Oriflame, Eleo, Dry Hair Oil (Suchy olejek w sprayu do każdego rodzaju włosów)

Oriflame, Eleo, Dry Hair Oil (Suchy olejek w sprayu do każdego rodzaju włosów)

Lekki, jedwabisty olejek do włosów. Zawiera naturalne olejki: arganowy i różany, a także łopian i witaminę F. Odżywia i odbudowuje włosy od wewnątrz, wzmacnia je, nawilża i wygładza. Może być używany zarówno na wilgotne, jak i suche włosy. Odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Polecany do włosów suchych i zniszczonych.

olejek
regenerujące / odbudowujące, wygładzające, nawilżające
w sprayu

Całkowicie na nie

Jestem w szoku jak może to działać. Może komuś z grubszymi włosami, nie wiem sama. Do zakupu zachęciła mnie siostra, która stwierdziła, że olejek tak jej wygładza włosy, że zawsze wszyscy myślą, że przedłużyła sobie włosy! Serio? Pomyślałam od razu co to za cudo musi być i od razu zakupiłam, później sobie dopiero pomyślałam, że przecież mogłam ją poprosić o odlewkę kosmetyku i zobaczyć czy przypadnie moim włosom.
No jestem całkowicie na nie. Robiłam kilka podejść i czy nakładałam na suche, czy mokre było to samo, nie ważne czy niewielka ilość czy lekko więcej, zawsze kończyło się tak samo, Włosy tłuste, na pewno nie wygładzone po nałożeniu od razu kierunek łazienka i mycie. Ehh Kosmetyk jest dość drogi, może powinien być w mniejszych buteleczkach.. Szkoda zachodu, pieniędzy i włosów.
Cała butelka wylądowała w koszu bo szkoda nerwów. Nie polecam.

ZALETY:
nie ma zalet

WADY:
cena
jakość nie powala
obciąża i bardzo tłuści włosy
na pewno nie wygładza

Rzadki

Konsystencja olejku jest rzadka. Zapach delikatny i przyjemny. Ja go lubię, Tylko zauważyłam , że bezpieczniej jest go nakładać na suche włosy. Bo nie ejst zbyt lekki. Trzeba uważać żeby nie przedobrzyć, Ale nałożony w odpowiedniej ilości jest super. Ja stosuję z umiarem i nie obciąża włosów. Włosy są miękkie, gładsze w dotyku. Olejek dba o ich stan, pielęgnuje. Jest dobry na końcówki. Czasami nakładam większa ilość na noc , następnego dnia myję włosy - Dzieki temu są wyraźnie bardziej błyszczące i nawilżone. Mam już resztkę. Cena dość wysoka, ale produkt jest na prawdę wydajny. Opakowanie to szklana buteleczka. Jestem na tak. Ale ze względu że mamy tyle olejków i produktów pielęgnacyjnych na rynku , które chcę wypróbować to nie wiem czy kupię ponownie. Jedynie tylko wtedy jak będzie w super promocji.

NIE!

Przyznam, że mocno zdziwiły mnie tak pozytywne recenzje tego kosmetyku, bo dla mnie to bubel totalny.
Podejść do tego kosmetyku miałam kilka w odstępie kilku miesięcy, jego aplikacja czy to na suche czy na mokre włosy kończyła się zawsze porażką. Jedno, dwa psiknięcie sprawiały, że włosy wyglądały jak nie myte od miesiąca. Włosy sklejały się w strąki i konieczne było ich ponowne mycie.

Nie zauważyłam żadnych plusów tego produkty.

Kupiony w: U konsultantki

Jeden z lepszych olejków do włosów jakie miałam.
Moje wlosy mają tendecję do tego, że łatwo je obciążyć, Nie odpowiednie kosmetyki sprawiają, że szybciej się przetłuszczają oraz są przyklepane.
A jednoczesnie są suche i zniszczone i ten olejek mi wlaśnie najlepiej przypadł do gustu.
Włosy po nim delikatnie pachną, nie są obciążone i świetnie się rozczesuja. Używam go zazwyczaj na mokre włosy.

polecam serdecznie

Olejek pozytywnie zaskoczył mnie swoim działaniem. Włosy po jego użyciu są błyszczące i gładkie przypominające tafle lodu. Produkt nie przetłuszcza włosów, choć miałam takie obawy. Zapach jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach.

Dobry olejek!

Olejek jest bardzo fajny, przywraca włosom blask. Włosy stają się lepsze dzięki niemu, mniej podatne na zniszczenia. Olejek kosztuje około 25 złotych.

Bardzo dobry produkt

Dostałam go od koleżanki której nie służył ale jak dla mnie jest bardzo dobry. Mam cienkie i zniszczone włosy. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu nawilża moje włosy ale ich NIE OBCIĄŻA. Włosy są gładkie i lekkie. Trzeba uważać z dozowaniem żeby nie "przedobrzyc". Jedyny minus to wydajność w stosunku do ceny. Kosztuje około 30 zł a ja 1/3 butelki zuzylam w 1,5 tygodnia.

fajny

Mimo że jest to suchy olejek, trzeba z nim uważać jak z każdym innym olejkiem, żeby nie przeciążyć sobie włosów. Przyjemnie pachnie. na moje średniej długości włosy wystarcza dwie pompki, żeby dodać im blasku. Włosy są po nim miękkie i gładkie. Mam włosy kręcone i suche.