Maybelline New York, Master Strobing Stick, Illuminating Highlighter [Face Studio Strobing Stick] (Rozświetlacz w sztyfcie)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Rozświetlacz w sztyfcie o kremowej konsystencji. Idealnie się rozprowadza, nadając skórze lekko perłowego blasku, a tym samym dając efekt strobingu. Trend ten polega na rozświetleniu tych partii twarzy, na które naturalnie pada światło, są to kości policzkowe, centralna część czoła, brody, szczyt nosa oraz łuk kupidyna. Dzięki temu twarz nabierze trójwymiarowości i blasku.
Pokochasz za:
• bardzo lekką konsystencję
• grubą końcówkę w formie sztyftu, która ułatwia aplikację
• rozświetlenie wybranych części twarzy z efektem tafli

Występuje w 3 odcieniach:
100 Light - Iridescent
200 Medium - Nude Glow
300 Dark - Gold

w sztyfcie

Tak, ten rozświetlacz się udał. Próbowałam przeróżnych, ten jest dla mnie niezastąpiony. I można go dostać dość tanio

Ten rozświetlacz pierwszy raz trafił w moje ręce przypadkiem w drogerii, później zamówiłam go w drogerii internetowej. Aktualnie zaczynam drugie opakowanie, a minęło kilka lat ;) choć muszę przyznać, że w tym czasie próbowałam też kilku innych, ale żaden nie był tak trafiony jak ten.

Po pierwsze, uwielbiam go za stonowany błysk. Jestem „zgaszonym” typem urody, więc nie zależy mi na błysku typu „glow bomb największy błysk świata”, jaki daje np. kremowy rozświetlacz z Glamshopu, nie zużywam go też w super dużych ilościach, nawet na imprezach. Do tego nie widzi mi się nakładanie go inaczej niż odrobinę, bo nie jestem fanką podkreślania rozszerzonych porów i innych niedoskonałości w strukturze skóry.

Mam najjaśniejszy kolor (100) i dla mnie jako osoby o jasnej karnacji (Fenty 150, Resibo BB light beige, Tarte 20B) ten odcień jest idealny. To przepiękny, szampański beż/złoto, a w zasadzie uwielbiam w nim to, że jest złoto-srebrny.

Nie umiem pracować za bardzo na kremowych formach, ale z nim łatwo sobie radzę - nakładam odrobinę na palec i zostawiam część w kąciku oka, jako rozświetlający/kremowy cień do powiek, a część wklepuję palcami w górną kość policzkową. I taki błysk jest dla mnie idealny - dyskretny, nie przesadzony, ale ewidentnie tam jest. Na zdjęciach też jest widoczny, ale jest to naprawdę ładny efekt. Polecam z nim spróbować :)

Ulubieńcy - odcienie 100 i 200

W przypływie zakupowego szału i pod wpływem informacji na etykiecie, że to super promka ;) zakupiłam w ciemno odcień 100 i 200. Mam dobre skojarzenia z kosmetykami Maybelline, więc liczyłam, że będzie dobrze i się nie rozczarowałam.
Były to moje pierwsze kremowe rozświetlacze, w między czasie wypróbowałam inne tego typu produkty i mimo, moim zdaniem, wysokiej ceny są tego warte :P i zawsze do nich wracam.

Wygodna forma sztyftu
Przyjemna nie za twarda, nie za miękka formuła ;)
Dostępność
Kolory
Wysoka jakość zarówno produktu jak i opakowania

+\-
Zarówno samo rozświetlenie jak i krycie jest delikatne, co w zależności od oczekiwań można uznać za wadę lub zaletę, mi odpowiada

Nakładany bezpośrednio na twarz może zetrzeć podkład
Oczekiwałabym większej wydajności
Cena regularna, drogeryjna

delikatne wykończenie

Bardzo delikatny i naturalny efekt rozświetlenia. łatwo i szybko aplikuje się na policzek, natomiast nie można budować intensywności więc sprawdzi się dla fanów lekkiego rozświetlenia. Uwaga, ponieważ kupiłam produkt w odcieniu 200 i on był dla mnie zdecydowanie za ciemny, ponieważ przyciemniał mi skórę w obrębie zaaplikowanego produktu dość mocno, natomiast odcień 100 był już dla mnie kolorystycznie idealny.

Shine bright like a diamond

Używałam już wielu rozświetlaczy, ale muszę przyznać, że ten w sztyfcie z Maybelline skradł moje serce i zagościł na stałe w mojej kosmtyczce. Jest idealny na co dzień jak i od święta. Wiele razy usłyszałam komentarze na temat efektu jaki dzięki niemu uzyskałam na skórze.

super produkt - super cena

Nie należę do osób których kosmetyczka pęka w szwach. Jeśłi trafię na top w danej kategorii to jestem mu wierna. Tak jest z tym rozświetlaczem. Raczej stosuję delikatny makijaż: podkład, tusz i właśnie rozśwoetlacz. Dla osób które nie zajmują się profesjonalnym make-upem na pewno się sprawdzi - nie da się zrobić nim sobie "krzywdy". Delikatnie rozświetla, ale nie powoduje turbo świecenia, do tego jest wydajny.

Moje nowe odkrycie

Produkt stosowałam przez większość sezonu letniego. Zupełnie przypadkiem .
Dotąd miałam styczność jedynie z roźswietlaczami w kamieniu lub pudrze.
Przyznam, że nie były ani praktyczne ani nie dawały takiego efektu jak produkt od Maybelline.
Co się tyczy tego produktu jest praktyczny , niewielki i daje super efekt . Stosowałam go na wybrane partie twarzy a następnie roscierałam pędzelkiem lub palcami . Warto tu dodać , że mam cerę jasną i stosowałam wariant jaśniejszy , więc efekt nie był przerysowany.
Forma sztyftu jest bardzo wygodna , pozwala dozować odpowiednią ilość rozświetlacza. I zajmuje to tylko chwilę, produkt jest rówjież wydajny oraz trwały . Pozwala budować efekt od subtelnego po dość widoczny idealny zarówno na codzień jak i na większe wyjście .
Może służyć również jako cień do powiek . Produkt uniwersalny , pasujący każdemu kto lubi zabawę z makijażem i nie wymaga wprawnej ręki.

Dobry, ale trzeba uważać

Nie polecam nakładania go bezpośrednio z opanowania, bo może zdjąć podkład ze skóry. Nałożony na grzbiet dłoni, po chwili (jak się ciut rozgrzeje), nałożony na twarz da lekki- średni high fashion efekt.

Odcień 300 dark gold fajny na lato do opalonej skory

Mam tylko jeden odcień - 300 dark gold. Nadaje się moim zdaniem tylko na lato i tylko do opalonej skory. Na inne pory roku jest za ciemny. Ma kremową konsystencję, fajnie się błyszczy. Jest bardzo wydajny mimo że jest niewielki :) daje fajny efekt także na obojczykach.

Znam, używam i polecam

Największą zaletą tego rozświetlacza jest łatwość stosowania, można go sobie dawkować bez obaw, ponieważ jest wbudowany w poręczny szczyt. Dzięki temu aplikacja jest naprawdę szybką i nie trzeba być mistrzynią makijażu, aby to zrobić. Rozświetlacz robi swoją robotę ????, szczególnie pod oczami daje bdb efekt, skóra wygląda na zdrowa, wypoczęta i zdecydowanie młodszą.

Bez szału

Rozświetlacz występuje w dwóch odcieniach. Łatwo się go aplikuje, koniecznie na mokro ze względu na kremową konsystencję. Błysk jest bardzo subtelny, słabo widoczny, a do tego brzydko podkreśla niedoskonałości skóry. Utrzymuje się cały dzień, ale za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej, więc dla mnie średni.

Całkiem całkiem

Mam kolor "100 - Light Iridescent". Rozświetlacz jest w formie wysuwanego sztyftu, miękki na tyle aby łatwo rozprowadzić go na skórze, ale na tyle twardy by się nie łamał. Kolor, który posiadam jest lekko różowy, zawiera dosyć sporo drobinek, jednak są one subtelne i bardzo naturalne. Nie współgra ze wszystkimi podkładami. Trzeba bardzo uważać przy nakładaniu, aby przez przypadek nie zetrzeć wcześniej nałożonego podkładu. Najlepiej użyć do tego celu gąbeczki lub pędzelka.
Moim zdaniem idealnie nadaje się latem na "gołą" skórę bez podkładu, bądź na obojczyki. Daje taki fajny, lekki, wakacyjny glow.
Rozświetlacz długo utrzymuje się na buzi i jak pisałam wcześniej - jego efekt jest bardzo naturalny.

Tragedia

Kupiłam z ciekawości,ponieważ nigdy nie używałam rozświetlacza w sztyfcie. Jednym słowem T R A G E D I A .

Jedyny plus tego rozświetlacza to wygodnie opakowanie oraz ładny brokat. Jest to jedyna rzecz,która okazała się być fajna. Reszta to masakra.

Rozświetlacz bardzo trudno się aplikuje. Bardzo łatwo go złamać. Po aplikacji zostawia on okropne ślady na twarzy. Nie współgra z podkładem a tylko go ściąga. Wygląda fatalnie na buzi,nie zostawia efektu rozświetlenia. Trudno też się go rozprowadza,wręcz nie da się z nim zrobić po nałożeniu na buzie.

Jednym słowem zupełnie nie polecam. Nigdy do niego nie wrócę,po prostu szkoda pieniędzy.