Pharmaceris, N, Tonik z ekstraktem z miłorzębu i cytryny

Pharmaceris, N, Tonik z ekstraktem z miłorzębu i cytryny

Tonizuje i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Nawilża i wygładza naskórek, dostarcza witamin, soli mineralnych i mikroelementów. Specjalnie dla cery naczynkowej.

Cena: kilkanaście zł

Rewelacyjnie nawilża

Polecam dla każdego rodzaju cery a szczególnie dla suchej i odwodnionej jako łagodny tonik nawilżający.+ główna zaleta: rewelacyjnie nawilża i doskonale się wchłania, dlatego stosuję go nawet pod oczy+ delikatny: cera jest odświeżona, bez podrażnień? mam cerę płytko unaczynioną ale bez popękanych naczynek więc nie mogłam zaobserwować efektu rozjaśnienia zaczerwienień, używam go profilaktycznie- seria zmieniła opakowania, poprzednie opakowanie (takie jak na zdjęciu)było wygodniejsze i poręczniejsze

Trzy gwiazdki

Miałam ten tonik w nowym opakowaniu - ma odpowiednią konsystencję i dobrze nawilża. Nie wzmacnia ani nie redukuje rozszerzonych naczyń krwionośnych i dobrze odświeża. Nie uczula acz i nie koi; nie zmniejsza ilości wyprysków. Nie poprawia kolorytu twarzy ani nie matuje, twarz po nim nieestetycznie się świeci. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

dobry

Dość dobry, dobrze nawilżający.Niestey, żadnych efektów związanych z moimi naczynkami nie zauważyłam.Dodatkowo szczypał twarz. :(

polecam

Bardzo delikatny i łagodny tonik. Przyjmnie zmywa, odświeża, tonizuje i koi skórę twarzy. Delikatny zapach. Nie podrażnia i nie uczula. Używam od lat. Polecam wszystkim naczynkowcom.