYŁĄCZNIE wersje tego płynu widoczne na zdjęciu i opisane w zgłoszeniu.
Autorki recenzji innych wersji (bezbarwnej, bezzapachowej w białej butelce, lub wersji fioletowej) proszone są o przeniesienie swoich ocen pod odpowiednie zgłoszenia, które zostały dodane do katalogu i powiadomienie redakcji - wówczas usuniemy Wasze recenzje z tego miejsca

Niebieski (lazurowa świeżość) - naprawdę dobry

Niebieski-lazurowa świeżość

Bardzo delikatny, przyjemnie pachnący, dokładnie oczyszczający produkt do higieny intymnej.

Duży plus za wygodny dozownik.
Sam kosmetyk bardzo wydajny.

Naprawdę godny uwagi :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden po części

OK

Miałam różowy i niebieski. Dokładnie tak jak w recenzji poniżej. Żel jak żel. Myje, nie podrażnia, ładnie pachnie, jest wydajny. Cena w porządku. Opakowanie bez zarzutu - pompka się nie zacina i działa do końca.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Używam i będę używać ;)

Żel jak żel. Używałam 3 rodzai żeli do higieny intymnej: AA (wersja niebieska), Soraya (wersja niebieska) oraz Laktacyd. Jak dla mnie wszystkie działają bardzo podobnie, mnie osobiście żaden z w/w nie podrażnił, a moje odczucia są podobne co do każdego ;)

Plusy:

- bardzo przyjemny zapach
- nie podrażnia
- nie wususza
- pozostawia przyjemne uczucie świeżości
- zawiera kwas mlekowy, który jest bardzo ważny
- jest bardziej gęsty niż rzadki
- dzięki pompce wygodny w użyciu
- jak dla mnie bardzo wydajny
- cenowo przystępny

Minusów nie zauważyłam.

Polecam, bo za tą cenę choćby warto wypróbować ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duuuzo

nie dla mnie

Opisuję płyn w zielonym kolorze.

U mnie się nie sprawdził, gdyż jeszcze dodatkowo podrażnił i uczulił. Swędziało i piekło. Na pewno nie kupię ponownie.

Za to nadaje się do mycia twarzy i rąk, jest wydajny, łatwo dostępny. Jednak wolę sprawdzoną Ziaję bądź Soraya.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe do higieny intymnej, potem do rąk i twarzy

bardzo fajny żel

opisuje wersje soft różową
+ delikatny zapach
super żel-nie wylewa sie,biore tyle ile trzeba
nie podrażnia
deliaktnie nawilza,obie dziurki na dole tez ;P
wydajny,300ml starcza na dlugo
posiada kwas mlekowy a to wazne
mimo ze perfumowany-nie uczula nic a nic,a wiem cos o tym

- mogliby troszke zejśc z ceny albo robic częsciej jakies promocje ;)

Używam tego produktu od: prawie rok,
Ilość zużytych opakowań: 2 cale po 300ml

Same zalety! Łagodzi podrażnienia!

SAME Zalety!
-w przypadku dużego podrażnienia i problemów ze skórą w okolicach intymnych szybko poprawił moją kondycję! Nie podrażnia, a łagodzi!
-szybkie uczucie czystości i świeżości
-niska cena i ładne opakowanie z różową zawartością ;-)
(Stosuję wersję różową)
-duża wydajność (starcza na długo)
-wygodna żelowa konsystencja i miły (dość neutralny) zapach

Cudo

Ten produkt od dawna był moim nr 1.wydajny,niebieski pozostawia uczucie świeżości a przede wszystkim łagodzi nie podrażnia.Jedyne przeciw to niska cena.Polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opak

Nie bardzo

Nie podszedł mi ten płyn:
-po użyciu jego czuję dyskomfort
-lekko mnie podrażnia
-chemiczny zapach
Plusem jest że daje na długo odświeżenie.
Ogólnie nie polecam są lepsze produkty w niższej cenie.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Najlepszy w tej kategorii

To jedyny płyn/żel do higieny intymnej, któremu jestem wierna. Czasem próbowałam zamienić go na inny, np. Nivea lub Soraya, ale z ulgą wracałam do AA, pozostałe po prostu nie działają tak doskonale.

Zalety:
+ piękne zapachy, łagodne, nie "sztuczne" nie drażniące
+ mały wybór kolorów, za to te, które są, mnie wystarczą, bo są śliczne
+ to JEDYNY żel do higieny intymnej, po którym nic mnie nie swędzi i nie piecze
+ wyjątkowo wydajny
+ cena - zważywszy na ilość i wydajność produktu, to się opłaca :)
+ konsystencja - płyn nie przecieka między palcami
+ bardzo wygodny dozownik, idealnie da się nałożyć dzięki niemu odpowiednią ilość żelu, a system działa tak dobrze, że płyn nie "zostaje" w butelce i się nie marnuje
+ producent, o ile wiem, jest polski, i kupując ten płyn mam satysfakcję, że wspieram rodzimy rynek i daję ludziom pracę :)

Minusy:
?
brak minusów

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie da się zliczyć. To mój KWC :)

Nic innego nie uzywam

Juz od ladnych paru lat go stosuje i jestem bardzo zadowolona. Ladnie pachna, nie podrazniaja, a to jest najwazniejsze. Do mydla tego napewno nie mozna porownywac bo mydlo jest zbyt agresywne do pielegnacji miejsc intymnych. Te plyny sa testowane i przebadane dermatologicznie w Instytucie Poloznictwa i Chorob Kobiecych. Niebieski to moj faworyt. Opakowanie estetyczne, dodatkowy plus za pompke. Szkoda, ze taki maly wybor zapachow.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super :)

Jest to mój pierwszy żel do higieny intymnej, dlatego nie mam wielkiego porównania, ponieważ wcześniej nie uważałam, że coś takiego jest mi potrzebne. Teraz zmieniłam zdanie- ten żel jest genialny :) Po pierwsze- skończyły się wszystkie moje przygody i problemy z podrażnieniami, jakimś pieczeniem czy swędzeniem miejsc intymnych- po prostu płyn zadziałał na nie kojąco ;) Po drugie- nic a nic nie szczypie, nie podrażnia- rewelka. Ma ładny zapach i fajną konsystencj, nie pieni się. Mega wydajny. Czuję że ten płyn kompleksowo zajmuje się pielęgnacją moich miejsc intymnych ;) jakkolwiek by to nie brzmiało ;) i tyle mi wystarczy. :)

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni

Super jakośc za rozsądną cenę

Próbowałam wielku płynów do higieny intymnej,ale AA zdecydowanie z nim wygrywa.Ma delikatny,nie drazniący zapach,konsystnncję galaretki,praktyczny dozownik.Do tego jest bardzo wydajny.Przy codziennym uzywaniu starcza na ok 3-4 miesiące.Delikatnie łagodzi podrażnienia.
I na koniec - mi bardzo odpowiada turkusowy kolor płynu :):):)

Używam tego produktu od:kilku lat