Wet n Wild, Mega Clear Mascara (Transparentny tusz do modelowania brwi i rzęs)

Wet n Wild, Mega Clear Mascara (Transparentny tusz do modelowania brwi i rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Transparentny żel do pielęgnacji brwi i rzęs. Dzięki proteinom soi i wit.E odbudowuje, odżywia i wzmacnia nawet najbardziej delikatne włoski. Oswaja niesforne brwi . Stosowana na rzęsy ochrania ich kolor.

żele do brwi

do niczego

Jedynymi zaletami żelu są niska cena i ok szczoteczka. Jest mega wodnisty, w ogóle nie układa brwi, nie trzymają się. Wyglądają po nim jak mokre, rozpuszcza kolorowy produkt pod spodem.

Średni

Na pewno nie utrzyma w ryzach gęstych brwi. Ja stosuję go po pomalowaniu cieniem, w celu ich utrwalenia. Trzyma się kilka godzin i to jest na plus. Jednak nie jest to żel po który sięgnę w przyszłości, ze względu na to że nie można nim modelować ułożenia włosków.

Jest ok

Żel jest całkiem ok. Można go stosować jako utrwalenie makijażu brwi- i tak ja go stosuję. Mam dość ciemne brwi dzięki czemu wystarczy mi żel żeby je ułożyć, ten sprawdza się świetnie. Utrzymuje się kilka godzin. Moja ocena to 7/10

maxiporażka

W sumie jest to produkt, który mnie ostatecznie utwierdził w przekonaniu, że jedna z popularniejszych jutjuberek (maxinaczka) robi sponsoringi i jest niewiarygodna.
Jako fanka mega utrwalenia brwi polecała masakrę w jednym z odcinków.
Akurat w przypadku takiego produktu nie wchodzą zmienne jak w przypadku podkładu itp. Albo utrwala i po prostu działa albo nie.
A ta masakra nie działa. Nie utrwala (a tym bardziej nie mega utrwala), Taka woda w żelu.

Żelowy modelator i baza pod tusz do rzęs

Naprawdę fajny tusz do rzęs i brwi!
Używam go zarówno jako bazę pod tusz do rzęs (nadaje się do tego idealnie), jak i stosuję go niekiedy bez niczego więcej, kiedy zależy mi na naturalnym look'u.

Bardzo ładnie układa rzęsy i je wydłuża. Szybko zasycha, dlatego aplikując na niego jeszcze inny tusz trzeba to zrobić od razu.

Używam go również do układania brwi, ale zauważyłam, że na nich tak sobie się utrzymuje, tworzy bardziej taki delikatny, naturalny efekt- nie przeszkadza mi to, bo nie zależy mi jakoś specjalnie na mocno usztywniającym żelu.

Jest tani, łatwo dostępny i wydajny. Właśnie skończyłam swoje pierwsze opakowanie i kupuję kolejne. :)

Jak dla mnie może być :)

Mam ten żel od tygodnia a kupiłam go z ciekawości i ze względu na cenę, była promocja :). Żel używam tylko do brwi , na rzęsy nakładam codziennie odżywkę z Eveline. I tak produkt ma szczoteczkę wielkości tuszu do rzęs, jest przezroczysty, i raczej nie ma zapachu ( słaby zapach ) , który by nas od niego odpychał . Opakowanie ma pojemność 8,5 ml to tyle co niektóre tusze i z tego co widzę to wystarczy na długo, bo po tygodniu jakiegoś zużycia nie zauważyłam. Co do układania włosków ,jest to raczej delikatny efekt, ale brwi się trzymają na swoim miejscu ale nie są sztywne i efekt na pewno utrzymuje się dobre kilka godzin. Nie zauważyłam też jakiegoś kruszenia się produktu czy zostawiania jakiś białych nalotów po wyschnięciu. Zmywa się go dobrze. Nie wiem jak produkt się zachowa przy używaniu z innymi kosmetykami ponieważ na razie używam go na gołe brwi, jak to przetestuje to dodam opinię. Co do pielęgnacji, używam go na razie tydzień więc efektów nie zauważyłam spektakularnych, ale włoski ładnie się błyszczą, wyglądają na odżywione. O efektch pielęgnacyjnych napiszę później może tak po miesiącu stosowania produktu. Czy go kupię jeszcze to nie wiem , zobaczę jak się będzie sprawdzał przy dłuższym stosowniu :)

Taki sobie

Używam go do utrwalenia kształtu brwi. Średnio wywiązuje się z tego zadania, trochę pomaga, ale miewałam żele, które usztywniały mocniej.
Ma dziwną konsystencję, niby to żel, ale jest tak jakby suchy, nie czuję, że go nakładam i wobec tego stosuję w zwiększonej ilości (w stosunku do innych tego typu produktów).

Żel.

Żel zakupiłam z ciekawości, zobaczyłam w drogerii i postanowiłam spróbować. Byłam ciekawa efektu ponieważ nigdy nie używałam tego typu produktów, chciałam sprawdzić jak będzie sprawdzał się u mnie. Żel dobrze utrwala brwi i rzęsy. Wygładza je. Umacnia. Usztywnia. Makijaż zostaje utrwalony. Nie ma problemu ze zmyciem go wieczorem. Każdy płyn do demakijażu sobie z nim poradzi. Żelu nie używam codziennie, używam tylko wtedy kiedy chce utrwalić mój makijaż. Jestem ciekawa czy produkt by się sprawdził by umocnić henne pudrową na brwiach. Jednak jeszcze tego nie próbowałam. Ogólnie produkt oceniam na 5, nie zauważyłam wad tego produktu, jednak uważam że nie jest jakos specjalnie potrzebny w codziennym makijażu.

super

Ten produkt kupiłam z myślą o dniach bez makijażu aby delikatnie podkreślić brwi. Nie używam go do rzęs. Świetnie utrwala włoski przez cały dzień. Efekt jest super naturalny i długotrwały. Zachęciła mnie bardzo niska cena. Używam go również gdy mam makijaż, jednak produkt się brudzi od innych kosmetyków. Ogólnie bardzo polecam. Jest wydajny. Gdy kupię go ponownie wypróbuję go na rzęsach.

Dobry produkt do utrwalania brwi

Zwyczajny, przezroczysty żel do brwi. Dla osób w mojej sytuacji(gęste brwi, brak potrzeby jakiegokolwiek ich makijażu z wyjątkiem "przytrzymywania" ich na miejscu bezbarwnym żelem), zdecydowanie idealny produkt. Stosunek ilości produktu do ceny jest satysfakcjonujący- opakowanie za 15 zł starcza mi na 2 miesiące.

W sam raz na raz

Z pewnością zużyję ten produkt do końca, ale raczej nie kupię go ponownie.
Żel dobrze utrzymuje włoski, ale nie robi takiego efektu sztywności cukrowego lakieru. Natomiast robi efekt brwi Dziadka Mroza, bo zostawia białawy nalot na końcach włosków :D Trzeba być więc bardzo ostrożnym przy nakładaniu :) Oprócz tego brwi są bardziej trójwymiarowe i naturalne dzięki połyskowi (używam pudrowej kredki do podkreślania kształtu), a żel jest wydajny.
Oczywiście żel okropnie się brudzi od brwi z nałożonym produktem kolorowym, ale to normalne. Po dwóch tygodniach wygląda jak zastana woda po pierogach :D
Nie kupię go ponownie z powodu dziadka Mroza, raczej będę szukała dalej. Niemniej jednak po tym, jak nauczyłam się współpracować z tym produktem, jestem zadowolona i nie muszę się zmuszać do używania tego żelu.

Moje brwi w końcu ujarzmione

Żel służy mi do utrwalania brwi po nałożeniu cieni. Sprawdza się w tej roli naprawdę dobrze. Włoski długo trzymają się w ryzach. Wcześniej żaden żel drogeryjny nie mógł ich poskromić i lądował w koszu, a ten jest ok :)
Poza tym, kiedy jestem w domu i nie maluję brwi to używam go jako odżywki. Cały dzień brwi wyglądają świeżo i są na swoim miejscu.
Jestem na tak.