Venus, Mgiełka do ciała samoopalająca z drobinkami złota

Venus, Mgiełka do ciała samoopalająca z drobinkami złota

Mgiełka pozwala uzyskać efekt pięknej i naturalnej opalenizny bez smug. Dzięki zawartym drobinkom złota dodatkowo rozświetli ciało, nadając mu promienny wygląd.

samoopalacze do ciała
koloryzujące
z pompką
100 – 250ml, 50 - 100ml
normalna

taka sobie

więcej nie kupie :) chciaż efekt jest po kilku minutach to ....:

ZALETY:
- cena
- konsystencja
- łatwość używania

WADY:
- nierówno opala
- wychodzą plamy bądź zacieki
- trzeba czekać jak dobrze wyschnie bo będą plamy

Opalone ciało

Jest to mój ulubiony produkt z wersji brazujacych przerobilam dużo balsamów itp mgiełka daje ładny odcień opalenizny trzeba trochę starań by nałożyć ja dobrze ja to robię po peelingu ciała na suchą skórę psikam na ciało i kolistymi ruchami rozprowadzam efekt jest po krótkiej chwili opalenizna nie jest pomarańczowa można stopniowac efekt wedle gustu żadnych drobinek na ciele nie widzę zapach hmmm nie wiem jaki po chwili znika jak każdy produkt brazujacy niestety barwi jasne ubrania i stopniowo schodzi podczas kąpieli kiedy zaczyna być nie równomierny robię peeling i jest ok prosta obsługa dobry na tzw wielkie wyjście gdy to okazuje się ze jednak ciało jest zbyt blade

lipa

Latem jej używałam , zostało mi jej jeszcze do teraz. Na pewno jest wydajna. Plus to również bardzo niska cena . To tyle jeśli chodzi o zalety mgiełki samoopalającej do ciała z drobinkami złota.
Minusów jest znacznie więcej. Produkt w ogóle nie opala , zostawia gdzie nie gdzie jakieś plamy, w słońcu można zauważyć drobinki mieniące się na skórze, nic poza tym .
Dla mnie mgiełka jest niewygodna w użytkowaniu co prawda szybko sie wchłania, ale wydobycie produktu z butelki to tragedia. Nie ma sensu torturować się bublem . Więcej dobrego zrobi zwykły balsam brązujący niż ta mgiełka.

Ciężki temat

Mgiełkę kupiłam ponieważ potrzebowałam preparatu delikatnie opalającego do moich białych nóg. Miałam nadzieję na łatwą aplikację, delikatne opalenie a bonusem miały być drobinki złote.
Buteleczka z atomizerem jak najbardziej spoko. Zapach produktu - jak dla mnie neutralny, ani fajny ani wkurzający. Nakładanie - według mnie dosyć wodnista konsystencja która nie wchłania się od razu. Trzeba się napracować.
Efekt - mimo starannego nakładania może zostawić smugi. Kolor bardzo delikatny i ładny. Drobinki jak dla mnie ni robią furory bo ich nie widać.
Reasumując. Produkt ma swoje minusy, ale kolor i efekt jaki się uzyskuje dzięki niemu jest wart starań.

Zaskoczenie

Wzięłam ją jako mgiełkę na plaże by nadać skórze trochę blasku.
Pozytywnie mnie zaskoczyła.
Drobinki lekko rozświetlają skórę, nie osypują się na ubranie.
Cudowny, lekko owocowy zapach.
Nawilaża skórę.
Daje zadowalające efekty ale trzeba dobrze rozprowadzić po skórze bo u mnie zrobiła plamki.
Dobry produkt jak za taką cenę.

Spoko

A ja tam lubię jak się wszystko świeci i jest to dla mnie poręczny produkt który spokojnie zabieram wszędzie. Czy jest samopalajaca? Raczej uwydatnia opalenizne drobinkami. Jest dwufazowa a po wstrzasnieciu wcale nie jest tłusta jak się wydaje przez opakowanie.

Nie nie nie !!

Skusiłam się na zakup tego produktu, ze względu na wielkość opakowania oraz drobinki złota. Myślałam, że będzie to idealny produkt na wielkie wyjścia, który lekko opali i do tego rozświetli skórę. Niestety albo nie opala wcale albo robi okropne plamy. Złote drobinki wydobywają się nierównomiernie. Jedyny plus to bardzo ładny zapach.

Szajs

Kupiłam bo potrzebowałam małą buteleczkę z "psikaczem". Ale skoro ma zawartość, to pomyślałam czemu nie spróbować. I to był błąd. Zapach super. Nic poza tym. Plami i ma brzydki kolor. Nie polecam.

Nie jest zła

To produkt trochę kontrowersyjny i przyznam, że najpierw go kupiłam i przed użyciem poczytałam opinie i byłam przerażona. Czytałam, że ta mgiełka robi straszne plamy a kolor jaki daje to pomarańcz. Jednak to też najlepszy przykład na to, że każdemu sprawdza się co innego bo ja z tej mgiełki jestem zadowolona. Daje mi ładny odcień, plam też nie zauważyłam ale fakt, że jestem bardzo ostrożna przy nakładaniu i tutaj mniej daje więcej. Może dlatego mi się sprawdza, bo nie nakładam jej przez kilka dni pod rząd tylko raz na jakiś czas, jak już widzę, że się zmywa. Nie wiem, czy po nią sięgnę ponownie bo mam sprawdzony balsam z którego jestem bardziej zadowolona, ale na pewno wykorzystam ją do końca.

Delikatny zapach to jedyny atut tego produktu.

Nie zauważyłam żadnego efektu samoopalania. Jedyne co to delikatnie skóra się błyszczy, (nie tak chamsko jak myślałam) drobinki w opakowaniu wyglądają na dość duże. Delikatny zapach to dla mnie mega plus. Nic mnie nie zaskoczyło w tym produkcie, chociaż liczyłam na wielkie WOOOW. Duży minus za mała pojemność(nie mam pojęcia nawet czy są większe opakowania). Moje zainteresowanie tym produktem zakończyło się po pierwszym użyciu

Słoneczko ładnie tańczy, ma kolor pomarańczy! ;)

Jakby tutaj zacząć... nie bez powodu umieściłam w tytule fragment piosenki o jakże wymownej nazwie ''Pomarańczowe lato''.
Z mgiełką do ciała Venus pomarańczowe staje się wszystko. Nie tylko lato, ale i dowolna pora roku (w zależności od tego, kiedy dostaniemy zaćmienia umysłu i TO kupimy), pomarańczowe stają się nogi, ręce, plecy, brzuch....co tylko zechcecie, a raczej - co tylko zostanie potraktowane tym produktem.

Zaczyna się nieźle. Małe, urocze upakowanie (fajne na wyjazdy, moja pierwsza myśl - dziś myślę ''Broń Panie Boże!!!''), w złocistym, a więc wakacyjnym kolorze. Atomizer fajny, psika mgiełką, a nie wodospadem, choć do góry nogami niestety się zacina. Złociste drobinki - efektowne, szkoda, że na skórę się nie dostają, zostają za to na ściankach buteleczki. Zapach - egzotyczny, troszkę kojarzy mi się z mgiełką do ciała Farmony. Trwały, skutecznie zakrywa smrodek DHA i alkoholu, który niestety jest i to w dodatku wyżej niż składnik nadający kolor :D. Może to taka niespisana sugestia, że można to wypić, gdy zobaczymy się w lustrze po aplikacji? Być może, ja żałowałam, że nie miałam drinka pod ręką...a najlepiej dwóch.

Aplikowałam następująco: na suchą, oczyszczoną skórę, uprzednio wydepilowaną oraz wypeelingowaną (dobę przed upiększaniem) spryskiwałam tym produktem. Niezwykle łatwo go rozsmarować, wchłania się niemal od razu i nie zostawia lepkiej warstwy, jedynie zapach egzotycznych owoców.
Wskoczyłam w piżamę i poszłam spać, nieświadoma faktu, że oto skazuję się na dość ekscentryczny wizerunek.

Rano obudził mnie dziki śmiech mojego ukochanego. Dosłownie zwijał się i płakał, po czym na moje pytające spojrzenie przytachał lusterko. Moją reakcją było najpierw staropolskie :''O...k....''. Później dołączyły inne wiązanki łaciny podwórkowej etc. Dziewczyny, ja nie wyglądałam jak pomarańcza, tylko jak DYNIA. Moja skóra miała dyniowy odcień i to nie żart. Cholerny wściekły, czerwony pomarańcz. Rzecz jasna, mądra ja posmarowała i facjatę, więc mój nowy look pretendował do wystąpienia jako Indianin Roku 2018. Klęłam, płakałam, próbowałam się tego pozbyć wodą utlenioną, sokiem z cytryny, spirytusem, peelingiem, w akcie desperacji i zmywaczem do paznokci. Zeszło tak gdzieś o jeden, góra dwa tony, to znaczy po tak intensywnych zabiegach przypominałam miss solarium i dyskoteki w remizie.
Całe szczęście, że nie musiałam nigdzie wychodzić, ale bite 5 dni się cholerstwo trzymało.

Dobrze, że toto jest okrutnie niewydajne i że uczulenia nie miałam, ale szczerze Wam powiem, że w życiu nie miałam takich cyrków z samoopalaczem - a doświadczenie mam, zużyłam ich sporo, do tego mam ciemną karnację.

Nie, nie i nie. Najgorszemu wrogowi bym tego nie dała (nie licząc teściowej).

Nie polecam

Kupując ten produkt nie doczytałam i myślałam, że jest to zwykła mgiełka ze złotymi drobinkami. Jakie było moje zdziwienie jak randomowo popsikałam sobie nią nogi :D Tak czy inaczej po tym incydencie doczytałam etykietę ;) i postanowiłam tej mgiełce dać szansę jako kosmetyk, który nada mi lekki odcień opalenizny. Zrobiłam peeling i nawilżyłam skórę (jak zawsze przy tego typu kosmetykach) i okazało się, ze jest jeszcze gorzej. Koszmarny odcień pomarańczu i w dodatku nierównomiernie schodził. Stanowczo odradzam. Nawet nie próbowałam innych aplikacji, bo już sam kolor mnie odstraszył.