Enilome Healthy Beauty, Dermopurivum, maseczka oczyszczająca z glinką

Enilome Healthy Beauty, Dermopurivum, maseczka oczyszczająca z glinką

Maseczka oczyszczająca z glinką. Intensywnie oczyszcza + stymuluje dotlenienie skóry.

Redukcja sebum o 26% po 4 tygodniach stosowania
Regeneruje, oczyszcza i wygładza, dzięki czemu skóra nabiera blasku i promiennego wyglądu
Olej arganowy i kwas hialuronowy poprawiają napięcie i elastyczność skóry

Działanie potwierdzone badaniami aparaturowymi

Efekt: Intensywnie oczyszcza, nawilża i stymuluje dotlenienie skóry.

Składniki aktywne:

klasyczne
nawilżające, oczyszczające
w tubie
<50ml, 50 – 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Illite, Glycerin, Titanium Dioxide, Panthenol, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Propylparaben, Hyaluronic Acid, Citric Acid.

Dla mnie bomba!

Maseczka pozornie wyglądająca na półce aptecznej, nic bardziej mylnego. Ta maseczka jest rewelacyjna! Przede wszystkim świetnie oczyszcza skórę w trakcie jej regularnego stosowania ( ok. 2 razy w tygodniu) moja skóra stała się bardziej wygładzona, nawilżona, a skóra jakby dostała blasku. Maseczka nie zastyga, nie podrażnia nawet skóry wrażliwej. Polecam!

Świetna!

Nigdy nie przepadałam jakoś bardzo za glinkami, więc ta leżała z poltora tygodnia zanim postanowiłam ja spróbować. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Głównie dlatego, że nie zasycha. Bez względu na to jak długo będziemy mieć ją na twarzy Glinka będzie taka sama jak przed nałożeniem. Jest to połączenie nawilzajacej maseczki i glinki, przez co super działa na twarz. Fantastycznie ja nawilża i wygładza, a do tego dogłębnie oczyszcza. Jest bardzo delikatna i nie podrażnia. Poza tym zawsze biorę z niej tyle ile chce produktu, a nie musze się martwić ze mi braknie czy zostanie bo w saszetce jest 6ml. Cudo, polecam!

lubię :)

Bardzo lubię maseczki z glinką, kiedy zobaczyłam tą za ledwie kilkanaście złotych, to musiałam wypróbować :) No i okazała się naprawdę świetna. Jest wydajna, dobrze się nakłada i równie dobrze zmywa. Używam jej teraz regularnie raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Skóra mi się po niej mniej świeci, nie pojawia się tyle zaskórników co kiedyś. Fajne jest też uczucie po zmyciu maseczki, bo po innych zdarzało się, że skóra była sucha i ściągnięta, a po tej nic podobnego się nie dzieje. Ogólnie skóra jest dobrze oczyszczona i wygładzona. Na pewno będę używać jej nadal.

Super!

Szukałam dobrej maski do twarzy, która zawalczy z moja tlusta cera. Naprawdę mi przeszkadza, bo po nałożeniu pudru jest ok, po 30 minutach już nie. I świece się na czole, nosi i brodzie. Wredna strefa T. Testowałam sporo masek i nie byłam z każdej zadowolona. Tę kupiłam z ciekawości chęc przetestowania. I okazalo się że bylo warto. Od razu zaskoczyło mnie to, że nie tworzy skorupy na twarzy po nałożeniu a po ściągnięciu twarz nie jest ściągnita, napięta. Wręcz przeciwnie, miła w dotyku, promienna. Daje 4 gwiazdki, bo po nałożeniu jej na twarz mam wszystko upaćkane. Ale ogólnie warto ją wypróbować. Nakładam ja raz, czasami dwa razy w tygodniu.

jestem zadowolona

Nie mam typowo tłustej skóry, jednak z tendencją do przetłuszczania w strefie T, wiadomo czoło nos i broda. Ta maska sprawdza się u mnie bardzo dobrze, bo nie tylko zmniejsza wydzielanie sebum, ale też odświeża i delikatnie nawilża skórę. Dla mnie to bardzo dobre połączenie. Po jej użyciu mam wrażenie, że moja skóra jest bardziej promienna, nabiera zdrowszych kolorów. Kiedyś nie lubiłam regularnie używać masek, dzięki efektom jakie daje ta maseczka do twarzy, przekonałam się, że warto. Do tego naprawdę rewelacyjna cena.

Krok w dojrzałe życie ;)

Jako, że powoli wchodzę w okres cery bardziej dojrzałej bo 30 letniej to nie lubię w maseczkach uczucia ściągania skóry. Ta maseczka Enilome nie wysycha, a co za tym idzie nie napina skóry. Ze względu na to nadaje się do cery w każdym wieku co jest jej dużym plusem. Ma przyjemny, ale nie intensywny zapach glinki i miły dla oka karmelowy kolor. Pomimo, że przeznaczona jest do cery tłustej, a nawet trądzikowej to świetnie sprawdza się również przy mojej przesuszonej. Odczuwalnie oczyszcza i dotlenia pozostawiając skórę miękka w dotyku, nawilżoną i widocznie promienną. Daje jej 4 gwiazdki, bo nie lubię zmywać maseczek tego typu, no ale nie można mieć wszystkiego ;)

Mega fajna maska

Uwielbiam maseczki z glinką, bo twarz po nich wygląda o niebo lepiej. A że mam problem z cerą to od razu sięgnęłam po tę nowość. Skład mnie mega pozytywnie zaskoczył, jest olejek organowy - spory plus. Po nałożeniu jej na twarz nie mam skorupy po kilku minutach, nie czuje też takiego ściągnięcia. a zazwyczaj tak bywało. Łatwo się zmywa, a twarz po niej jest nawilżona i promienna :) Aż szkoda podkładu nakładać. Maseczka warta kupienia i stosowania, bo po kilku tygodniach widzę różnicę na twarzy. W zestawie z resztą produktów tej firmy naprawdę efekt jest super :)

Maseczka warta sprobowania

Dostałam ją w prezencie od mamy i byłam dość neutralnie do niej nastawiona do momentu, aż jej nie spróbowałam. Muszę przyznać, że efekty mnie zaskoczyły. W składzie ma glinkę śródziemnomorską, kwas hialuronowy, olej arganowy i panthenol - a taki skład już wiele mówi. Maseczka ma działanie oczyszczające, nawilżające i stymuluje dotlenienie skóry. Nakładam ją na umytą i osuszoną skórę twarzy, a po około 10 minutach zmywam. Nie powoduje ściągania skóry, więc to na plus. Dostępna jest w tubce 50ml za około 11zł, a jest dość wydajna bo nawet po kilku użyciach nadal ją mam.

Dobra maseczka i fajne efekty

Po porodzie próbuję dojść do ładu z moją skórą. Skusiłam się na ta maseczkę, bo obiecywano fajne działanie i się nie zawiodłam.

Ale do sedna. Przede wszystkim spodobał mi się olejek arganowy w składzie, a ostatnio lubię takie dodatki do kosmetyków. Maseczka nie tworzy skorupy na twarzy, nie wysycha na wiór, jak wiele maseczek z glinka.

Skóra po niej jest napięta, co dla mnie jest dużym plusem. Zapach całkiem przyjemny, łatwo się nanosi i bezproblemowo zmywa.

Co do efektów.
Przy regularnym stosowaniu zdecydowanie widać, że skóra jest mniej świecąca i jakby bardziej dotleniona.
Powiedziała bym nawet, że mam mniej czarnych syfków, czy tam zaskórników.

Jestem zadowolona.

Dobra glinka

Nie powiem żebym ją bardzo polubiła, ale sprawdza się na mojej skórze. Najbardziej podoba mi się w niej to, że nie zastyga i nie tworzy skorupy. Bardzo łatwo się przy tym zmywa i nie wysusza skóry. Widać odświeżenie i delikatnie oczyszczenie skóry. Wygląda jak glinka, tylko jest bardziej kremowa. Bardzo dobrze się rozprowadza. Kolor błotka, typowy dla masek z glinką.
Naprawdę godna uwagi maseczka.

Polecam maseczkę

Bardzo dobra maseczka. Mi osobiście podpasowała, bo przy regularnym stosowaniu odczuwam zmniejszenie produkcji sebum i mniej się świecę w ciągu dnia. Poza tym skóra nabrała zdrowego, promiennego wyglądu i jest teraz taka elastyczna.
Polecam ten produkt i polecam także regularne stosowanie go - wtedy są super efekty.