Bielenda, Body Booster, Firming Coconut Oil-in Cream (Ujędrniający olejek kokosowy w kremie)

Innowacyjna formuła! Kokosowy Olejek w Kremie do ciała, Ujędrniający. Olejek w kremie to absolutne unikalny, wyjątkowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji ciała. Innowacyjna formuła, która łączy w sobie bogactwo i szlachetność naturalnego Olejku Kokosowego z nawilżającą pielęgnacją kremu spełni nawet najwyższe wymagania skóry. Odżywczy olejek zatopiony w aksamitne kremowej konsystencji szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry i sprawia, że Twoje ciało staje się widocznie piękniejsze i bardziej gładkie. Jego intensywne ujędrniające działanie wzmacnia i napina skórę, poprawia jej sprężystość. Olejek Kokosowy to bogactwo nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Błyskawicznie dociera do głębszych warstw skóry, dzięki czemu umożliwia jej skuteczne nawilżenie i wygładzenie. Odżywia, regeneruje i przynosi ulgę słuchem skórze, likwiduje szorstkość. Podaruj swojej skórze bogactwo olejkowego luksusu, otul ciało cudownym zapachem kokosa. Poczuj magię i siłę oddziaływania naturalnego olejku, który nada Twojemu ciału wyjątkową jędrność, a nietłusta kremowa formuła pozwoli na szybkie wchłonięcie się kosmetyku i nie pozostawi tłustej warstwy.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cocos Nucifera Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Glycerin,Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceterareth-18, DImethicone, Tocopherol, Ascorybyl Palmitate, Squalene, Lecithin, Sodium Polycrylate, Beta-Sitosterol,Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Disodium EDTA, Phenoethanol, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantion, Parfum, Benzyl Alcohol

Średni

Konsystencja olejku jest kremowa. Ładnie pachnie, kokosowy zapach nie meczy bo można przedobrzyć. Najważniejsze ze nie podrażnia skory. Nawilża całkiem sprawnie. Brak jakiegokolwiek efektu ujędrnienia. Zwykły krem nawilżający.

Jest ok

Ten balsam kupiłam na szybko, kiedy odkryłam, że mój się kończy, a w zapasach nic nie ma.
Jak to u osób z niedoczynnością tarczycy, moja skóra ma skłonności do przesuszania, jest szorstka i potrzebuje konkretnej pielęgnacji żeby czuć się i wyglądać dobrze. Do tej pory używałam klasycznego olejku innej marki, ale efekty dawał średnie.
Ten balsam-olejek zamknięty jest dużej, miękkiej tubie stawianej na zamknięciu na klik. Ma gęstą kremową konsystencję, ale na skórze robi się lżejszy i doskonale się rozprowadza. Zapachu nie ma prawie wcale, jak się dobrze zaciągnę delikatnie czuć aromat kokosa, ale bardzo delikatnie. Balsam bardzo szybko się wchłania i daje wspaniałe rezultaty, skóra jest miękka i gładka, odczuwalnie nawilżona i przy regularnym stosowaniu efekt się utrzymuje cały dzień. Pracuję w klimatyzowanej księgarni, gdzie powietrze jest bardzo suche i od kiedy chodzę do pracy ręce aż po ramiona mam przez to dodatkowo przesuszone. Ten balsam zniwelował ten efekt i uratował moją skórę. Jednak ma też jeden minus- jest bardzo mało wydajny. Używam go tylko na łydki, ręce, i ramiona- w moim przypadku to nie są duże powierzchnie, jestem dość niska, resztę ciała smaruję balsamem wyszczuplającym. Przy takim używaniu przez miesiąc została mi końcówka tuby, a to według mnie zdecydowanie za szybko.
Jeśli chodzi o obiecane przez producenta działanie ujędrniające to go nie odczułam, ale też nie oczekiwałam
To fajny, nawilżający balsam, jednak na przyszłość będę szukać czegoś bardziej wydajnego.

Nienawidzę balsamów. Ten - pokochałam ❤

Jak w tytule.. balsamy, kremy, masła - fuj. Nie znoszę. Nie znoszę samego rytuału, uczucia lepkości, tłustych ubrań, pościeli..
Zupełnym przypadkiem kupiłam ten olejek - a właściwie olejek ukryty w kremie. Przyciągnęła mnie szata graficzna - bardzo estetyczna, kojarząca się z wakacjami. Marian! Tu jest jakby luksusowo ;))
Tak oto ja, pałająca nienawiścią do wszystkiego co balsamowate zakochałam się bez granic.

Fajny produkt.

Jest to bardziej lekki krem, może to przez zawarty w nim olejek. Nadaje skórze miękkość, wygładza są, do tego pięknie pachnie.

Konsystencja: lekki krem, formuła zbliżona do mleczka. Wchłania się w okamgnieniu.

Działanie: pomimo stosowania go co drugi lub trzeci dzień, skóra była nawilżona, nie zauważyłam u siebie przesuszenia. Fajne jest to, że kosmetyk zawiera w sobie olejek. Nie lubię oliwek ani tłustych rzeczy do ciała a tu proszę, ukryty w kremie sprawdził się fajnie. Produkt nie ujędrnia, ale zależało mi na nawilżeniu i działaniu olejku kokosowego, który jest moim ulubionym. Chętnie do niego wrócę, jeśli tylko będzie w drogerii.

Zapach: kokos nie jest sztuczny, przyjemny dla nosa, tak samo jak i olejek. Niestety, jest ulotny.

Opakowanie: przyciąga uwagę. Jest to wygodna, miękka tuba, po rozcięciu kremu wystarczy na kilka kolejnych aplikacji.

Dostępność/ cena: znalazłam go w Rossmannie, był oznaczony Ceną na Do widzenia, nie wiem czy jest jeszcze dostępny, cena nie była wysoka, do 10 zł.

Uwielbiam wszystko co kokosowe

Aromatyczny, aż ślinka cieknie, a ja uwielbiam kokosy, dlatego nie mogłam się nie skusić na ten olejek w kremie. Nie jest bardzo tłusty jak na olejek, i tu duży plus. Dobrze nawilża skórę, długo pozostawia uczucie nawilżenia i uelastycznienia skóry.

Skóra w aromacie kokosowym.

Po wypróbowaniu olejku abisyńskiego od bielendy przyszedł czas
na kokosowy.
Tuba taka sama co w abisyńskim tylko z inną szatą graficzną ,wygodna ,
miękka nie ma problemu z wyciśnięciem produktu ,można postawić na nakrętce ,
wówczas produkt spływa na dół i jest łatwiejszy do wydobycia.

Ma bardzo dobry skład bo już na drugim miejscu po wodzie znajduje się olejek kokosowy i olej z nasion palm orbignya oleifera.

Zapach mocno kokosowy , bez wyczuwalnej chemii bardzo aromatyczny
i naturalny ,aż ma ochotę się go zjeść.
Delikatna konsystencja kremu mimo zawartości olejku nie jest on tłusty.
Bardzo szybko się wchłania ,nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu.
Daje dobre nawilżenie skóry , nie powoduje podrażnień ,
skóra po jego użyciu pięknie pachnie kokosem.
Efektu ujędrnienia nie zauważyłam.

Niestety jak dla mnie olejek jest mało wydajny , bardzo szybko
mi się skończył ,choć może to wina tego iż często się nim smarowałam
by czuć kokosowy zapach.

polecam

Kocham kokos pod każdą postacią ,więc ten balsam jest strzałem w dziesiątkę , Super zapach. Efekt mocnego nawilżenia ( w moim przypadku skóra na ramionach jest "szorstka" ) utrzymuje się bardzo długo ,przy regularnym stosowaniu ,już po dwóch tygodniach czuć różnicę. Bardzo dobry produkt.

Obłędny kokos w olejkowo żelowym wydaniu

Gdy zobaczyłam po raz pierwszy ten produkt na półce w drogerii od razu rzucił mi się w oczy napis na niebieskim tle "kokosowy". To już wystarczyło by z miejsca znalazł się on w moim koszyku.
Uwielbiam kokos i produkty z jego zawartością więc długo nad jego zakupem się nie zastanawiałam i nie mogłam doczekać się pierwszego użycia.
Spodziewałam się fajnego słodkiego zapachu kokosa i nie zawiodłam się - w tym produkcie on bez wątpienia jest i to podany w bardzo smacznej formie.
Zachwyciła mnie też konsystencja produktu nie typowo kremowa ale taka nieco śliska jakby połączenie lekkiego kremu i żelu z dodatkiem olejku.
Formuła na skórze wcale tłusta nie jest - produkt ekspresowo wchłania się w skórę i duże brawa dla niego za to, że nie pozostawia na skórze lepkiej znienawidzonej przeze mnie powłoki.
Kosmetyk ładnie odżywia i wygładza skórę - co do ujędrnienia tego bym raczej nie powiedziała ale i tak bardzo pozytywnie wpływa na skórę.
Przynajmniej moja po jego użyciu była miękka i aksamitna w dotyku - no i oczywiście miło kokosowo pachnąca.
Na minus mogę powiedzieć że stosunkowo szybko ubył z tubki ale nie wiem do końca czy to przez to że jest mało wydajny czy to ja za często tego kokoska używałam. Drugi wariant jest bardzo prawdopodobny.
Dla mnie jest to kolejny udany produkt do pielęgnacji ciała marki Bielenda.
A połączenie kokosa i olejku to w tym wypadku duet idealny.

Uwielbiam

Wszystko co kokosowe musi być moje ,uwielbiam ten zapach w każdej postaci więc gdy zobaczyłam olejek postanowiłam wypróbować .Opakowanie ładne skromne ale ładne konsystencja lekka pomimo tego iż jakaś część jest olejkiem .Zapach nieziemski czysty kokos żadnej chemii aż miło go nakładać na ciało.Zapach dość długo się utrzymuje na skórze bardzo szybko się wchłania a skóra jest delikatna i miękka w dotyku .Kosmetyk jest tani i niewątpliwie bardzo wydajny.

ahh ten kokos ...

Balsam za pierwszym razem kupiła mi moja mama. Trafiła na niego kiedy był akurat w bardzo dobrej cenie w rossmanie i kupiła na próbę, bo wie, że lubię zapach kokosów. Faktycznie balsam pięknie pachnie. Przyjemnie nawilża skórę. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Za tą cenę bardzo udany kosmetyk ;)

Żałuję zakupu

Na szczęście nie wydałam na niego 15zł, a o połowę mniej, gdyż była na niego jakaś promka. Skusiło mnie opakowanie, firma i zapach.. Niestety żałuję zakupu i to bardzo :(
PS. Nie odniosę sie do efektu ujędrnienia, nie stosowałam go na tyle długo aby to stwierdzić.

Bardzo dobry

To moj pierwszy olejek w kremie do ciala wiec porownan nie bedzie. Kupiony gdzies na jakies akcji w rossmanie zeby sprawdzic co to takiego..i co? Rewelacja..zapach boski, zjadlabym