Barwa, Talia Fitness, Kostka wyszczuplająco - masująca z dodatkiem naturalnych alg (stara wersja)

Starannie połączone naturalne składniki ze sproszkowanymi algami morskimi, które są źródłem soli jodu, wapnia i magnezu z dodatkiem glicerynowego mydła - pozwoliły na stworzenie myjącego preparatu do walki z cellulitem i rozstępami. Użyte w nim substancje głęboko nawilżające uelastyczniają i energiuzują skórę.
Działanie: Unikalne połączenie i zamknięcie w kostce bioskładników z drobinami masującymi, pomaga w usuwaniu objawów cellulitu, rozstępów, poprawia jędrność skóry. Regularnie stosowana kostka dzięki właściwościom masującym poprawia ukrwienie w tkance podskórnej, ujędrnia i odświeża skórę.
Wskazania: W profilaktyce antycellulitisowej i do pielęgnacji ciała (ramion, ud, pośladków) oraz miejsc dotkniętych zmianami.

zbędne

mydełko kupiłam z ciekawości i uzyłam tylko kilka razy, cięzko mi było znieść to okropne drapanie, tylko się wystraszyłam, że nadmiernie uszkodzę skórę, kolorek zielony w ciapki ( drobiny ścierające) wygląda dosyć przyjemnie, zapach nieciekawy, ogólnie to można się obejść bez takich wynalazków, nie wiem może kiedys do niego wrócę, jak narazie leży nieużywane na wannie :o)

Fajna jako peeling

Powiem szczerze, ze efektu wyszczuplenia po tej kostce nie widzialam (z reszta nawet nie wierzylam, ze beda jakies efekty:P). Ale trzeba przynac, ze mydelko fajnie wygladzalo skore na posladkach (najpierw skora byla troche sciagnieta, ale pozniej wszystko fajnie i gladziutko:)). Wiec jak dla mnie super jako peeling.

Używam tego produktu od: dluzszego czasu

taka sobie kostka

Skusiły mnie algi, peeling, masaż i wyszczuplanie w jednym. To mydełko drapie i to nawet dobrze, ale tylko przy pierwszych użyciach. Potem zatraca swoje właściwości peelingujące i z ciemnozielonego staje się jasnozielone. Jest bardzo wydajne. Zapach ma tandetny i raczej chemiczny, ale można się do tego przyzwyczaić. Czy ma właściwości wyszczuplające to nie wiem, bo używam ku temu innych specyfików. Można spróbować, ale jest wiele lepszych mydełek na naszym rynku.

fajny drapak :-)

Ten kto lubi porzadny, ostry masaż na pewno będzie zadowolony.Samo mydło jak mydło, zapach też nie wprawia w euforię, ale za to jeżeli chodzi o drobinki ścierne - czego można więcej chcieć! Dzisiaj wyszłam z wanny po kąpieli i jeszcze czuje mrowienie.....Brzuch był czerwony od masażu... ale właśnie to lubię! Mydełko spełnia rolę solidnego, pikantnego peelingu i o to własnie mi chodziło. Wobec powyższego jestem z niego zadowolona.

super jako peeling

Kupiłam ze względu na dodatek naturalnych alg, mikroelementów :D a raczej z ciekawości ;)
Nie bardzo mogę ocenić jego właściwości antycellulitowych i antyrozstępowych, bo używam jednocześnie kremów, ale szczerze mówiąc raczej nie wierzę aby radził sobie z tymi problemami. Traktuję je jako "broń pomocniczą".
Wygląda jak mydełko glicerynowe kupowane na wagę, cięte z bloków, ma fajny zielony kolorek i odpowiednio ostre - jak dla mnie - drobinki ścierające. Świetnie przygotowuje skórę do przyjęcia kremów.
Odświeża, fajnie drapie, wygładza, poprawia napięcie skóry i ukrwienie, nie wysusza. Jednym słowem przyjemnie się stosuje, ale mam jedno "ale" - mocny zapach tandetnego mydła z czasów PRL-u, który panoszy się po całym pomieszczeniu.
Kupiłam za 3,60, ale cena nowej partii opiewała już na 4,80.
Bardzo wydajne.